Spojení s mrtvým mazlíčkem

Od: Datum: 08.03.15 19:09 odpovědí: 3 změna: 08.03.15 22:06
Ahoj,
potřebuju poradit.
V pátek mi umřel milovaný králíček na infarkt, brečela jsem asi půl hodiny a potom jsem přestala. Všichni kolem mne kvůli tomu brečí, jen já ne, jakoby pro mě by tady pořád králíček byl.. Nemám vůbec pocit, že je pryč, mám pořád dojem, že tady pořád je, jen ji nevidím.. Prostě to tak nějak tuším a proto nijak nepláču. Teď to zní jako bych si dělala srandu, ale nedělán.
Nevíte,co by to mohlo znamenat?
Díky,
Nikola

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.03.15 19:13

Myslím, že jsi pochopila, že králíček odešel a smířila se s tím, to smíření je velmi důležité a pomůže ti se s tím vyrovnávat, králíček bude proto pořád s tebou, i když ho nevidíš. Měli jste se vzájemně rádi a tak to zůstane !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.15 19:19
avatar

Neznamená to vůbec nic, jen si se s tím rychleji vyrovnala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.03.15 22:06
avatar

Já vím, zase budu za necitu. I malé dítě ví, že to začíná narozením a končí smrtí, chápu, svoje zvířecí kamarády jsem také oplakala ale celý den, několik dní...to nebrečím ani když zemře někdo z rodiny. Prostě takový je život a kdybys sledovala jeden pořad už nevím jak se jmenoval, nebrečela bys vůbec, tam totiž mluvili o tom, že smrtí nic nekončí a že je to jen přechod do jiné dimenze, takže nezoufej, snad se jednou zase setkáte. A aby ti bylo veselejc, pořiď si nového mazlíčka. Vypadá to, že ty už jsi to pochopila, ti co ještě brečí na to určitě pozděj příjdou také.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.