Jak se stát miliardářem?

Od: odpovědí: 34 změna:

Zdravím! Otázka zní jasně: Co mám udělat, abych se stal miliardářem? Už mě nebaví žít takový nudný stereotypní život. Chci si užívat jako ostatní. Poraďte mi, prosím. Jednou se Vám to možná vyplatí a odměním Vás ;) Děkuji za radu

34 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar lidus

Legálně-vymyslet něco, co tu není a bude o to velký zájem, napsat dobrou (nebo špatnou) knihu ale opět o ni musí být zájem, namalovat obraz, skládat hudbu ale musí to někdo chtít kupovat, vyhrát. Nejlépe je dědit, stát se rentiérem. Nemusíte být miliardář, stačí stálý a slušný příjem.

Nelegálně-vybrat banku tak šikovně aby vás nechytili.

Poslední rada porušuje pravidla*smich**smich*


To bude problém, kreslit neumím vůbec, malovat taky ne, hudbu jsem nezkoušel, tedy aspoň zpívat neumím ale nikdy jsem nerapoval, to bych mohl zkusit. Vyhrát a v čem? Jaká je pravděpodobnost výhry ve Sportce a jaká v Eurojackpotu? V tom Eurojackpotu vyhrál někdo už z česka?

neumíte zpívat, kreslit...no tak holt budete celej život chudej jak kostelní myš )

 


0x
avatar jmlc

Jsou dva kroky, jak se stát miliardářem:

1) Mít biliony

2) Hodně utrácet (tento bod někteří nahrazují změnou stavu na "ženatý-vdaná")

 


0x

Musíte vyřešit prvotní otázku jak se stát milionářem potom stamilionářem a pak už to jde samo...

 


0x

až to zjistíš dej vědět,půlku ti pak dám*bzum*

 


0x

já myslím že pokud žiješ nudnej stereotypní život bez peněz, tak bys ho žil i s penězma :)

Ahoj. Moc dobrá odpověď. Co víc?

Gamáči, moc to prožíváš. V této odpovědi, byla dost cítit nadsázka. ,,UVOZOVKY,, .

 


0x
avatar babkazov

Měl jsi udělat anketu: Kdo se chce stát A)milionářem, B) miliardářem. Asi nejspíš všichni a kdo to dokázal, tak ten určitě na poradte.cz nechodí. Z toho vyplývá, že ti poradit neumíme. Nedovedli jsme si poradit sami sobě. *plac*Neptej se u kováříčka, zeptej se u kováře!

 


0x
avatar joudic

myslim, ze na kazdych 100 dotazu "jak byt bohaty/milionar/miliardar" na poradne, je jeden bohac/milionar/miliardar, ktery se na nic neptal, sel a udelal :)

 


0x
avatar culdabulda1

jít do politiky !

Do politiky? Vrcholný politik sice přehazuje miliardy vidlemi, ale aby se stal miliardářem, to skutečně ne. A k milionům se dá přijít i bez politiky.

 


0x

najdi díru na trhu, vytvoř skvělý produkt, skvělou obchodní a skvělý servis a máš to - jak jednoduché že? *smich* Opravdu si myslíš že kdyby někdo věděl jak se stát lehce miliardářem tak by to jen tak říkal všem na potkání?

 


0x

No to je mi zase dotaz. Tak buďte lepší než ti, co vymyslili Google, Aple a tak podobně. Ale být milionářem ještě neznamená, že si člověk užívá. Musíte umět se o ty miliony dobře starat, abyste o ně nepřišel.


Co když mě počítače nezajímají, tak co pak?

 


0x

Obávám se, že kteří se stali bohatí takto nepřemýšleli ale makali na vizi. Nou hau se nesděluje, ale vužívá. Tebe nenapadlo ani kopírovat, asi na to nemáš. A co vzdělání?

 


0x

Tady v ČR se moc dobře miliardářem nestává. Ale moje představa, jak se stát miliardářem? :-D

(jednotlivé body na sebe nemají navazovat)

1. Buď Žid (budeš mít totiž největší komfort a lidé se na tebe budou bát ukázat prstem = čistá neprůstřelná ochrana), nebo se za něj vydávej, což by tě ale mohlo stát život

2. Nějak se dostaň ke zbrojnímu průmyslu a podporuj největší masové vrahy

3. Nic nevymýšlej, vždy ti všechny nápady ukrade někdo jiný, tak se inspiruj

4. Udělej kopii něčeho známého (v rámci autorských práv a zákonů), co by ti v budoucnosti mohlo vynést na popularitě a to pak už jde samo

A moje rada? NIKOMU NEVĚŘ ! BUĎ SOBEC ! NEOHLÍŽEJ SE ! BUĎ VYCHYTRALÝ A MAZANÝ ! .. ( a neposlouchej ty blbé rady tady )

