Český lev 2014

Od: Datum: 22.02.15 12:19 odpovědí: 1 změna: 22.02.15 12:59

Co říkáte na výsledky ankety Český lev 2014 http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%BD_lev_2014

Jak jsem zjistil, je to ocenění filmů natočených v roce 2014. Takže pokud v roce 2015 natočí jeden český film, vyhraje to on. Přijde mi to, jako fraška, kdy z toho nejhoršího, se vybírá to nejlepší.

Neviděl jsem všechny filmy, ale rozhodně Díra u Hanušovic byl neskutečný brak. Fair Play mne sice neoslovilo, ale pořád si myslím, že se na to dalo koukat. Na Tři bratři jsem se radši ani nekoukal. Připadá mi to asi stejné jako boom okolo Nymfomanky a 50. odstínů šedi, přitom to jsou hrozné filmy, ale těží z toho, že někdo plácnul, že je to fajn a tak se na to stojí fronty. Docela mne mrzí, že už v ČR nedokážeme natočit filmy jako s Vlastou Burianem, Janem Weichem, Vladimírem Menšíkem a mnoha dalšími. Na jednu stranu je to také tím, že každý, kdo dělal křoví v reklamě si dneska říká herec ... a podle toho ty filmy také vypadají.

Z dnešní éry mladých "herců" by se ti opravdu dobří dali podle mého počítat na prstech dvou rukou.

Co si o tom myslíte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jaracimrman
Datum: 22.02.15 12:59

Když poslal svá díla Jára Cimrman do Vídně, a když zjistili, že je to posláno obyč poštou (ne rekomando), začali se hádat... ale před tím bylo jasně řečeno - Pochválí si svá díla navzájem a udělí si ceny .. jak to tak chodí...

Tato slova jsou přesná.

V ČR se udělí granty 3 nejznámějším, pak další 3 seženou peníze jinde... mezi sebe si rozdělí ceny... Prostě je to forma reklamy a velebení bídy...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.