Pořád všichni řeší muslimy

Od: Datum: 24.02.15 22:45 odpovědí: 13 změna: 25.02.15 13:21

A já vám něco povím: mám dlouholetou kamarádku. Hodně cestovala, žila v různých zemích. Má 31 let a to, co do této doby zažila, by stačilo na víc než jeden celý lidský život. Původně modelka, teď se hodně angažuje v humanitárních organizacích a lidských právech. Holka nádherná zjevem i srdcem. Ale o tom to není.O tom psát nechci. Když působila v Izraeli, měla obrovskou lásku, izraelského vojáka. Když zemřel, mysleli jsme, že to ta holčina nezvládne. A víte, kdo jí tehdy nejvíc pomohl? Její druhý kamarád, muslimský teolog z Dubaje, kde pracovala předtím. Nezavrhl ji, když s členem IDF tehdy začala chodit.Držel ji nad vodou, když se jí po jeho smrti chtělo takyumřít. Doteďka v ní ctí skorovdovu po vojákovi nepřátelského státu a modlí se za duši toho mrtvého vojáka. Roky je mezi nimi nádherné pouto, jsou jako bratr a sestra - a to původně tvořili kdysi pár. V létě tady byl na návštěvě a je to inteligentní, slušný člověk. Opravdu mě štve, jak házíme muslimy do jednoho pytle. Hlavně řve hodně těch, co s nimi nikdy do styku nepřišli. Zajímalo by mě, jak dlouho to ještě potrvá... :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.15 22:53

Jak dlouho potrvá co? Idylka Vaší přítelkyně?

Do doby,než si toho hodného a citlivého muslima vezme.

doplněno 24.02.15 22:55:

A pokud se Vám zdá,že "řvu",tak třeba proto,že muslimy mám na pracovišti už přes deset let.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.02.15 22:54

Dobrý večer,

dá se říct, že to dělají všichni všem, ve sportu, v politice, v národech, je to jen o tom kdo jak informace filtruje, někomu přijde, že se svět točí jen o muslimech a házení do stejného pytle, já to naopak skoro vůbec neregistruji nebo to vůbec neřeším. Jelikož vím, že mezi nimi se najde spousta slušných lidí a to mi stačí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hjo
Datum: 24.02.15 22:59

Víte, o vaší kamarádce si myslím dost špatné věci. Vy jste také poněkud naivní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 25.02.15 00:07

Tohle jsou věci, na který jsme krátcí. Člověk je tvor nedokonalý, proto si vážím těch, jenž se aspoň snaží k té dokonalosti trochu přiblížit. A to je hodně těžká cesta, po který dokáže jít jen opravdu silná a statečná osobnost. Kdo to o sobě může říct?
Lidi neměří spravedlivým metrem, nikdy neměřili. Jsou otroci svých schémat, předsudků a svých vlastních pravd. V každé kultuře, v každém národě vám najdu skutečné hrdiny stejně jako naprostej opak. Nejhorší jsou lidi, kteří maj strach a ze strachu kopou kolem sebe. Jsou to hrozní slaboši a je mi jich upřímně líto. Většinou toho moc nevykonaj, neudělaj skoro nic dobrého ani pro svůj lid a spíše šíří zlo, to proto aby nevypadali jako slaboši, ale oni jsou slaboši a prozíraví lidé to vidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.15 00:50

Já ani moje holka se o muslimech vůbec nebavíme. A neřeší je ani mí kamarádi z hospody. Přesto nás svým množným číslem házíš do svého jednoho negativního pytle. Proč? Kdy to skončí?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.15 06:40
avatar

Dusger, výborná odpověď. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.15 08:17
avatar

Dusi, hned bych vám dala bod! Nejlépe tři, protože se mi vaše odpověď líbí moc. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.15 10:40
avatar

*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.15 10:39
avatar

to ji musel pomáhat její druhý kamarád? Jaký jste pak kamarád vy k ní? To je jen řečnická otázka, na tu si musíte odpovědět sám. Co se týče muslimů, tak je třeba rozlišovat mezi různými kmeny. A pokud zde někdo něco řeší ve společnosti, ohledně muslimů, jsou to ti, kteří přijedou do Evropy a dělají zde bordel. Jejich děti si neváží hodnot které se jim v Evropě dostává...už vůbec ne svobody. A chtějí zde praktikovat zákony zemí z kterých utekli. Trochu paradox. Uteču ze země kde mi jde o život pro to, abych ze země která mě přijme udělal tu samou zemi s které jsem utekl.

