Zbohatnutí díky horoskopu?

Od: Datum: 04.04.15 21:39 odpovědí: 22 změna: 05.04.15 14:04

Ahoj, mám na Vás takový zajímavý dotaz ohledně zbohatnutí a to nejen v podnikání. Je možné zbohatnout díky horoskopům? Já vím, že to může znít praštěně, ale co když je toto nevyužitá díra na trhu? Jeden příklad za všechny: Vždy a to podtrhuji vždy, když je nějaká holka znamení Rak, tak se jí líbím, je prostě nadržená a chce mě. Toto se stává vždy a ještě jsem nepotkal holku, které bych jsem se s tímto znamením nelíbil. No, nestojí to za zamyšlení? Když to funguje na vztahy, musí to fungovat i na business. Mohlo by se to třeba aplikovat i na sázení na zápasy (Tipsport) nebo v investicích a obchodech na burze a přijít k tak velkému jmění a stát se třeba i miliardářem. Nestojí to za úvahu? Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.04.15 21:49
avatar

Nestojí to za úvahu, je to blbost. Stejně jako samotné horoskopy. Kup si 5 různých časopisů a v každém najdeš něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iluminat
Datum: 04.04.15 22:53

Tak jak potom vysvětlíte holky se znamením Rak. To nemůže být náhoda, dokonce jsem dělal i průzkum ve škole. Všem holkám, co byli znamením Rak, jsem se líbil. Na tom musí být něco pravdy, to není možné tohleto.

Datum: 04.04.15 21:51
avatar

No skvělé ! Když vám to tak klape s holkama, proč nezkusíte také třeba sázení? Držím palce ať vám zůstane aspoň to pyžamo !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 04.04.15 21:53

A kolk je těch Raků na světě? No co to zkusit s živností? Neznám, nebo někdo ano,zda takový jasnovidec uhádl něco v loterii aj? Jeden ani nevěděl, že prostřelí letadlo.

doplněno 04.04.15 22:58:

Děkuji, já vím, že to musí vyjít. Na tom určitě něco je, to nemůže být náhoda s tím Rakem, že těm holkám se líbím. Musí to fungovat i na businessu.
Krista pána, když to musíí vyjít, tak živnosťák s směle do toho! Třeba si od nich půjčuj prachy. Každou sekundu přicházíš o majlant. Držíím palce!

doplněno 04.04.15 22:59:

Děkuji, já vím, že to musí vyjít. Na tom určitě něco je, to nemůže být náhoda s tím Rakem, že těm holkám se líbím. Musí to fungovat i na businessu.
Krista pána, když to musíí vyjít, tak živnosťák a směle do toho! Třeba si od nich půjčuj prachy. Každou sekundu přicházíš o majlant. Držíím palce!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.15 22:04
avatar

Jde se tím živit, občas se najde i někdo, kdo na tom zbohatne. Ale chce to umět dvě věci: dělat dobrý horoskopy (to je vcelku jednoduché) ale hlavně ho umět draze prodat. Jo, a taky umět rychle utíkat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.15 22:07

To za úvahu stojí. Všechny holky ve znamení raka jsou na tebe nadržené, tak byznys týkající se raka tak musí také fungovat. To byla ironie, jistě jsi to poznal, nepodceňuji tvou inteligenci. Ale teď vážně. Máš takový nápad, pnutí či hnutí, zápal či nápad , tak jdi do toho. Ta tom stojí úspěch, na odhodlání a pak úsilí. Půlku máš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iluminat
Datum: 04.04.15 22:50

Děkuji, já vím, že to musí vyjít. Na tom určitě něco je, to nemůže být náhoda s tím Rakem, že těm holkám se líbím. Musí to fungovat i na businessu.

Datum: 04.04.15 22:07
avatar
Prefekte, takhle se k tem miliardam a slave fakt nedopracujes.
doplněno 04.04.15 23:59:

Možná kdyby ses pokusil použít svůj rozum tím správným způsobem, tak jsi zde nemusel položit ani jedinou otázku.

doplněno 05.04.15 00:14:

"... Mám brilantní analytické schopnosti ..."

Tak tohle mě opravdu dostalo ... a ten zbytek příspěvku mě dorazil. K tomu už se opravdu nedá nic říct.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iluminat
Datum: 04.04.15 22:55

Jak jste poznal, že jsem to já?

Od: iluminat
Datum: 05.04.15 01:48

Co myslíš tím, pokusil použít rozum tím správným způsobem?

Od: uska®
Datum: 04.04.15 22:10

Jdi do toho. Živ se jako sňatkový podvodník s holkama ve znamení Raka. To musí klapnout.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: iluminat
Datum: 04.04.15 22:51

Když to jde na holky, musí to jít i na business, nebo ne?

