V čem chodí váš přítel doma?

Od: Datum: 29.01.15 19:51 odpovědí: 44 změna: 10.02.15 17:15

Zajímalo by mě v čem chodí doma váš přítel. Ten můj Boxerky (opravdu občas kraťase) a tričko. Je to tak všude a vadí vám to a bojujete proti tomu nějak?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.15 19:54

Mně doma přítel nechodí :(. Jedině tak největší přítel člověka - pes a ten normálně chodí celý rok v kožichu.

Od: ben®
Datum: 29.01.15 20:16

Dobrý den, pokud Vám to vadí, tak výrazně snižte teplotu v bytě nebo často větrejte otevřeným oknem. Mimochodem, Vám to tedy vadí nebo Vás to rajcuje? Zdravím!

Datum: 29.01.15 20:19

Tak mu řekněte včem chcete aby chodil.

Nedovedu si představit chodit doma v teplákách nebo kalhotech. bych se upekl...

Když snížíte teplotu, tak Vám bude zima a on to stejně nezmění.

doplněno 30.01.15 15:31:

tak to doma rozhodně přetopeno nemáme. topíme normálně na 21-22°

Od: pb®
Datum: 30.01.15 15:10

Máte doma přetopeno. Nedovedu si představit chodit v zimě doma jinak, než v teplákách a triku s dlouhým rukávem, pod kterým mám ještě košilku. Někdy přidám i mikinu navrch.

A pro zadavatelku odpověď, ten můj chodí doma prakticky celoročně v triku s krátkým rukávem a teplákách, akorát ve vedrech mění tepláky za kraťasy. Kdyby chodil v trenclích nebo i zcela nahatý, nevadí mi to, je mladý a má dobrou postavu. Ale udivuje mě soused, něco mezi 30-40ti, který pravidelně v boxerkách vyběhne na ulici pro něco do auta. To mi vážně zůstává rozum stát.

doplněno 30.01.15 21:44: Přijde mi divné chodit po ulici ve spodním prádle.
Datum: 30.01.15 16:08

- proč Vám zůstává rozum stát? - to je tak tlustej, nebo tak "starej"? - Vsadím se, že kdyby vypadal jako Schwarzenegger, tak by Vám to asi nevadilo, ne?

Od: hoi
Datum: 30.01.15 16:20

Co je na tom divného vyběhnout si ven do auta pro něco v boxerkách. Kdyby vyběhl v plavkách, bylo by to OK?

Datum: 29.01.15 20:20

Dokud jsou ty boxerky 1x denně měněný (realita!), tak ať si je klidně nosí. Ne před návštěvami tedy.

Datum: 29.01.15 20:48

zdravím,

já doma chodím taky jen v boxerech nebo kraťasech a na spaní mám maximálně tílko.Můj pantáta doma chodí jen ve slipech,nevidím na tom nic špatného.Já bych nejraději chodil i v zaměstnání jen v kraťasech,bohužel mi to nedávno zakázali (jsem white-collar)

Datum: 29.01.15 20:55

Můj poslední milý chodil u mne doma nahý, nevadilo mi to a nijak jsem proti tomu nebojovala

Datum: 30.01.15 14:47

Asi to bude tím, na co jsme byli zvyklí z domova. U nás se nikdy v prádle nechodilo. Ani dospělí, ani děti. I můj starý táta chodil po domě v kapsáčích se šňůrkou v pase. V létě v krátkých a v zimě v dlouhých. V létě k tomu tílko, v zimě tričko a flanelku. Vlastně všichni mužští to takhle nosili.

doplněno 30.01.15 16:50:

Já jsem měla tetu strýce, byli to velcí elegáni. Vždycky dobře a kvalitně oblečení, dobrý parfém a dobrá voda po holení. Strýc by bez klobouku a deštníku v holi nikdy z domu nevyšel. Jednou jsem k nim nečekaně přijela domů. Teta měla na sobě umolousané trikotinové kombiné a kalhotky. Elegantní strýc měl vytáhané, ušňupané triko a zaprané, bílé podvlékačky, kterým se motaly šňůrky kolem kotníků. Těžká schíza! Nechápu, jak někdo může mít zdravé sebevědomí, tedy vědomí si sám sebe, když sám sebe, před sebou, takhle znehodnotí.

Datum: 30.01.15 17:25

Také by se mi nelíbilo,kdyby ten můj se producíroval v trenkách či boxerkách.Spodní prá dlo je spodním prádlem.Tak má domácí pohodlné kalhoty a tričko.V trenýrkách se stane,že jak sedí nohavičky mu vylezou a vyleze i ten oný.Viděla jsem to doma a bylo trapně,nevěděla jsem kde se dívat.

