1x

Je Microsoft nenažraný?

Od: Datum: 18.02.15 19:50 odpovědí: 12 změna: 20.02.15 17:59
Všimla jsem si, billboard jako kráva u silnice, POZOR!VÁŽNÁ HROZBA ! pro uživatele systému Win XP, bla bla. Nějak jim to asi nevyhovuje, že stejně každý nechá na svém počítači dosloužit Xpéčko. Nebo mají o nás tak upřímnou péči?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.15 19:56
Důvodem je to, aby uživatelé přešli na vyšší verzi. Prostý business.
Datum: 18.02.15 20:01

To jo, to už je v podstatě dost humorná snaha. Kdo nepřešel, protože nechtěl nebo nemohl, tak se stejně jen zasměje. *frajer*

Datum: 18.02.15 20:08

Ať Vás ani nenapadne rušit ve svém kompu XP.

To, že už nejsou aktualizovány, Vás bolet nemusí. Aspoň se už na HD nebude tlačit další maras.

Datum: 18.02.15 21:39

Tesat do kamene *palec*

Od: onw
Datum: 18.02.15 21:54

Vítě, těch pár peněz, co to stojí, je nic. Beru to tak, že 5x vynechám pařbu a mám na nové Win... Upřímně, nedovedu si představit, že bych dělal na PC s jiným, než aktuálním systémem.

Datum: 20.02.15 10:22
Však desítky budou zdarma.
Datum: 20.02.15 10:30

Ale ne pro majitele WinXP... *smich*

Od: bmbx®
Datum: 20.02.15 11:51

Já nevím jak vám, ale mě se XP aktualizují i nadále, podpora neskončila - další důkaz toho, jak je MS vyčůraný a spoustu lidí donutil přejít na novější win strašením, že nebude podpora a spousta lidí na to skočila. I kdyby se naeaktualizovaly win XP tak jaký problém by pro vás ovce nastal? :-D

Datum: 20.02.15 12:18

Třeba ten, že se nepřihlásíte do internetového bankovnictví.

Některé banky blokují přístup uživatelům s WinXP.

Od: ccc
Datum: 20.02.15 12:45

u poštovní spoř. nic po mně nechtěj

Od: fex
Datum: 20.02.15 12:52

Nemusí, jak se najde nějaká díra a někdo Vám tam projde, tak pak třeba si pořídíte něco jiného.

Od: bmbx®
Datum: 20.02.15 17:59

Že by ccc a fex pokračovali v tom co se MS úplně nepovedlo a mají za úkol zpracovat ten zbytek lidí co užívají WIN XP? :-D

Jak jsem už zmínil, aktualizace u XP fungují bez přestávky dál, tak jaké díry? ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.