Pro příklad si zajeďte do Kosova... tam poznáte pravou tvář muslimů. Dál navštivte Brusel, jižní Francii, jižní Anglii, Norsko, Švédsko, Německo...dokonce i v Rakousku se již můžete setkat s policií šária.
A pro příklad toho, jak rychle se můžete ocitnout z 20. století ve středověku Vám poslouží tyto fotografie(století voleno podle fotek). Lokace Afgánistán, 1958 - 1960

http://upload.wikimedia.org/w…_hospital_at_feeding_time.jpg

https://upworthy-production.s…ts/1_Podlich_Afghanistan.jpeg

https://40.media.tumblr.com/9…r_msue6ayA8O1r6mtxeo1_500.jpg

http://www.khaama.com/wp-cont…2/Afghanistan-in-1960s-24.jpg

http://static6.businessinside…-same-park-40-years-later.jpg

A zde fotografie v období 1997 současnost:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxg2YiqNLUeoJgt1WVFpLaVryzHKSmMDU8PAe0Hy4oTJP1Ap4N

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSLrHrdmc6wmpph9k4gpK3RcRgEqevWhcSyz21BI62IydxRUpjm

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQvrf2bZVObuyKCNmyKRU7kY2RZ2M2yZ6JJm6MOqR1iJu4CNvXd

doplněno 25.02.15 10:42:

ještě bych doplnil, že dne 18.2. byla v Dánsku napadena jedna Dánka, která šla v tričku venčit psa. Pořvávali na ni, že její pes je nečistý a že by měl zemřít, a že ona samotná nemá žádná práva a slovně ji napadali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.15 12:09
Skoro mám strach znovu napsat,abych neurazil zastánce multikultury,kteří se vyjádřili výše.Ale já jsem s muslimy opravdu přes deset let na jednom pracovišti a tak o nich něco vím.Tváří se mile,mají úsměv na tváři,ale ten imám,co pracuje hned vedle,by mě dopíchal nožíkem,kdybych si nedal pozora řekl něco negativního o jejich náboženství.
Jednou se může stát,že taky budeme klečet v oranžových vestách ale to už bude pozdě.
Nikdy nezapomenu,jak se ten imám bujaře radoval,když si na počítači přečetl jakousi,pro jeho náboženství příznivou zprávu.
Ale klidně si seďte dál v hospodě,chlemtejte pivo a tvařte se,že zrovna Vás se to netýká.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.15 12:24
avatar

zajda: Lépe bych to nenapsal. Jen podotknu pár cigánu také pracuje ,ale co to ostatní?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 25.02.15 12:33
avatar

Třeba kvůli takovým věcem jako je toto?!?!?

doplněno 25.02.15 13:32:

Martinaa: naprostej souhlas.

Ještě bych dodal že sice né všichni muslimové jsou teroristi ale všichni (99,9999999999%) teroristi jsou muslimové.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.15 13:21
avatar

Víte, už jsem to sem několikrát za ty roky psala. Bývalá spolužačka mého expřítele se na studiích VŠ zamilovala do muslima. On student tuším doktořiny, to už si nejsem jistá, milý, zábavný, zamilovaný, nosil ji na rukou. Marně ji ostatní varovali, vzala si ho. Pak se po ní na několik let slehla zem, až se chystal nějaký třídní sraz a někomu se podařilo vypátrat, kde vlastně bydlí, a pár lidí ji jelo navštívil kamsi do některé z muslimských zemí.

K jejich úděsu je přivítala utahaná a zestárlá žena s nějakými třemi dětmi, žijící v osaměle stojícím nuzném domku bez splachovacího záchodu, z domu směla leda do vesnice na nákup, jinak nikam, moře, které měli snad kilometr od domu, nikdy neviděla. A potichu se slzami přiznala, že jí ten láskyplný, oddaný a slušný mužíček sdělil, že jestli chce odejít zpět do ČR, tak může - ale bez dětí. A to ona neudělá. A to bylo taky naposledy, co ji spolužáci viděli.

Jinými slovy, moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda jiného. Nehodlám podporovat násilí na ženách, zahalování a absolutní netoleranci jiné nebo žádné víry. A protože drtivá většina muslimů tohle vyznává, tak se bohužel neshodneme.

doplněno 25.02.15 13:38:

Lujsi, to je přesně hláška, kterou používá otec přítele. *placni*A bohužel je pravdivá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.