Datum: 30.01.15 15:03

- bydlíme v paneláku, takže, když je horko, chodí můj partner nahý (já si to už dovolit nemůžu), pokud je zima a málo topí, tak v teplákách bez spodního prádla a v několika svetrech. Návštěvy k nám chodí málokdy, pokud přijdou, tak tepláky a košile, nebo tričko.

Od: iho
Datum: 30.01.15 16:10

Co vám na tom vadí? Nehápu to. V čem by měl doma chodit?

Datum: 30.01.15 16:16

- můj partner se ptá - v čem tedy chodí doma ženy, aby se cítily pohodlně?

Datum: 30.01.15 16:28
Byl bych rád, aby chodily nahé
Datum: 30.01.15 20:10

Bacha, ne vždycky. Věřte, že někdy byste rád nebyl. :-D

Od: hm®
Datum: 30.01.15 16:43

Přítele nemám. Ale kdyby tu se mnou byla nějaká slečna, tak by mi určitě nevadilo, kdyby ... ... nó, teď, čím méně by toho na sobě měla, tím lépe. :-D A časem (za pár let), to ještě nevím.

Datum: 30.01.15 17:06

Časem se omrzí všechno, já nosím šortky a košilku a u muže by mi nevadily pěkné boxerky a tílko, nátělník nebo tričko, záleží na postavě.

Datum: 30.01.15 17:36

jéééé labuť bílá, největší vodní pták.Líhne 5-6 vajec, Samec nesedí nikdy na hnízdě, ale hlídá kolem. Labuť si troufne i na člověka . Hnízdo staví z proutí a rákosů a ze svého peří, které si vytrhuje z pod krku.

(omlouvám se, ale nemohl jsem si pomoci)

Datum: 30.01.15 17:40

Jsme v baraku, kde neni pretopino, takze ten muj prijde z prace, vetsinou ma ryfle, padne na gauc, deti po mu skacou po hlave a trva nez se prevlece do teplaku.Jinak bych rekla, ze je mi fuk zda ma teplaky, nebo boxerky, nevidim v nicem problem,ale ma odpoved je, ze nosi teplakyMuj ma atletickou vysokou postavu, takze v boxerkach je na nej radost pohledet

Datum: 30.01.15 17:55

Bydlím v baráku, kde v podstatě využívám pouze dvě místnosti ze šesti a ještě to fest šidím.

Topím (plynem) tak na 17-18°C.

"zahajcuju" pouze, když má přijet dcera, která je zvyklá na panelákovou teplotu. Jinak bych to měl furt na tapetě...

"Tatíííí... tady ja zase kosa..!"

Takže běžně chodím v zateplených maskáčích a nebo v hrubých teplákách. Na hrbě, mikinu.

Zajeďte si do Británie, Skotska, nebo Irska. Tam poznáte, co je "kosa v domě".

Od: wanda
Datum: 31.01.15 00:00

Na co máte baráky o 6ti místnostech a chodíte v prošívákách a několika svetrech k čemu to je? Já si ztopím přes den a na noc vypnu a je tu teploučko,nešetřím žiju pro své pohodlí protože se mám se ráda.

Od: jumba
Datum: 30.01.15 21:36

Já nosím tyto turecké kalhoty. Mám jich několik a každé v jiné barvě. Jsou pohodlné. Přítelkyně má také, ale dámské.

Datum: 30.01.15 22:59

Pěkný večer přeju. Těmto kalhotám říkám antikoncepční kalhoty a vždy mám tak nějak klidnější pocit, když jdou mé krásné dcery do společnosti v něčem tak nepřitažlivém ;) ...ale prej jsou pohodlné, to jo A jak to řešíte, když potřebujete doma třeba vylézt na židli apod.?

Datum: 31.01.15 08:51

Vylezl jsem i na strom pro kotě.

Datum: 31.01.15 12:33

No pak ovšem beru zpět, ty gatě nejspíš nemají chybu A jako milovnici koček jste mne ještě i potěšil

Od: esmina
Datum: 31.01.15 00:02

To je super délka střih,kde jste to koupili? Líbí se mi to mohla bych v tom uklízet i cvičit ...říkám tomu nasr.vačky

Datum: 31.01.15 08:48

Koupil jsem je v UK loni v létě. Ale i u nás se dají bez problému sehnat. Stačí si dát do vyhledavače turecké kalhoty.

