Proč jsou lidi takové k****

Od: Datum: 08.03.15 14:41 odpovědí: 21 změna: 08.03.15 21:32

Dnes v noci našel kamarád přede dveřmi 4 kouzelná štěnátka nejspíš křížence bordel kolie s jezevčíkem. Podotýkám, že bydlí v paneláku. Jelikož už jednoho psa má, nemůže si dovolit dalšího a navíc hned 4. Nejspíš je čeká odvoz do útulku. Jsou to 3 kluci a jedna holka, lokalita Zlín. Pokud by měl někdo vážný zájem, ozvě te se.

doplněno 08.03.15 15:53:

Aktualizace: jedna holka už má nový domov

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.03.15 15:31

Raději bych takovým hezounkým psíkům říkal BORDER kolie, ten váš výraz se nehodí...:)

Datum: 08.03.15 15:49

No já to tipl, nejspíš blbě :-D

Od: asitak
Datum: 08.03.15 15:32

Moc nerozumím tomu, jak si někdo může pustit do postele zvířata o kterých nic neví (když už si je tam pouští).

Datum: 08.03.15 15:35

Asitak: a proč by nemohl?

Datum: 08.03.15 16:30

Třeba proto, že hygiena? Přijde mi to stejně normální, jako si zout boty, nesedat si do postele v kalhotech ve kterých jsem seděl v MHD nebo si umýt ruce.

Od: ria®
Datum: 08.03.15 18:14

Myslíte že malé uprděná miminka jsou na tom jinak? Několikrát jsem varovala diskutující matku na zastávce, že její děcko okusuje nedopalky na zemi :D

Datum: 08.03.15 18:19

Představte si, že jsou lidé, kteří si sednou do trávy na louce. Šílené, co?

Od: taknejak
Datum: 08.03.15 21:28
to je prece v poradku, pokud ihned z te travy neleze do postele, podle tech odpovedi to ale tak vypada.
Datum: 08.03.15 21:32

No představte si - někteří na té louce klidně i spí.

Datum: 08.03.15 21:32

Sorry, ale jste až úzkostně čistotný.

doplněno 08.03.15 21:33:

@ra252 a někteří na ni i válí sudy :-D

Datum: 08.03.15 18:21

Asitak, nepřeháníte to trochu? A vůbec, na tohle se tazatel neptal. A zřejmě viděl v jakém stavu štěnata jsou. Kdyby byla nějak zaneřáděná, tak by si je do postele určitě nepustil.

Datum: 08.03.15 18:41

Na fotce jsou už vyumývaná, zkrátka fešáci. Nalezeni byli v podstatně horším stavu, promrzlá a mokrá.

Od: kolemjdouci
Datum: 08.03.15 15:36

Já rozumím, protože právě všichni lidé nejsou takové k ...růty víte?

Datum: 08.03.15 16:14

zvláštní srovnání.

Od: ria®
Datum: 08.03.15 15:41

Nemají chybu, já doufám, že bývalý majite právě tím, že je dal před dveře, je chtěl zachránit, mohl je hodit do popelnice, nebo utopit.. Bohužel jsem z druhé strany republiky, a pejsků máme všichno hodně. Držím jim pěsti..

Datum: 08.03.15 16:36

Jsou nádherná, škoda že tak daleko :(

Datum: 08.03.15 16:49

Kouzelní mazlíci, bohužel už nezvládám sama sebe natož štěně. Nebojím se, že by si takové krasavce někdo nevzal, stačí vidět ten jejich kukuč.

Datum: 08.03.15 17:55

Jsou nádherní!,psa nemám,kdybych mohla,tak si pro jednoho dojedu,tak vám aspoň přeju,aby jste jim našli pěkný domov.

Datum: 08.03.15 18:28

A co třeba tu fotku dát dolů do baráku někam na vývěsku. Někteří lidé jsou fakt hnusní. Ale myslím si, že tak hezká štěňata budou i z toho útulku rychle pryč. Ještě jsou také takové inzertní vývěsky přímo ve městě. U nás tedy jsou. Sice se tím zabývá paradoxně pohřební ústav, ale všichni tam chodí číst inzeráty.

Datum: 08.03.15 18:30

Jsou nádherná, ale právě proto bych se bála, že si je vezme někdo pro tu roztomilost a zadarmo, a začas by mohlo psík skončit zas někde u dveří, v dobrém případě...tedy myslím zájemce z té vývěsky. Ale ono je to asi sázka do loterie vždy, tak důkladně zájemce prověřit...

Datum: 08.03.15 18:51

Kdybych věděl že by rodiče zvládli,tak jednu holku bych pro ně zamluvil a segra či brách (jsou v PV a já JH) přijeli ,ale již na to nemají,takže sry.

Jinak to víte lidé jsou různí, na jednu stranu je dojme vyhozené štěňátko a na druhou stranu jsou ochotni zlikvidovat či spíše zruinovat finančně mladou rodinu s dítětem.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.