1xPřítelkyně výstřih na pohřbu

Od: Datum: 13.02.15 21:04 odpovědí: 11 změna: 14.02.15 07:54

Dobrý večer,

dnes jsme byli s přítelkyní na pohřbu mé blizké rodiny. A přítelkyně si vzala na pohřeb černé šaty se strašně velkým výstřihem, který byl pak vidět hlavně při hostině. Myslím si že přítelkyně má tělo za které se vůbec nemusí stydět, je mladá. Má velká prsa a v těch šatech opravdu vynikla, všichni na ni koukali. Říkala že to byly jediné slušné černé šaty které sehnala. Mám se k tomu vracet a promluvit si s ní ještě o tom? Já jen, že moje rodina je celkem špína a byla by schopná ještě roznášet že to je štětka, což samozřejmě není.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 13.02.15 21:11
avatar

Při pohřbu u mého dědečka měla řeč podivná silnější ženština, která měla cosi černého, pod čím prokukovaly bradavky a ještě ke všemu když dávala dědu na loučku tak ho vítr fouknul na nás všechny.. Nechte to být..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 21:12
avatar

Přijměte moji upřímnou soustrast. Rodině pusu stejně nezavřete a závistivé ženské vaši přítelkyni pomluví tak i tak. Berte to s humorem. Aspoň se měli pohřební hosté na co dívat, což určitě přispělo k odlehčení celé smuteční události. Je tedy fakt, že šaty asi nebyly zvolené s ohledem na typ příležitosti, no ale co už chcete dělat, když je po všem?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 21:13
avatar

Pokud jsi to neřešil před pohřbem, tak proč se k tomu vracet?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 21:13
avatar

Tak na pohřeb bych volila do výstřihu šátek,ale už se stalo a pokud máte takový názor na rodinu jak píšete,tak nevím co chcete řešit s ní?Rodina si stejně řekne svoje tak i tak i bez vysvětlevování.Už se stalo a není co řešit,asi tak.Jen pro příště to chce pohlídat a dát tomu výběru oblečení čas.Nejde ani tak o rodinu,ale o úctu k mrtvému a k takové situaci.Je to taky otázka vkusu a oblečení dělá člověka,takže pokud taková št...ka není,jak píšete,musí dávat pozor na výběr oblečení nejen na pohřbu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 21:34
avatar

neprud přítelkyni kvůli blbostem a malichernostem

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 13.02.15 21:52

Nechte to být. Život jde dál. Třeba tím někoho i potěšila, rozptýlila. Možná nebylo od věci hodit na ni při obřadu šátek se slovy"Zlato, ty klenoty si ted schovej, ano?" Ale takhle pozdě něco rozmazávat..my doma tomuto pozdnímu jednání říkáme "rozmazávat ho*no". Máme k tomuto rozmazávání sklony, víme o tom, snažíme se tedy nedělat to. Nemá to cenu a nikdo nemá povinnost být dokonalý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 06:54
avatar

Upřímnou soustrast.

Už je pozdě cokoliv řešit. Doma před obřadem se Vám měla partnerka v šatech ukázat. Vy byste zhodnotil, zda to vhodné je. Pokud jiné šaty neměla, nechá se přidat spousta doplňků - nějaký černý šál či šátek, třeba i tmavý kabátek přes šaty. Nemusel by být ani černý, třeba tmavě modrý či tmavě šedý, když dotyčná navíc nebyla příbuzná.

Při hostině to nejvhodnější nebylo, i když jsem šaty neviděla, myslím, že podle Vašeho popisu to bylo spíš do báru. Ale co teď už chcete dělat? Rozloučení jste zvládli, na co o tom znovu mluvit a dělat mrzutosti? Jaga.

Nepřeji Vám žádnou další smutnou událost v rodině, ale kdyby měla slečna znovu jít na podobnou smutnou akci v těchto šatech, společně to vyřešte tak, aby bylo oblečení decentnější.

Ještě mě dost zarazila věta, že Vaše rodina je špína. V tom případě bych se zúčastnila jen obřadu a s tou špínou na hostinu nešla. A nemuseli koukat dámě do výstřihu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 07:21

Už se nehrab v tom co bylo, jistě jste se se zemřelým rozloučili ve vší úctě . A že měla přítelkyně výstřih ,to neřeš. Možná si jen žárlil, že na ní spočinulo nespočet očí. Přeji hezký víkend .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 07:27
avatar

Stojíte nad skvrnou, která bývala rozlitým mlékem. Vaše trápení je úplně stejně nesmyslné. Nemá cenu říkát co by, kdyby a jestli a blabla. Stalo se. Vykašlete se nad nějakým uvažováním a nad snahou o nápravu. Udělejte čáru a neřešte. Rodině, když se bude snažit pindat, doporučte, aby tohle vynechali. Vaše přítelkyně má spoustu jiných vlastností a nevhodné šaty nic nemění. Tečka!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 07:36
avatar

aspon se neboztik podival na neco pekneho a rozptylila smutecni hosty od smutku,,,

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam*
Datum: 14.02.15 07:54

Sklar - absolutní souhlas. Dva kopce se soutězkou, příroda je fajn... i když má černé pozadí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.