Sešlo se moc nešťastných náhod najednou

Od: Datum: 10.02.15 19:54 odpovědí: 10 změna: 11.02.15 10:22
avatar
Zdravim
Sešlo se mi moc špatných událostí během dvou dnů. Včera z ničeho nic dostal infarkt přítel spolužákovy matky a shodou náhod jsem se s nim znal i muj otec (byl stejnej ročník jako on). Cestou zpět po tom co jsem odvezl kamaráda s jeho mámou a přítelkyní domů tak jsem si urval to zrcátko plus mnou zaviněné obstrukce. A dnes vykradli otci auto nářadní akuvrtačku a příklepovku dewalt , peněženku a rozbili mu sklo ... Jsem z toho špatnej a zmocnil se mě pocit bezmoci stačí si představit jenom kolik peněz bude stat novej vercajk a je mi na zvraceni s představou že to něakej cikan prodá v zastavárně za pár korun. Něak nevim co se sebou.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 10.02.15 20:04

Klid! Prostě takový je život, já si říkám vždy do trojice. Jak to ovlivníte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 10.02.15 20:05
avatar

Nic. Přečkat to. Vztek tě časem pomalu přejde. Můžeš si říct, že když jste vy přišli jen o zrcátko a nářadí, dopadli jste ještě dobře. A infarkt - no, ten jsi mohl ovlivnit těžko a nelze s tím udělat nic ani teď.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.15 20:14
avatar
Nejde až tak o ten infarkt ale o to že byl poslední
Od: wamp®
Datum: 10.02.15 20:11
avatar
Nic nedělej.Chce to klid a ono to vše opět odezní.
Prožil jsi menší duševní šok.
doplněno 10.02.15 20:20: Aha,on zemřel.
V tom případě jsi zažil silný šok.Pokud to nepřejde,tak raději zajdi za svým obvodním lékařem.On ti napíše mírná sedativa.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mmm*
Datum: 10.02.15 20:54

Trochu vás trumfnu událostmi kamaráda mého manžela. Pak vám nějakej vercajk příjde zcela nedůležitej.

V listopadu se s ním rozešla po mnoha letech přítelkyně, v prosinci mu zavraždili nejlepšího kamaráda, mezi vánoci a silvestrem mu zemřel pes, v lednu spadl jeho otec ze schodů a je živý pouze díky přístrojům. Minulý týden mu lékař řekl ať si rozmyslí zda by nebylo lepší jej odpojit.

Vše hmotné se dá znovu koupit. Takže hlavu vzhůru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.15 22:16
avatar

Někdy se to se semele, ale jak píše mmm, život a zdraví nenahradíš.

Když mě bylo 30 let, tak začátkem prosince zemřela milovaná teta, čekala jsem u ní, než přijedou z pohř. služby a lékař, po vánocích zemřel děda - její otec na rakovinu, před silvestrem mi vyběhl pes na ulici a přejelo ho auto, v první půlce ledna se moji rodiče rozvedli a týden na to nám lékaři oznámili, že syn má svalovou dystrofii. Asi jenom díky tomu, že jsem byla mladá, tak jsem to nějak překonala.

Tak se držte, určitě to zvládnete i bez prášků.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 07:11
avatar

Za život se něco stane, to je bez debat. Vím, že Vám je nepříjemně, smutno, ale všechno se nechá nahradit. Zrcátko i nářadí. I když je to nemilé. Hlavně aby se ten pán s infarktem uzdravil. Mně na infarkt kdysi umřel táta, 49 let. Bylo mi stejně, jako Vám.

Jenom s jednou věcí si Váš otec naběhl sám. Nikdy bych nenechala peněženku v autě. Vždycky u sebe. To byla pro lumpy přímo pozvánka. Nářadí asi pořád stěhovat nemůže, pokud s ním jezdí pracovat, ale ta peněženka byla jeho obrovská chyba.

A protože život se neskládá jen z nepříjemných zážitků, řekněte si, že to zlé jste už překonali a teď Vás pro změnu budou čekat jen samé příjemné věci. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 07:33
avatar

Davide, nevím, zdali slova pomůžou, někdy je dobré chlapské objetí.

jseš mladý, vše přebolí. Časem zjistíš, že se vše opakuje v okolí i dalším. Umrtí v okolí vždy zabolí, ale je to normální. My starší používáme sdělení, "kácí se v nešem lese", když nám umře spolužák, přítel, soused. Stále jich přibývá. To přebolí. Já začnu více makat...

Nehoda, je to jen zrcátko a to se srovná. Minulý rok mi skončil případ, kdy mi hrozilo, že přijdu o řidičák na rok 50tisíc pokuta. Auta se nesrazila, jen paní sjela do příkopu. Jednou jesm vyhrál já, po odvolání skoro ona, až uplynul rok. Musím Tě ujistit, že jsem zhubl 5kg, (už jsou zpě) nespal jsem, všude jsem viděl jak se paní koulí v příkopu..

Krádeže, to je již odedávna, že se krade, ale vem to pozitivně, bude nový vercajk.

Až se sejdeme, Holice - 21. a 22. srpna 2015 ve 12 hodin na řízku, uvidíš že bude lépe.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 10:05
avatar

Měla jsem bezva švagra, jehož rčení bylo: Život mi dává to nejkrásnější co má. Občas mi dá po držce, abych si uvědomil, co mám. Někdy do mě dloubne a někdy se hodně rozpřáhne a lískne mě přes celou hlavu. ;) Takže asi tak. Hodně se rozpřáhl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 11.02.15 10:22

Jaká bezmoc? Představ si třeba holku kterou znásilní. Nebo jsi rodič a umřou ti děcka. Nějaký nářadí a uražený zrcátko je prd. Nejhorší je ten infarkt, ale tipuju že přežil a pojede se dál. Radši obejdi zastavárny jestli na to nářadí náhodou netrefíš (je dobrý mít ho označený - líp se pak prokazuje že je tvoje) Nebreč co bylo, ale koukej dopředu jak to nejlíp řešit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.