Proč je tak módní vychrtlost a jiné?

Od: Datum: 13.02.15 20:02 odpovědí: 22 změna: 17.02.15 21:54
avatar

Proč se kdejaká celebrita chlubí tím, jak je vychrtlá, nebo jak mladě vypadá na svých ...-sát let? A nelitují peněz, aby kýženého výsledku dosáhli. Nechápu. Vychrtlost přeci pro tělo není zdravá a kdo se neumí poprat s přibývajícím věkem a dělá vše možné pro to, aby věk zamaskoval, tak je to spíš k pláči. Navenek taková osoba sice vypadá mladě, co jí je to ale platné, když např. vnitřnosti má staré,že? Co vy na to?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.15 20:12
avatar

Meh.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 20:18
avatar

A věříte, že máte pravdu?

Datum: 14.02.15 07:43
avatar

Kdejaká celebrita chce zůstat celebritou co nejdéle. A má na to. Má potřebu sdělovat, kolik jí stojí osobní trenér, osobní lékař, osobní rádce, osobní terapeut, osobní fyzioterapeut. Ukazuje, jak je uspěšná, protože na tyto (capiny) má a kolik jí to dalo práce zhubnout, pořídit si nová prsa. Všimla jste si, jak jsou mimo mísu? Jak řeší problémy, které jsou normálním lidem úplně cizí a nepochopitelné a jak jsou velice často úplně mimo realitu. :-D Kdo ví, jací bychom byli my, kdybychom byli v těžkém balíku. Ne při penězích, ale se stálým velkým přílivem hromady peněz, na očích nějakých lidí, záměrně neříkám veřejnosti. Úplně stačí jen okruh jistých lidí, se stejnými zájmy a se stejnými cíly. *nevi* Nemusí to být VIP, koukejte, kolik je tady dotazů, že rychle potřebuje 2 kg dolů nebo že má při 186 cm a 70 kg břicho a stehna. Je sice pravdou, že ještě roste, ale přesto! Je to nepochopitelné a spíše úsměvné, nebýt to tak tragické. Příjde mi to, jako nástup kultu krásného těla. Ne štěstí, spokojenosti, děti, rodina, Spokojení lidé okolo, úsměv, ale krásné tělo, oblečené do krásných hader. Je možné, že hodně kecám, ale příjde mi to tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 10:55
avatar

Dobrý den. No právě, vy jste trefila hřebík na hlavičku. I ty dotazy zdejší na to rychlé hubnutí *bzum*. Všimněte si, jak jsou zaměřeny reklamy - úspěšní, krásní a mladí lidé a buď sportují, nebo jdou s přáteli někam ven se bavit. O rodině nic..., takže se lidem takto nepřímo podsouvá způsob života. (a pak se někdo diví, že stará Evropa pomalu vymírá). Kult krásného těla tu asi je. I kult nekonečného mládí.

Od: ben®
Datum: 14.02.15 11:23
avatar

Dobrý den, vychrtlost je za hranou, ale štíhlost je zdravější a estetičtější. Celebrity to mají těžší, protože chtějí být dlouho "koukatelné". Ale, je i opačný postup - moderátorky, které uvádějí Události na ČT jsou tak nějak částečně zprůměrovány. Z mladých udělají v maskérně a kostymérně trochu starší a u paní Augustové se pokouší o zázrak a omlazení. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 13:48
avatar

Zdravím Eulalie, a Vy se dívíte? O stárnoucí a staré ženy, stejně jako o ženy tlusté - řekněme si upřímně - je ze strany médií, filmů apod. málokdy zájem. Výjimku tvoří třeba Helen Mirren, Sigourney Weaver, Meryl Streep nebo Juliane Moore. Vypadají skvěle, přirozeně, vyzařuje z nich spokojenost a radost se na ně podívat. Vytahované obličeje, kačeří rty a trčící trojky na povadlém těle jsou leda k smíchu (co ze sebe teď udělala kdysi nádherná Zeta-Jones, je ovšem k pláči).

