Co si o tom myslite

Od: Datum: 23.03.15 16:18 odpovědí: 21 změna: 27.03.15 01:21
Je hrozný když vite jak hodně my lidé toho víme a jak jsme vyvinutý a ted si představte ze bude 3 světová a co s námi bude s těma vyvinutými lidmi kteří presli z lovu zvěře do luxusních restaurací kteří vymysleli domy,roboty mobili atd. Je neskutečný jak se chováme i přesto že jsme toho tolik vynalezli tolik pro lepší život udělali teď ještě si uvědomit je důležitý spolu spolupracova přecejen vzpomeňte si na minulost taky aby se uživili se museli spojit a lovit zvěř SPOLU protože věděli že když budou spolupracovat tak toho víc zvládnou tak si lidi uvědomte že není třeba se zbitečně hádat ale je důležitý spolupracovat :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.15 16:27

Ono by stačilo aspoň znát základy českého pravopisu *cteni*

Od: kamioli
Datum: 24.03.15 20:58
Jen jsem chtěla poukázat na to ze my lidi se chováme hrozně. Vezměte si že my se zabíjíme tím co jsme vymysleli. Válcime mezi sebou a když bude třetí světová tak je možnost ze tříčtvtiná lidstva i více vyhynou. Jen chci aby jste si to uvědomily. :(
Od: marf
Datum: 25.03.15 13:22

Jen chci abyste si to uvědomilY - tady opravdu tvrdé Y? Ženy se pořádně pohádají, pomluví, ale že by se hrnuly do válek, to nikoli, neboť vědí, co to stojí dát život. Takže tady nepřímo lobuji za ty kvóty , lépe řečeno za zrušení kvót pro pány. (Vlastní prý prý celosvětově 95% veškeré půdy, hamižníci). No a pak je to tím druhem živočišným: Už jenom šimpanz dokáže válčit uvnitř svého druhu, tlupa proti tlupě a do mrtva o teritorium nebo prý i jen tak - náš milý příbuzný. Takže když si uvědomíme, po kom to máme...hned se polepšíme, ne?

Datum: 23.03.15 16:30

Marně pátrám v minulosti,člověk je sobec od jakživa, první jsem já a zase já a chytíme-li společně mamuta tak běda ti když já nedostanu větší kus masa než Lojzek modropírko...Má tlupa má mamuta a ta tvoje umírá hladem, hm tak to je smůla ale jstli vkročí na mé území zemřeš...Ono je teď něco jinak? Zde bude klid a mír až ten co nás sem zasel, vymyslí nějaký postřik a zbaví tuto zem plevele jakým jsme se stali. Pak možná zkusí nové a kvalitnější osivo.

doplněno 23.03.15 17:03:

Zrovna tam kde tazatel bere jistotu, že to bylo jinak.

Od: bmbx®
Datum: 23.03.15 17:00

lidus:

kde berete tu jistotu, že s tím mamutem to tak bylo? :-D

Datum: 24.03.15 20:59
Dala jsem jen příklad. -_-
Od: bix
Datum: 24.03.15 21:05

Bóže můj, že bude válka, je snad jasné. Války byly a budou. S tím se smiřte. Jde jen o to, jestli ta válka u nás bude do 30ti nebo do 50ti let.

Datum: 24.03.15 21:30

Nebo příští týden...:(

Od: lubrikant2
Datum: 24.03.15 22:45

Tak to teda uberte. Svět je na pokraji bankrotu současného systému vykořisťování jak lidí, tak zvířat. Brzy nastane pořádek, který bude klíčový - samozřejmě až po válce, při které se bude muset vyhubit rasa nebezpečná pro zdravý vývin naší a jejich věci.

Od: buss®
Datum: 24.03.15 21:36

Předmět .. Ti vyvinutí lidé jsou furt lovci, chtějí se mít dobře i na úkor jiných. Svět je třeba přerozdělit, boj o moc, revoluce neskončily. Jak to změníte? Počkejte na čipy od těch bohatých.

