Dětská oslava narozenin

Od: Datum: 29.01.13 19:12 odpovědí: 5 změna: 29.01.13 21:16

Ahoj, prosím kohokoliv o radu. Pořádáme doma oslavu 10.narozenin pro dceru. Bude tu asi cca 10dětí. Můžete poradit s nějakým nápadem, čím je zaujmout? Co vymyslet za program nebo nějakou hru? Moc děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 29.01.13 19:37
Sežente Aktivity nebo Twister u toho by se mohli zabavit.Je dobré narozeniny pořádat v nějakým duchu.Třeba ať všechny děti přijdou jako pohádková postava,nebo v určité barvě.Udělejte jim karneval.Udělejte jim minidiskotéku,tahejte minidarecky z kouzelné peřiny(naplníme pytel dárky).Upéct kolačky.Vyrobit si masky,malovat na triko nebo navlekat korálky.Myslím že spousta nápadů lze nalézt i na netu.
Datum: 29.01.13 20:34

Slyšel jsem také o tom, jak oslavenci a oslavenkyně přišli na oslavu s vlastnoručně vyrobenou maskou, což byl jejich domácí úkol. Při vítání a fotografování byla legrace.

Datum: 29.01.13 20:43
avatar

Ve školce budeme mít na maškarním tanec dvojic, budou hlavami držet nafouknutý balonek:) Komu spadne, vypadává.

Od: krkovicka*
Datum: 29.01.13 21:00
Bych spíše pro 10děti dala jablko místo balonku-bude těžké sehnat malou helium bombu.
Nazdobit byt plícně nefoukánymi balonky.
Od: askmenow*
Datum: 29.01.13 21:16

No, živě si vzpomínám, jak kamarádi v tom věku mívali oslavy narozenin - vždycky jsme se hlavně snažili ztratit rodičům. Takže první, co bych udělala je, zeptejte se dcery, co by chtěla. Až pokud nebude mít nápady, proberte s ní ty svoje, ale buďte otevřená odmítnutí. To, co se nám dospělým může zdát jako skvělý nápad, se dětem může zdát jako "trapárna". Ono deset nejsou zas tak malé děti. Mám v tom věku neteř a netroufla bych si jí nic takového rozhodovat. Pojala bych to nenásilně - připravila bych vesele vypadající občerstvení, společně s dětmi se na začátku najedla, dala si dort, připila si rychlými špunty, a pak bych je nechala. Jen bych předem přichystala nějaké alternativy (deskové hry, aktivity, twister), po kterých by mohly holky sáhnout, když se jim zachce.

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.