Od: ben®
Datum: 31.01.15 08:54

Dobrý den, něco podobného mělo kdysi každé druhé dítě ve školce - byl to hnědý úplet, po několika vypráních to zadek spustilo skoro až na zem a k tomu vytahaná kolena. Snad se to jmenovalo dětské kamaše. Zdravím!

doplněno 31.01.15 09:44:

jumba - jistě. To byla jenom vzpomínka na dětství.

Datum: 31.01.15 09:43

To je asi podle materiálu, píšete, že kamaše byly z úpletu, tak asi proto. Kamaše jsem nikdy nenosil.Turky nosím každý den doma i na privátu.Prát se musí často, ale vytahaná kolena, zadek nemám. Protože je to volné, není to upnuté. Při sportu mám elastáky a také se nic nevytahuje.

Datum: 31.01.15 18:59
Mě se to líbí moc.Přijde mi to moderní,pohodlněNosi to má 12leta neteř a vypadá to suprove
Datum: 01.02.15 08:02

Jestlipak víte, proč tyhle kalhoty mají domov v orientu, na východě? Protože všichni očekávají příchod mesiáše. A toho nemůže porodit tak nečistý tvor, jakým je ženská. Toho musí porodit muž. A ten, kdyby měl normální kalhoty nebylo by kam. A kdyby neměl pod tím dlouhým hábitem nic, mohl by novorozenec upadnout na hlavičku. :-D

Datum: 31.01.15 04:58

chodim jen v trenkách když čekáme návštěvu vemu si kratasy tričko

Datum: 31.01.15 05:00

turecké kalhoty se mi fakt nelíbí hlavně když to má na sobě ženská

Datum: 31.01.15 09:35

Nevím,jak někdo to vůbec obleče...Šílene to deformuje postavu-ty "krátké nohy" nevím-k čemu je to dobré..Děs

Datum: 31.01.15 10:59

K čemu je to dobré? Cítím se doma pohodlně, nikde mi nic netlačí, nejsem upnutý. I pánské přirození potřebuje volnost. A k čemu jsou třeba slipy, těsné boxerky? To není zdravé. Já nosím těsné boxerky jen při sportu, tam to jinak nejde. Nosím volné boxerky, slipy nenosím. Něco si přečtěte o těsné spodním prádle u chlapů. Také dívky, ženy, by měly nosit volnější oblečení.

Datum: 31.01.15 21:40

Já vím že vše potřebuje vzduch a nemá být upnuté prádlo,,,ale na to se fakt nedá dívat...Tedy já a jak vidím ty kluky na cestě je mi nanic

Datum: 31.01.15 09:56

Sice nemám přítele (ještě to tak), ale já doma chodím v zimě i v létě v kraťasích a triku a samo spodní prádlo.

Datum: 31.01.15 10:35
Datum: 31.01.15 09:57

Osobně nosím tričko s krátkým rukávem a tepláky. V létě šortky.

Datum: 31.01.15 19:18

Já nosím večer pyžamové tričko, později s ním jdu spát, ráno na tričko přehodím košili a jdu do práce, příjdu z práce, obléknu si na pyžamové tričko pracovní domácí oděv, který pak večer sundám, opláchnu se a jdu pak později spát, ráno se cyklus opakuje, pořád dokola. Musím však říci, že jsem velmi čistotný, minimálně jednou za 1-2 měsíce se dokonce vykoupu nebo osprchuji, ale také si již pyžamové tričko vyvěsím do průvanu, druhý den ráno je pak zase jako čerstvé... takže šetřím ženě ruce , peníze i čas. Pouze mi je divné, že spí ve vedlejším pokoji, často se i zamkne., ještě, že mám jiný východ...;), ;)

Datum: 01.02.15 09:07

Hmm, u nás doma se taky mejeme *smich*

Jinak já doma nosím tričko s krátkým rukávem, nebo bez rukávů a volné pohodlné plátěné kalhoty. Tepláky - stejnokroj paroháčů nemám rád ;)

Ještě bych rád dodal, že jsem taky velmi čistotný. Například když venku prší, čistím si boty na rohožce třeba deset minut a teprve potom si v nich zalezu do postele *frajer*

Datum: 01.02.15 10:11

S těma botama to bylo dobré,,zasmála jsem se...Já se zase nemyju,stejně se zase zamažu,,čili zbytečné

Od: jancaaolina
Datum: 10.02.15 17:15

muj pritel chodi v domacich kalhotech a peknem tricku...v zime nosi teplou mikinu a v lete treba jen tricko, libi se mi ze nenosi tilka...nemam je rada... chodi vzdy upraveny :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.