Myslíte si že bude 3 světová?

Od: Datum: 21.02.15 19:18 odpovědí: 17 změna: 22.02.15 11:19
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.15 19:22
avatar

Ano, někdy určitě propukne

Ohodnoceno: 0x
 
Od: layborrr
Datum: 22.02.15 00:49

No včera Primátor Teplic a Posranec ČR v hlavních TN řekl , že 3 světová válka je na spadnutí , chytrý to člověk

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zztop*
Datum: 21.02.15 19:26

Nedávno tu byl stejný dotaz a moje odpověď je pořád stejná: Už aby byla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: valecnik
Datum: 21.02.15 21:38

Ty jsi pitomec,viď.*bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 21.02.15 19:27

Co se to v poslední době děje? Božíčku, a kdyby, co s tím naděláte? Tak se připravujte, bunkr, zásoby, jako kdysik amerikáni. Jen takové starosti mít...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janplinto*
Datum: 21.02.15 19:28

Jednoho dne určitě ano. Ale rozhodně si nemyslím, že by ji spustila současná občanská válka na Ukrajině, jestli jde v dotazu o tohle. *kafe*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.15 20:31

Záleží jak bude opálený americký mužík vrtat do ruského mužíka, američtí mužíci mají po celé zeměkouli dle roku 2005, 730 vojenských základen ruští mužíci daleko méně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.15 20:57
avatar

Nostradamus ji predpovedel.. Predpovedel i Hitlera a popsal ho docela presne, ale uklidnuje me, ze predpovedel i dalsi vecia nevyslo to, tak budu doufat.. Nicmene se to ted po svete mydli kde se da.. Jak rika Svejk, valka musi bejt..Dokonce i Dalajlama rika, ze valky byt musi, aby se lidstvo procistilo..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.15 21:01
avatar

A není už náhodou? *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.15 21:22
avatar

Těžko říct, jestli a kdy bude. Ale co takhle využít tento děsivý čas k zamyšlení sami nad sebou.

Víte jak divně vypadá člověk, který jde sám na procházku?

On by mohl přemýšlet!

Něco je špatně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.15 21:22
avatar


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.15 22:36
avatar

To záleží na tom, jak si Vy tu třetí světovou válku představujete. Jestli si myslíte, že se bude odehrávat tak, jako ty předešlé, které znáte z vyprávění a dokumentů, tak taková válka už tady nikdy nebude. Jinak je nutno se zamyslet nad svou otázkou. Ve "válce" už totiž jsme a to už dost dlouho. Jenomže probíhá úplně jinak než předtím. A myslím si, že je o dost strašnější těch předešlých, protože nebyla nikým oficielně vyhlášena. Lidstvo se vzájemně vyvražďuje, zatím-co jiní z toho těží.

Třetí světová válka se právě odehrává. Ale nebyla vyhlášena mobilizace, tak, jako tomu bylo dříve. Není to už třeba. Žijeme v jiné době a průběh válčení mezi národy a lidmi se právě té jiné době přizpůsobil. Pokud máte na mysli válku takovou, že někdo někde zmáčkne knoflík a vypustí atomovou bombu, tak to si myslím, že se už také nikdy nestane. I to už je v dnešní době utopie. Nemělo by to žádný smysl. Tak už se v dnešní době nemusí válčit a je i zbytečné tím vyhrožovat. To už dnes žádný stát neudělá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.02.15 02:17

Vaše sebevědomí bych chtěl mít. Zatím naše historická zkušenost je , že každá další válka je horší, než ta předchozí, doufám, že to tak nebude pokračovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: scv®
Datum: 22.02.15 09:49
avatar

Hezky řečeno. Na co vyhrožovat použitím drahých a příliš nebezpečných zbraní, když můžeme mít levné teroristické buňky, všehoschopné loutkové vlády a kontrolu nad lidmi díky lžím a strachu.. tomu se říká pokrok civilizace.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.15 01:01
avatar

Když jsem předevčírem v státní televizi poslouchal jednoho velice mladého politického analytika, jak hřímá válečnou psychozou a vyzývá USA,Unii a OSN aby Rusko rychle zatlačili na východ,tak už věřím tomu,že válka probíhá.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.02.15 02:12

to jsou velký slova, ale na druhou stranu, že rusové za poslední půlrok obsadili pětinu Ukrajiny asi taky neni dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.15 11:19
avatar

Zdravím,

3. světová válka už probíhá, hlavně genocidním způsobem. Kdy USA válčí všude, kde potřebuje. Izrael, která vyvražďuje Palestinu, která má skoro nulové zbrojení? Co je tohle za válku? Válka je voják VS voják na frontě a ne, aby se vyvražďovaly děti, ženy a nevinní lidé! Dá se říct, že půlka světa už ve válce je, a ta druhá, která si myslí, že je vše v pořádku, to schytá nejvíce. Rusko a USA proti sobě nejsou, to je jen masová manipulace, aby si lide mysleli, že zase Západ vs. Východ. Na Ukrajině, kdy USA společně s Izraelí řídí Ukrajinu a hlavně ukrajinskou armádu, která má za úkol hlavně vraždění rusky mluvícího občanstva na Ukrajině - co je tohle za válka? To není válka, toto je zvěrská genocida, je to tak všude, nevím, jestli se to dá nazvat vůbec válkou. Měli byste si někdy poslechnout vojáky z ukrajinské armády, kteří se raději chtějí zastřelit, než aby tohle dělali! Když nepůjdou do války, čeká je vězení a někdy i smrt. Mám známého slováka, který šel na Ukrajinu bojovat jako separatista, a to co mi řekl, mi změnilo pohled na dnešní lidstvo, nemám slov. Separatisté chrání civilisty, není možné, jak nám tohle média tají a ještě na ně hází špínu. Proruské separatisty nepočítám, to jsou stejní grázlové jako ukrajinská armáda. Vy všichni si celkem myslíte, že je vše tak nějak v pořádku, ale není, bohužel, až to zažijete, možná vás přejde chuť obhajovat ty skorumpované idioty.

Nicméně, jak už jsem řekl, pokud se oficiálně vyhlásí světová válka nebo pokud tady zasáhne nějaká "armáda", zařveme my, nevinní lidé, jen ve prospěch mezinárodního židovstva a povrchních penězohrabů, kteří ZASE těží z tzv. "holokaustu" islamismu, který neprobíhá. Uvidíte, kdo za pár let bude platit odškodné. Něco vám řeknu, MY žádnou válku nevyvoláváme, to jen ti boháči, kteří mají podíl na chodu světa,

Velkou roli v tom hraje právě islám a hrát bude, válka opravdu nevypukne díky Ukrajině, ale až bude nový prezident USA, tak uvidíte.

doplněno 22.02.15 11:25:

A nebojte, žádné atomovky a ni jaderné zbraně se používat nebudou Tady se bude muset jen pročistit lidstvo, aby bylo zase o něco hloupější, aby nezabránili v plánech těch nahoře

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.