- bod 2 je správně


Ahoj, díky za rady. Nevíš, kde je větší pravděpodobnost se stát miliardářem? Za žida se vydávat nechci, zbrojní průmysl - to bych měl zase výčitky svědomí, ten třetí bod je dobrý ;) Jak myslíš kopii? To jako můžu dělat? Kopírovat něco, nějaké projekty? No, já nikomu nevěřím, to je přeci jasné ;) Sobec ani tak moc nejsem, ale popracuji na tom, zase jsem hodně velký egoista - to o mě hodně lidí říká - je to taky dobře? Být vychytralý a mazaný - to je dobré, jen aby mě pak někdo kvůli tomu, že ho zradím nebo pošlu do věčných lovišť neoddělal :(

Výčitky svědomí? Člověk musí být aspoň trochu svině, jinak zapadne do průměru. A jako průměrný se se svými milardami rozlučte. V ČR je milardářů jenom pár a bez ohledu na to, jak k penězům přišli, průměrní rozhodně nejsou.

 


0x

98% miliardářů se jako bohatí narodili, jmění se drží v rodech. A ty 2%... asi být u masové produkce strategických surovin, fosilních paliv, potravin, dělat průlomové vědecké objevy, patenty atd.


Mě to štve, že jsem se nenarodil v miliardářské rodině, a to že nehorázně :(. Takže na mě bude asi ty 2 %? To bude těžké se tam dostat

 


0x
avatar ladinpraha
Prefekte, na to je stejna odpoved, jako na jine tve otazky. Prestat se vyptavat a zacit se poradne venovat necemu, co te bude opravdu zajimat a bavit. Pokud tedy neco takoveho existuje. Jinak se toho pomniku na navsi nedockas.

 


0x

Znám výbornou knihu jmenuje se Bohatý táta,chudý táta a vní je vše vysvětleno,jenže skoro ve všem co kniha obsahuje funguje spíš v Americe. V knize je třeba že se nemáš bát riskovat nebo aby ses učil s financemi,že vlastně k dospělosti nepotřebuješ obyčejné vzdělání ale finanční gramotnost. Takže hlavní co asi bude je se naučit anglicky. Do delší doby se to bude hodit. A mám ještě jeden návod... Šetřit navšem co se dá a peníze si ukládat (třeba je vsadit na akcie) do kasičky,nesmíš ale sedět na zadku co asi teď děláš. Musíš začít něco dělat teď hned!... Nejlepší bude si začít hledat novou práci :)

Trochu vada na krase te knihy je, ze autor uz nekolikrat zkrachoval...tak jestli se jim uplne ridit

 


Zadal jsem do googlu jak se stát miliardářem a vyhodilo mi to tohle:

patria.cz/...

 


0x

Rýchlo sa stať miliardárom sa dá iba tak že sa narodíte do rodiny miliardára a zdedíte všetok majetok. Ak mate takú smolu ako väčšina ľudí tak musíte veľa pracovať,nie fyzicky ale hlavou. Nápad by tu bol. Čo tak si napísať knihu ako už vám tu radili ale nie obyčajnú ale elektronickú-ebook a zariadiť to tak aby sa ebook sam predával a fakturoval a vám by hotové peniaze tiekli bez ďalšej prace na váš bankový účet. Ako na to? Precitajte si napríklad tu o infomarketingu a ako si zautomatizovať po/...

Jak se stát miliardářem?

 

 


0x

Robert Kiyosaki napsal zajímavou knížku Bohatý táta a chudý táta a po velkém úspěchu další volné pokračování, kde se lidé poznají v některém ze čtyř kvadrantů - zaměstnanec, podnikatel, investor, atd. Víc v knížce, je čtivá a snadno pochopitelná i pro laiky.

 


0x

Zkus Multi Level Marketing. Pokud zabereš a 4 měsíce mákneš naplno, ale fakt naplno, tak to už nezastavíš! Vytvoříš síť, která pak bude růst. Jasně, že zadarmo to nebude, musíš právě pomáhat i těm ostatním pod tebou, aby měli i oni peníze, ale ty budeš mít taky. V MLM si pomáháte ve své linií všichni, abyste měli úspěch. Ale odměny jsou spravedlivé a motivační. Zkus si najít MLM, který ti bude nejvíce vyhovovat a zapoj se. Nečekej však, že něco dostaneš zadarmo. Bez práce nejsou koláče. Odměny však jsou v MLM velmi vysoké.

 


0x
avatar culdabulda1

- no miliardáři se neptají, ti konají ! - pokud na to nemáš, tak Ti žádná rada nepomůže.

 


0x

Nomen omen, s takovým myšlením nikdy. Podívej se na ty schopné, bečel Bakala, Horáček, Kellner, Janeček, Babiš, vlastník Seznamu a j:? Bečí vyhrávající sportovci? Podívej se na jejich životopisy. A co umíš, vzdělání? Zapomeň na to nebo se nech od někoho takového osvojit!

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]