Jenže pokud se budeme bavit o postavě, tak jmenované výše mají postavu pěknou, ne vychrtlou, ale taky nejsou tlusté. Opět se najdou ženy jako Queen Latifah, které vypadají skvěle i vé své velikosti. Pokud má ale žena 140kg, polštáře tuku, v jedné ruce kolu a ve druhé hranolky, ak to opravdu není hezké.

doplněno 14.02.15 16:47:

Jinak zde porovnání "in" modelky a modelky "nadměrných velikostí" (rozumějte vel. 40-42). Zatímco ta druhá má plná prsa a celkově mi přijde velmi pěkná, první nemá pomalu co do podprsenky, propadají se jí tváře a lezou žebra i klíční kosti.

Jestli je tohle ideál krásy, tak je to na zamyšlení...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.02.15 16:53
avatar

Dobrý den, po zamyšlení bych si vybral tu první - vždyť ona se stejně časem zakulatí.

Až se zakulatí ještě více ta druhá, tak už to nebude hezké. Zdravím!

doplněno 14.02.15 17:07:

martinaa - to máte asi pravdu. No, ideál krásy? Asi jak pro koho. Ale, v našich končinách, kde převládá většina žen slovanského typu (a tedy spíše širšího), je to pro většinu z nich ideál nedostižný. Prostě s tím moc nenadělají.

doplněno 14.02.15 17:20:

martinaa - myslím, že to chápu. A už sem nedávejte takové obrázky - slintám si do klávesnice.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 16:59
avatar

To je loterie. Zatímco druhá bude stále stejná a nemusí se zakulatit nikdy, z první může být otylá paní. Viz třeba matka Gottovy nejstarší dcery.

Spíš se nabízí otázka, jestli je tohle skutečně ideál krásy,podle kterého se bude řídit většina žen, jinak budou out.

doplněno 14.02.15 17:15:

Právě, jak pro koho. Jedni holky, druzí vdolky. Proto se mi nelíbí, že jako krásné ženy jsou prezentovány pouze ty vyumělkované a vyhublé. Takové Selma Hayek, Kate Winslet nebo Eva Mendes mají do vychrtlosti daleko a jaké to jsou "samice".

Doufá, že se chápeme *placni*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 17:02
avatar

No nevím, ale mně slečna na té druhé fotografii připadá, že je upravovaná ve photoshopu. Kdoví, jak vůbec vypadá ve skutečnosti. Třeba bychom se jí všichni lekli.

Datum: 14.02.15 17:06
avatar

Najděte si její obyčejné fotky, tahle samozřejmě upravovaná je, protože je to profi fotka a ty jsou všechny upravované.;).

Slečna se jmenuje Robyn Lawley.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 17:31
avatar

Hm, příště musím vymyslit téma na diskusi takové, abychom si užily i my ženy*smich*.

Od: ben®
Datum: 15.02.15 01:06
avatar

Dobrý den, myslím, že ženy erotiku okem moc nevnímají, resp. fungují na jiném principu.

Pro muže je to "podívat se" mnohem důležitější. Ale, snad jsem nevyslovil moc odvážnou myšlenku (až revoluční). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.15 21:45
avatar

martinaa - jednoznačně jsem pro první modelku - krásná holčina !

doplněno 17.02.15 23:02:

martinaa - sice jste mladá, ale Audrey Hepburnovou (za mlada) jistě znáte - jak se Vám takový typ líbí? - mně děsně !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.15 21:54
avatar

Vidíte, mně osobně se vůbec nelíbí, ani obličejem...

doplněno 17.02.15 23:11:

No jasný ;), ale kdyby si rozpustila vlasy, tak by se mi možná líbila víc... ale ty oči, to je mazec.

Vizuálně (i herecky) mám moc ráda třebu Selmu Blair, Michelle Rodriguez nebo Jitku Čvančarovou, to jsou kočky a nemusí chratit kostma ;).

