Zimní válenky - názor kluků vs. názor holek

Od: Datum: 06.02.15 19:00 odpovědí: 17 změna: 06.02.15 22:52

Ahoj, myslím, že dotaz položen jasně, jaký je váš názor na klasické válenky? Zajímalo by mě jak to vidí kluci a holky :) (ovšem když nebereme v potaz takové ty naprosto rozšlapané vzadu na patě, což vypadá teda naprosto strašně) :)

Díky za názory a postřehy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.15 19:01

Jsou jako pytel od brambor. Sluší málokteré.

Datum: 06.02.15 19:14

To je bota akorát na získání ploché nohy. A při troše ledu na zabití. A žádná paráda.

Datum: 06.02.15 19:19

Připomíná mi to nohu Golema :-D

Datum: 06.02.15 19:25
Filcáky naruby.
Datum: 06.02.15 19:28

U takovýhle bot je úplně jedno, jestli jsou vzadu rozšlapaný, či nikoliv.

Datum: 06.02.15 19:35
Nástupce důchodek...Mně se nelíbí.
Datum: 06.02.15 19:40

Nelíbí se mi, je to něco jako sněhule, akorát to promokne. Já nosím v zimě zimní boty. Ty moje nejsou zas až tak moc zimní. Nosím je jen, když je velká zima. Pokud je tepleji, tak tenisky. A teď jsem to udělala ještě tak, že jsem si koupila zateplené tenisky, které mi budou složit vlastně jako zimní boty.

Od: buss®
Datum: 06.02.15 19:47

Pokud je to funkční, je v tom teplo, tak nebudu hledět na to, jak to vypadá. Nemrzl bych skrz parádu.

doplněno 06.02.15 20:35:

Wehrmachťáci by se po nich v zimě pobili a stahovali mrtvým jak diví..

Datum: 06.02.15 20:01

vzhledově nic moc, a co se týká funkčnosti - podrážka vypadá, že bude klouzat a taky mi vadí ten promokavý povrch... ve městě bude za chvíli plný map ze soli...

Od: wamp®
Datum: 06.02.15 20:02
Jsou ošklivé a naprosto nevkusné.*blee*
Datum: 06.02.15 20:16

Zdravím,
spousta kritiků tady zapomíná (nebo to neví), že válenky jsou původně tradiční ruské zimní boty určené především do velkých mrazů, případně do vymrzlého sněhu. Takže rozhodně ne do našich rozsolených ulic, ale spíš třeba na hory. A pochybuju, že by podrážka byla tak špatná a klouzavá - to by nich nechodilo už tolik generací Rusů. Všimněte si v ruských filmech, reportážích a dokumentech, v čem chodí Rusové v zimě ;)

Datum: 06.02.15 20:19

nojo, ronyx, já ale předpokládám, že to tazatel chce nosit tady u nás... ne někde na Sibiři...

Datum: 06.02.15 20:28

Osobně nemám s těmito botami zkušenost, ale zastávám názor, že boty musí být především pohodlné a funkční. Všechno ostatní je nepodstatné. Takže pokud dobře sedí, nekloužou, nepromoknou, nebolí v nich nohy, je úplně jedno, jak vypadají. K čemu mi budou nádherné boty, ve kterých mi namrznou prsty, nadělají se puchýře či si rozbiju hubu na první zamrzlé louži? Když se mi přihodí nějaký větší problém (třeba se z nějakého důvodu ocitnu v pustině, v džungli, na poušti, nebo třeba jen zabloudím na Šumavě), jsou boty z oblečení to nejdůležitější. Klidně dojdu třeba nahý a hladový, ale bez kvalitních bot mě čeká jistá smrt (na té Šumavě teda asi jen bolestivé puchýře *smich* ). A je úplně jedno, jak vypadají.

Samozřejmě ve společnosti musím mezi vzhledem a pohodlím volit přiměřený kompromis.

Datum: 06.02.15 20:29

V první řadě bych koukal na funkčnost a pak až na vzhled!Pokud jsou teplé a vhodné do "sajrajtu co udělá sůl se sněhem,tak proč ne.Jde o mne a mou pohodu.Nikdo mi nic nedá tak at si každý trhne nohou!

Datum: 06.02.15 20:38

mladým se asi líbí, já už to beru i z praktického hlediska, nechtěla bych je ani zadarmo

Datum: 06.02.15 20:46

Hnus, svoji slečnu bych v tom nikdy nenechal chodit.

Datum: 06.02.15 22:52

Ronyx to trošku vystihl. Vše má svůj účel, nejsou to boty do divadla či do břečky na chodníku, ale do suchých mrazů. Třeba na horách. Nebo podobné boty nosí třeba prodavačky v nevytápěných stáncích. Kamarádka je nosí při zimní údržbě zámku (samozřejmě se tam netopí), je tam sucho ale teplota skoro jako venku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.