Dětská oslava narozenin

Od: Datum: 29.01.13 19:12 odpovědí: 5 změna: 29.01.13 21:16

Ahoj, prosím kohokoliv o radu. Pořádáme doma oslavu 10.narozenin pro dceru. Bude tu asi cca 10dětí. Můžete poradit s nějakým nápadem, čím je zaujmout? Co vymyslet za program nebo nějakou hru? Moc děkuji


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 29.01.13 19:37
 
Sežente Aktivity nebo Twister u toho by se mohli zabavit.Je dobré narozeniny pořádat v nějakým duchu.Třeba ať všechny děti přijdou jako pohádková postava,nebo v určité barvě.Udělejte jim karneval.Udělejte jim minidiskotéku,tahejte minidarecky z kouzelné peřiny(naplníme pytel dárky).Upéct kolačky.Vyrobit si masky,malovat na triko nebo navlekat korálky.Myslím že spousta nápadů lze nalézt i na netu.
 
Datum: 29.01.13 20:34
 

Slyšel jsem také o tom, jak oslavenci a oslavenkyně přišli na oslavu s vlastnoručně vyrobenou maskou, což byl jejich domácí úkol. Při vítání a fotografování byla legrace.

 
Datum: 29.01.13 20:43
 
avatar

Ve školce budeme mít na maškarním tanec dvojic, budou hlavami držet nafouknutý balonek:) Komu spadne, vypadává.

 
Od: krkovicka*
Datum: 29.01.13 21:00
 
Bych spíše pro 10děti dala jablko místo balonku-bude těžké sehnat malou helium bombu.
Nazdobit byt plícně nefoukánymi balonky.
 
Od: askmenow*
Datum: 29.01.13 21:16
 

No, živě si vzpomínám, jak kamarádi v tom věku mívali oslavy narozenin - vždycky jsme se hlavně snažili ztratit rodičům. Takže první, co bych udělala je, zeptejte se dcery, co by chtěla. Až pokud nebude mít nápady, proberte s ní ty svoje, ale buďte otevřená odmítnutí. To, co se nám dospělým může zdát jako skvělý nápad, se dětem může zdát jako "trapárna". Ono deset nejsou zas tak malé děti. Mám v tom věku neteř a netroufla bych si jí nic takového rozhodovat. Pojala bych to nenásilně - připravila bych vesele vypadající občerstvení, společně s dětmi se na začátku najedla, dala si dort, připila si rychlými špunty, a pak bych je nechala. Jen bych předem přichystala nějaké alternativy (deskové hry, aktivity, twister), po kterých by mohly holky sáhnout, když se jim zachce.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.