Od: kubaa
Datum: 04.04.15 23:43
Stari Inkove vyrezavali svym obetem srdce a pozvedavali je nad sebe smerem k slunci a verili, ze mu tim dodaji silu na jeho dalsi pout z vychodu na zapad. To, ze dalsi den slunecni kotouc opravdu presel z vychodu na zapad, taky nemuze byt nahoda ne?
Ne, ted vazne. Jak muze mit horoskop vliv na tvuj zivot? Tady jde presne videt, jak lehke je zmanipulovat lidi a vstipit jim do hlavy neco, cemu budou verit, i kdyz to je uz jen pri trose zamysleni hloupost. Bohuzel je to dost smutne.
Pokud ti horoskop vyjde, je to bud jen nahoda, nebo placebo... verils tomu, tak jsi to udelal. Ale datum tveho narozeni nebo poloha hvezd na to vliv urcite nema.
Zkus stat radeji nohama na zemi a zacit premyslet trochu racionalne. K ziskani bohatstvi nestaci jen cist v casopisech horoskopy, ale musis pro to i neco udelat.
Jediny zpusob jak zbohatnout na horoskopech je ten, ktery jsem uz vyse jmenoval. Oblbnout lidi jako ty, donutit je, aby tem bludum verili a aby si je i kupovali, a neco na tom urcite vydelas ale miliardy to urcite nebudou ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: iluminat
Datum: 05.04.15 00:06

Dík, ale za zkoušku nic nedám. Půjdu na to metodou pokus - omyl a pak uvidím, pokud to nebude fungovat, upustím od toho, ale s těmi holkami ve znamení Rak to opravdu funguje. Na to přeci nemůže být nic jiného, žádné vysvětlení, než to znamení. Vyzkouším a uvidím. Mám brilantní analytické schopnosti, jsem totiž znamením Vodnář a to, jak jsem si četl, znamená, že se hodím na pozice jako businessman, politik, vynálezce, průkopník atd. Takže s tímto se má povaha taky shoduje. Pevně věřím, že mám obrovský potenciál stát se miliardářem, cítím to, že na to mám, jen nesmím být líný a tvrdě si jít za svým, já to dokážu, vím to.

Datum: 04.04.15 23:52

Chtela bych mit tve sebevedomi,ale co,jeste,ze nejsem ve znameni Rak,jinak bych zase podlehla dalsimu frajirkovi. A zamyslet by jsi se mel spis sam nad sebou. Me by spis zajimalo,jak a kdy z nich tahas v jakem jsou znameni?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iluminat
Datum: 05.04.15 00:10

Já jsem hodně sebevědomí, cítím, že se ze mě stane něco velkého, něco, co změní můj život. Vy se to možná jednou dozvíte, budu se odkazovat na jednotlivé stránky a možná poznáte, jak jsem tady kdysi něco říkal a teď jsem v první lize :). Holki jsou ve znamení Rak, já nevím čím jiným to může být, ale každé s tímto znamením se líbím, buď jsem prostě dobrý nebo fakt nevím, ale něco na tom horoskopu bude, no co už, vyzkouším to aplikovat na business a pak uvidím.

Datum: 05.04.15 01:14
avatar

Prefekte/Ilumináte, přibrzdi!

Znáš pár (to myslím doslovně) dívek – Raků a z toho usuzuješ na všechny?

Sebevědomý můžeš být, až něco dokážeš, zatím jen mlátíš prázdnou slámu.

A nemysli si, holky poznají, že toho (zatím?) moc neumíš ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iluminat
Datum: 05.04.15 01:53

Omlouvám se za pravopis, momentálně jsem v emočním rozpoložení a snažím se přijít na způsob - metodu, jak ten horoskop nějak využít. Zkusím to důsledně analyzovat a pak řeknu, jestli ano nebo ne. Těch holek - Raků bylo určitě víc jak 10, a to nemůže být náhoda. Co myslíš tím, že holky poznají, že toho moc neumím?

 

Datum: 05.04.15 06:29
avatar

Člověk, který něco umí/něčemu rozumí, nehledá, jak zbohatnout prostřednictvím horoskopů. Někteří lidé dělají z horoskopů "vědu", "sestavují" (vymýšlí) je a celkem slušně vydělávají na důvěřivcích. To je podle mne jediný způsob, jak "na horoskopech vydělat". Ale zároveň nekorektní ...

Začnete-li podle horoskopu např. sázet, přijdete o peníze i o iluze.

Rozumní lidé horoskopům (aspoň podle mých zkušeností) nevěří.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iluminat
Datum: 05.04.15 14:04

Pravda, ale za zkoušku nic nedám. Zkusím to nanečisto, jako demo, budu sázet, investovat, obchodovat pomocí papíru, pak uvidím, jestli na tom něco je nebo ne, objevit díru na trhu v oblasti horoskopu by asi změnilo svět :D a všichni by byli v háji ;)

Datum: 05.04.15 07:08
avatar

Nač tyhle úvahy? Vem svoje úspory a zkus to. Nebudeš první, ani poslední, kdo o všechno přijde. Ale může Tě utěšit, že tím pomůžeš zbohatnout někomu jinému *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iluminat
Datum: 05.04.15 13:09

No, já to první vyzkouším nanečisto, to znamená bez peněz a budu to zkoušet tak, že to budu jakože sázet, budu si to psát na papír a podle toho vydedukuji, jestli to jde nebo ne a pak Vám to ukážu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.