Co říkáte na plastiku|?

Od: Datum: 14.04.15 22:03 odpovědí: 9 změna: 15.04.15 13:04

Už vícekráte se objevily ploché hrudníky, https://www.stream.cz/#/novy-…ara-zvetseni-prsou-augmentace
myslím si, že kdyby nebyla vychrtlá, přibrala, tak má i nějaká prsa a zbytečně vyhozené prachy.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.15 22:39
avatar

Tak za sebe myslím,že to není pravda.Byla jsem jako cca do 24let tlustá(né obezní) a potom jsem zhubla.Prsa se mi právě zvětšily,(opticky to tak vypadá jinak jsou stejná)jen jsem zhubla to vše okolo,takže už nesplývají s břichemTřeba ženy s velkými prsy mají jinou zkušenost moje menší B-většíA jsou stejné tak i tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 14.04.15 22:59
avatar

Taky myslím, že místo plastického chirurga by měly spíš navštívit psychiatra nebo psychologa. Spíš se měla stydět za to, že vypadá jak uprchlík z Dachau. A teď vycpaná igelitem se cítí báječně. Hmmm...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.15 07:48
avatar

Každá to máme jinak. Já jsem si vždycky myslela, že mladí lidé dělají spoustu nesmyslů, protože ještě neví, co je pro hezký život, vlastně šťastný život, opravdu důležité. Že se utápí v blbostech, které důležité vůbec nejsou. Pro každého z nás je důležité asi něco jiného. Tak nějak mi nejde do hlavy, že žena, s nějakým rokem za krkem, ve šťastném manželství, se třemi dětmi, stabilním životem, samu sebe týrá malými prsy. Hodně by mě zajímalo, jestli ji tahle krásná a vysněná prsa udělají šťasnou na celý život. Jestli si pak neuvědomí, že vlasně ne, ale kdyby měla předělný nos nebo zuby, pak teprve by to bylo ono. Pak by konečně našla štěstí. *sok* Teď, když to píšu, tak mi došlo, v čem je problém. Jsem přesvědčená, ža paní má problém s akceptací sebé samé, tak to řeší tím, že hubne, má problémy s přijímáním potravy. Tam si myslím, bude základ problému, který se soustředil na prsa. Nemá ráda samu sebe, vylepšuje samu sebe. Hubne a objevila plastického chirurga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.15 08:20

Pominu to, že paní je opravdu dost hubená. Ale co se týká prsou, tak docela chápu, že nebyla se svými prsy spokojena. Dala si udělat prsa malá, úměrná své postavě, tak proč ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.15 08:41
avatar

Probůh, co to je za ženskou? Přesně, jak říká Buss, kdyby přibrala, tak má i prsa. Ten plastik, než ji voperoval silikony do hrudníku, měl onu ženštinu poslat nejprve k psychiatrovi. Jenže, to by přeci přišel o kšeft, že. Nechápu ty ženy, které dobrovolně chtějí vypadat, jakoby měly smrt hladem na jazyku. Co je to za dnešní módu? Umíte si tutu paní představit za pár let? Nevím, kolik je jí nyní, ale před padesátkou bude vrásčitá a vyschlá a bude utrácet majlant za zkrášlovací krémy a já nevím co ještě. Chudina... *zed* A souhlasím s tím, co napsala Babkazov. Paní se nemá ráda, proto se řeže... mladí se řežou do zápěsti,protože zatím na plastiku nemají. A ti co jsou už movitější, tak si nechávají dělat plastiky. Zajímalo by mě, jestli je nyní šťastnější, jestli je jí líp. Myslím si, že ne. Za chvíli si vymyslí zase něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 15.04.15 09:59

Lékař by měl pomáhat, takže jí měl opravdu poslat k psychiatrovi, nebo doporučit aby přibrala, ale pro něj je to především kšeft, takže pro něj je výhodnější udělat tu plastiku *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.15 10:25
avatar

mam rad mala prsicka a vychrtle modelkovske postavy a zenu se silikony bych nechtel, nicmene kdyz ji pomuze psychicky kus plastu, proc ne, ale ne se mnou, je to jeji boj... Kdyby si radeji vytrhavaly kniry, to spis nepochopim, ze jim to prijde normalni to nechat jen tak byt, jakoze to nevidime, znam par takovych (ve veku 20-30 let) :)

no kdyby ztloustla ani tak by ji tam nic nevyrostlo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 15.04.15 10:49

Prsa jsou tvořena z velké části tukem a vzhkledem k tomu jak je nezkutečně vychrtlá, tak by jí tam alespon trochu něco vyrostlo, pořád lepší než voperované sloučeniny křemíku

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.15 13:04
avatar

Některým z vás nedochází, že nějaké ženy, ať už se snaží sebevíc, jaksi přibrat nemůžou...pochybuju o tom, že to nemá geneticky dané, když takhle vypadá po třech dětech.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.