One Direction

Od: Datum: 07.03.15 07:15 odpovědí: 7 změna: 18.04.15 15:42

Jsem velká faninka téhle Britsjo-Irské skupiny . V pokoji mám spoustu plakátů, samolepek, náramků.. Ale štvou mě názory ostatnáích. Beru to, že každý může mít svůj názor ale nadávat jim bezdůvodně do buzerantů atd. I kdyby byli homosexuálové ( což podle mě nejsou) tak podle mě nemají právo jim nadávat když je neznají osobně... POdle mě jim nadávají jenom proto že jim závidí to že je má rádo tolik holek. Jednou jsem se odhodlala si do školy vzít jejich náramek a hned 1. přestávku slyším : " Co to máš na ruce ... pane bože One Direction! A pak začal po třídě křičet: Ona má ráda One Direction... A pak se ozval kluk co se mi líbí: Tak to má smlůlu protože jsou teplí atd. Dost mě tahle maličkost vyvedla z míry a já se málem rozbrečela... Jaký na to máte názor?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.03.15 09:58
avatar

Dobrý den, názor mám takový, že jste hodně mladá, nekritická fanynka jedné skupiny. A když se tato skupina někomu nelíbí nebo o ní řekne něco špatného, tak jeho názor neuznáváte, protože chcete slyšet jen názory na skupinu obdivné. To vše je zcela v pořádku, pokud Vám to nevydrží do pozdějšího věku. Potom zjistíte, že je i jiná hudba a (snad) získáte i určitou toleranci k jiným názorům. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.03.15 19:55

Psala jsem že každý může mít svůj názor, podle mě je blbost jen tak je veřejně ponižovat atd. ať si každý myslí co chce ale nemusí nadávat těm co tu určitou hudbu poslouchají i samotné interprety... Na mě v mojí třídě kvůli tomu že je poslouchám zrovna moc hodní nejsou... neřekla bych ani půl slova kdybych jim je nějak vnucovala ale nic takového nedělám jen se prostě dozvěděli že je poslouchám a od té doby mají pořád nějaké narážky

Datum: 07.03.15 10:33
avatar

S tím se setkáš i v dospělosti.Jak se někdo liší vzhledem,úspěchem,názory...tak ho lidi označí nějakým urážlivým slovem a ví se nezajímají(nezají má je proč tak vypadá,jak dosáhl úspěchu...)Je to lidská přirozenost,někdy si ale myslím,že je to česká mentalita.Nejhorší je,že ten člověk na to pořád myslí,proč jej někdo nazval tak sprostě a někdy ho to i trápí(nebo ty jeho fandy,kamarády...)Zatím co ty lidi co to vysloví to netrápí vůbec,jen řeknou-buzerant a tečka.Věc skončena.Prostě se tím netrap a takovou společnost nevyhledávej.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: webbiecz*
Datum: 07.03.15 12:07

Jaký na to mám názor? Že je to normální. Je to tak pořád dokola, akorát ty skupiny, nebo zpěváci, se mění. Dřív to byly skupiny jako Kelly Family, Backstreet Boys, Lunetic a tak podobně. Jedna nekritická část je zbožňovala, druhá nesnášela. To "nesnášení" kolikrát nebylo ani tak zaměřené proti té skupině, jako spíš proti nekritickým "blbko-fanynkám". Za nějakou dobu přestaly být skupiny zajímavé a objevily se zase jiné. Úplně stejné to bude i s One Direction...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 08.03.15 01:32

Docela to jejich chování nechápu. Za mého mládí tohle nebylo. Tolerance byla větší. Možná to bylo tím, že tu bylo méně skupin. Radši bych na tvém místě nenosila s jejich jménem náramky nebo placky, když to ostatní irituje. A budeš mít klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 09.03.15 12:20
avatar

Dám ti jednu radu: vezmi si jednou nějakou hodně viditelnou věc která bude symbolizovat skupinu kterou obdivuje a fandí jí většina tvejch spolužáků a myslím si že budeš mít na dlouhou dobu klid.

Vím že se ti do toho asi nebude chtít protože svýho času sem bejval ,,mánička" a kdybych na sebe měl vzít cikoliv co by mně spojovalo s Depešákama tak bych se přinejmenším pozvracel nebo osypal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ja*
Datum: 18.04.15 15:42
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.