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 14.02.15 14:33
avatar

Vše je jen byznys a o peníze jde až v první řadě ,pak dlouho nic,pak ještě dlouho nic a až pák někde jde o zdraví a další věci!
Na tomto vydělávají jak kosmetické firmy-viz rúzné (pro mne sračky) s koenzymen Q10 a kyselynou hyaluronovou a co já vím čím ještě, výrobci nezbytně důležitých potravinových doplňků podporujících hubnutí ... a v neposlední řadě třeba danonka s " activií" která údajně obsahuje vícero živých mléčných bakterií než poctivý nepasterizovaný jogurt!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 14:45

vychrtlice mě fakt nepřitahují

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 16:04
avatar

Zdravím,
nevím, proč vás to překvapuje - modelky jako osoby živící se svým tělem jsou prostě hubené a jako ideál krásy se to o d toho odvíjí. Takže "celebrity" chtějí být taky krásné, tj, hubené. A proč je pořád všude prezentováno, co kde která z nich snědla či nesnědla, jestli zhubla či nezhubla, jestli má plastiku či nemá, jakou kosmetiku používá atd.? No protože
a) za každý rozhovor dostávají peníze
b) dostávají peníze za reklamu
c) o kom se v této branži nemluví, tak jakoby nebyl, tzn. že jak není známá, cena za rozhovor, za reklamu je nižší
Prostě se tím živí, zrovna tak jako vy něčím jiným. A určitě taky děláte všechno proto, abyste si vydělala co nejvíc.
A ne všechny "celebrity" mají svou image založenou na hubenosti - některé to mají založeno třeba na velikosti prsou, některé naopak na své tloušťce či jiné anomálii - vzpomeňte Růžičkovou, Růžičku, Pavlovskou a další.
A když to vezmu podle sebe - taky se taky raději podívám na hubenou třeba Gottovou než na (pro mne nechutnou) Pavlovskou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iv®
Datum: 14.02.15 16:23
avatar
Zdravím. Je to masáž médií, ale buďme k sobě upřímné. Me je 35. Momentalne mam par kil navrch. A uz se necitim dobře. Jako maminka dvou děti jsem si vahu vzdy držela, cca 60 kg. Po druhem dítku jsem diky kojeni byla na vaze 54 kg pri výšce 165. A tehdy, když mi okolí říkalo ze jsem až nezdrave hubena, jsem se paradoxně citila nejlip ve svem životě. Mohla jsem si obléknout cokoli. Vse mi bylo. V nicem jsem nevypadala jak prerostla hruška. ..je pravda ze dnešní doba je jina nez byla kdysi. Modelky byly holky krev a mléko. ..ale ono i nyni kdyz jdete nakupovat oblečení, tak sehnat pěkné kousky pro dámy, které nejsou třeba tlusté, jen plnejsi v prsou je nadlidský vykon. A když uz to sedne pres prsa, tak to nesedí v ramenou. Možná kdyby se nekdo vice zabyval modou pro nas obyčejné ženy, nechtěly bychom vypadat jak ty vychrtle modelky...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 16:56
avatar

S tím oblékáním je to velmi složité, když většina oblečení se šije někde v Asii.

Datum: 15.02.15 23:41
avatar

trendy asi neovlivnite a na vesaky se navrharum holt lepe sije...

nicmene kazdy muz to ma jinak, me osobne se libi opravdu vychrtle holky, kosti, zebra s malymi prsy a bylo to tak vzdycky, trendy netrendy, treba ta divka na druhe fotce od @martinaa mi prijde uz "tlusta" respektive me nevzrusuje... a jiny to zase vyhledava a potrebuje zadek jak valach a petky prsa, kazdy je jiny

doplněno 17.02.15 21:37:

@martinaa, s tim valachem uz to bylo obecne protipol zeber a kosti a nevztahovalo se k obrazku c.2 :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.15 21:22
avatar

Joudic, to nepochybně ;). Známý má rád pouze vyhublé slečny, co mají chlapecký zadek, jiný zase chce, aby bylo za co chytit... nemyslím ale, že slečna č. 2 má zadek jak valach, do toho má ještě hodně daleko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kvetuse
Datum: 17.02.15 18:50

Vychrtlost teď frčí mezi modelkami, protože se v tomto odvětví pohybuje hodně gayů, které ženské tvary děsí. A mezi běžnou populací mám dojem je hodně mužů pedofilních, které přitahují děcké typy žen - jinak se to nedá vysvětlit. Normálnímu zdravému chlapovi se líbí žena normální váhy a ženských tvarů. I když jsou celebrity vychrtlé, tak na to doplatí vrásčitým propadlým obličejem, který potom vyřeší plastikou či botoxem. Každá žena si musí od určitého věku vybrat, buď bude super štíhlá s vráskami nebo bude mít nějaké to kilo navíc, ale bez vrásek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.