Od: lubrikant2
Datum: 24.03.15 22:48

Když už, tak už, válka prostě bude, lidé budou chcípat jako můry, a co? Ať už vinní, nevinní, ozbrojení či bezbranní. Koho to zajímá? Tady nejde o humanitu, ale o mentalitu. Stejně vy co tady hrdě prohlašujete, že lidé mají být k sobě hodní/lidští, říkáte že válka být nesmí, že je to hrůza - jenže vy si neuvědomujete, že vy tu válku vlastně nejvíc podporujete a jste na špatné straně téhle malé bezvýznamné otupělé lodičky.

Spoustu lidí říká "Násilí plodí zase jen násilí", ano, tak se nechte "psychicky" vydírat a manipulovat, nechte se šikanovat a být v neprávu, nechte umírat své bratry a sestry, nechte ničit vše krásné kolem sebe, nechte zlo, aby vás ovládalo (100% nevědomě ovečky) - pokud zlo nezničíte násilím, tak ničím.

Vážně často uvažuju, že bych někomu flusnul do ksichtu za to, jak se chová k lidem a světu (na pohled a mimiku je to mírumirovný člověk, řekl bych valná většina naší populace). Ale k čemu to? Vždyť jsou to jen city, které zanedlouho vyprší a odejdou, ať už smrtí či něčím jiným.

PS: Tohle jinak můžete vyprávět tak možná malým dětem na dobrou noc.. Není člověk jako člověk.

Datum: 25.03.15 14:36

je to sice hezký názor - ale stejně je to jen bezmocný "plácání" - máte nějaký návrh, jak ten "zlý" svět změnit? - můžete se "uflusat" - nejde to !

doplněno 25.03.15 19:53:

- myslím, že svět nelze změnit právě proto, že je člověk takový, jaký je - tedy přirozený ! I příroda sama o sobě je jen "bojem o přežití" - a máte pravdu - změnit to lze jen katastrofou. Války (a jiné pohromy) byly odjakživa, ale teprve dnes mají lidi takové zbraně, kterými se mohou totálně zničit... a myslím, že právě člověkova "přirozenost" je "zárukou", že nakonec tyhle zbraně použijí - a bude klid !

Datum: 25.03.15 19:35

Ani trochu to nebude snadné a ano, je to plácání, naše lidstvo je už tak na dně, že to změní jen obrovská katastrofa. Jeden člověk nemůže jít proti miliardám lidí. Ale proč proti ním jít, že? Víte, lidé jsou ctižádostiví, záviství, a naopak dajní, mírumilovní, pohostinní atd atd. Správný systém chodu celého lidstva NEMŮŽOU řídit lidé, tohle je první věc, která by měla být odstraněna. Lidé jsou na úrovni inteligence a mentality daleko pod bodem mrazu! Kdybychom se nenechali skorumpovat pár lidma, kteří nějaký systém vymysleli a podmaňovali si ostatní houfy lidí, tak jsme někde úplně jinde - a to buď o 2000 let pozadu nebo 2000 let popředu.

Podle mě se prostě svět už nezmění ani kdyby chtěl, je to všechno přerostlé přes uši a už je to jen na dožití. Kdyby nebyly vlády, otročiny, nadřazenosti, podřazenosti, rasismy, xenofobie a podobné nesmysly, a kdyby nebyly hlavně PENÍZE a NEPŘIROZENOST, pak by svět fungoval určitě lépe. Člověk musí být SÁM o sobě přirozený, pak by vše fungovalo jak má bez žádných problému, starostí, a negativních věcí. Pak by nemusela být žádná stupidní (ne)demokracie atd., protože lidé by se chovali přirozeně (nezabíjeli, nekradli, pomáhali by si a byli přírodě otevření a s přirodou spolupracovali). Na přirozenosti a přírodě jsem neviděl ještě nic negativního, což je samo o sobě v dnešním světě velmi politovánihodné.

Stejně tady mluvím do dubu, nikdo nic nezmění a už by tahle rachotina měla konečně skončit, souhlasíte?

