Vaše názory -obory

Od: Datum: 19.02.15 18:24 odpovědí: 3 změna: 19.02.15 21:49

Aojký Ahojký lidičky , takže potřebuji tedy poradit.V jakém z těchto oborů právo , Cestovní ruch :):):) , Diplomacie ,Gastronomie, grafika v reklamách , no zkrátka nová média atd. , publicistika ,archeologie (práce v muzeu atd...)... se mohu po vystudování SŠ a VŠ nejlépe uplatnit a které školy se dají dobře vystudovat atd...? :111 Děkuji moc z avaše odpovědi.(prosím vybírejte z těchto oborů)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 18:36

Tak logicky pokud mě například nebaví právo, ale třeba gastronomie a někdo mi bude tvrdit, že v právu je nejlepší uplatnění, tak jakou mám šanci, že tu školu doopravdy vystuduju a opravdu se uplatním, když mě to vůbec nebude bavit? ;) Vybírej podle toho co tě opravdu zajímá a máš na to ty schopnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 20:29
avatar

To je divná otázka. Přece se budu řídit sama sebou a ne tím, čím by chtěl být někdo jiný. A jakou školu můžete vystudovat zrovny Vy? Copak tohle někdo může vědět?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 21:49

Pokud budete šikovná a bude Vás to bavit tak reklamní grafika a grafika všeobecně je super obor který stále nemá dostatečné zastoupení. Pak ktomu ještě přidáte web design a je to.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.