Od: qt
Datum: 25.03.15 20:03

O jaké přirozenosti mluvíte? De facto veškeré konání člověka je přirozené, protože příroda dala tu možnost se nám tak chovat. A dost těch špatných věcí pochází z naší zvířecí minulosti, akorát jsou víc komplexní: boj o teritorium, o vládu nad smečkou, o partnera. Jak si představujete svět bez peněz? Za co by se daly získávat věci? Chtělo by si to udělat trochu pořádek, jak to v té přírodě vypadá.

Datum: 25.03.15 21:13

Peníze jsou jen papír nebo kus kovu, víte? Nebudu jmenovat kdo a kde, ale jistá "vláda" nebo vládnoucí skupina měla v programu život bez peněz, který také uskutečnila po dobu asi tří let. Poté byl systém zničen mocnostmi, jelikož takový systém přece není výhodný pro ty nahoře, ať už kdekoliv. Ale ten systém fungoval a závist po penězích a majetku byla fuč - stres a vše co okolo peněz patří, záleží na tom jak se lidé cítí, pakliže se cítí dobře, mení se i přístup k ostatním lidem a sobě samým..

Do toho se prostě musíte vžít a zamyslet, já to neumím ani tak vysvětlit. Prostě proč by měl svět fungovat jen "něco za něco", "když chceš jíst tak plať nebo pracuj"?

Od: qt
Datum: 26.03.15 18:33

Peníze byly ještě do minulosti něčím podložené, nebyl to jen kus kovu nebo papíru. Můžete napsat o kterou vládnoucí skupinu šlo a hodit sem nějaké relevantní odkazy, celkem by mě to zajímalo. Nevěřím, že by takový systém fungoval (v širší společnosti), protože to jdou proti vší "přirozenosti" člověka – všude a ve všech dobách člověk šel za mamonem, pokud měl tu možnost.

Datum: 27.03.15 01:21

Nedám sem nic, jinak bych porušil pravidla poradny.

Mimochodem, to, že třeba zlato má hodnotu jakou má, nemusí znamenat, že má nějakou cenu. Taky záleží co se myslí pod pojmem "hodnota". Pro mě zlato nebo peníze je zbytečnost a blbost, aby měly takovou hodnotu. Pro váš možná ne.

Datum: 26.03.15 18:01
Svět není zlý to lidi jsou zlý jenže s debilama který tady na světě žijí nic neuděláme ale my normální lide můžeme začít samy se sebou jenže pak jsou tu lidé kteří jsou stado tupych zmanipulovaných ovci jako je většina českého národa ( např kdo si může myslet že putin je nej?) snad jste to pochopili a přeji pěkný den. :),
Datum: 25.03.15 00:22

lidi se "mlátili" odjakživa a nedají pokoj, dokud se navzájem docela nevymlátí. Dneska už jsou tak "vyvinutí" , že k tomu mají dostatek příslušnejch prostředků a stále více "chuti". Nic se s tím nedá dělat ! - dokud budou na světě alespoň tři lidi, tak budou války.

doplněno 25.03.15 00:28:

- tento svět se "pánubohu" tak docela nepovedl - řekla bych, že byl při jeho tvorbě dost sjetej !

doplněno 25.03.15 12:22:

- chudák kamioli - připadá mi jako nevinné dítě, které s hrůzou zírá, do čeho se to narodilo ! Taky právě proto jsem moc ráda, že já jsem svému dítěti takové trauma nezpůsobila !

doplněno 25.03.15 12:46:

- musím ještě dodat - z tohoto důvodu necítím žádnou radost nad mláďaty, ať už lidskými, nebo zvířecími, - napadá mne jenom - jakou hrůzu budou muset některá z nich prožívat ! ...

Datum: 26.03.15 18:04
Jedina která je tady chudák jseš ty ze nedokazes pochopit jaký my lidi jsme.
A jak se dokážeme jenom kvůli penězům zachovat.
Datum: 26.03.15 18:22

- tak pardon, do teď jsem myslela, že celkem chápu, proč nemám lidi, jako živočišnej druh ráda ! Děkuju za poučení, to jsem nevěděla ...

doplněno 26.03.15 18:25:

- zmátlo mne tvoje dětské vyjadřování ..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.