Předpověděl mi pohlavní nemoc

Od: Datum: 24.01.15 18:08 odpovědí: 14 změna: 27.01.15 05:33

Zní to šíleně, ale vypadá, že je to pravda!

Je mi 21 let, jsem panic a dokonce se ještě ani nelíbal s holkou. Ale na začátku prosince jsem si ho nechal vykouřit od nějaké prostitutky z ulice. Vím moje chyba. Já nevěděl, že je to kurva a normálně jsem se s tou holkou bavil a ona mi to sama navrhla. Rozmýšlel jsem se dlouho, ale nakonec jsem svolil. Byl jsem ožralý. Moc se mi nepostavil a já se ani neudělal, takže z toho vlastně skoro nic nebylo.

Před pár dyn jsem na jedné internetové diskuzi narazil na někoho, kdo se vydával za nějakého věštce co má prý schopnost předvídat a chtěl po nás, abychom se ho ptali co o nás vidí. Na takové praktiky nevěřím. Tak jsem se ho ze srandy zeptal, co o mně vidí a kdy přijdu o panictví.

Odpověď mě šokovala. Že nevidí kdy přijdu o panictví a to znamená, že už panic nejsem. To je lež. Jeho jediná lež. Pak psal, že u mě vidí pohlavní nemoc! Den kdy se infikuju bude úterý, holka co mě nakazí je černovláska a měří okolo 180 cm. Bude v tom hrát roli moje naivita a důvěra. Pokud ho neposlechnu (toho věštce), tak nakazím další 3 lidi, kteří mě budou nenávidět. Byl jsem v šoku. Když mi to před měsícem a půl dělala ta prostitutka, tak byla černovlasá a bylo to úterý! Výšku si už moc nepamatuju, myslím, že byla menší než 180 cm. Prostě strašné! On to teda psal jako, že se to stane, ale mě už se to jakoby stalo, akorát nevím jestli jsem nakažen. Důvěřivý a naivní jsem zase moc nebyl, věděl jsem, že je to prostitutka, ale věděl jsem, že felace je téměř neškodná.

Pak psal ještě něco k životu, což také docela souhlasilo! Můj pocit, že moje životní rozhodnutí bylo dobré, byl špatný. To už také pociťuji. Pak že vidí růžový formulář, který neumím vyplnit. I to souhlasilo! Před týdnem jsem vyplňoval růžový formulář o daních a nerozuměl jsem tomu. Nakonec že se v rodině brzo narodí syn, který bude celosvětově proslulý a já mu k tomu mohu pomoct. Je to nepravděpodobné, ale můj bratránek přes koleno se nedávno oženil, ale dítě nečekají. Zatím.

Takže všechno (až na to panictví) až na pár detailů souhlasí. Jsem vyděšen. Hlavně z té nesdělené pohlavní nemoci. Co když jsem opravdu něco chytil? Uklidňuju se, že přenos nemoci při felaci (k ničemu jinému nedošlo, ani jsem se neudělal), je hodně nepravděpodobný. Co jsem zjistil, tak genitální herpes, chlamydii a kapavku nemůžu mít, protože to už by se příznaky projevily (je to víc než před měsícem a půl). U syfilisu je inkubační doba 9 - 90 dnů, takže asi ještě další měsíc a půl budu trnout, aby se neobjevili příznaky. U HPV se to může projevit až po letech a z výčtu nemocí je asi nejpřijatelnější. Šance že budu mít HIV je při felaci pro mě menší než jednoprocentní. Ale té já se nejvíc bojím.

Od inkriminovaného momentu na počátku prosince jsem na sobě nepozoroval žádné příznaky nejen pohlavních nemocí. Nebyl jsem od té doby vůbec nemocný ani rýmu, kašel nebo slabou teplotu. Dokonce ani tu rýmu jsem neměl a to jí trpím víceméně celý rok, protože jsem alergik a snadno nastydnu v zimě.

Je to šílené. Já jsem panic a prý mi hrozí pohlavní choroba.

Co si o tom všem myslíte?

doplněno 24.01.15 18:15:

Kruci! Chtěl jsem to dát do kategorie společnost - zdraví. Omlouvám se.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.15 18:16
avatar

Nebylo by lepší zajít k doktorovi? :-D

Věštby se nedají potvrdit a ani vyvrátit, můžou to být náhodné "věštby" nebo taky skutečné. Možná jste se před tím člověkem zmínil o pár věcech a on to z vás vycítil - to někteří profíci umí.

No uvidíte, tak si dávejte bacha a pozorujte své tělo nebo zajděte k lékaři.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.15 18:36

Tomuhle nerozumím: "Já nevěděl, že je to kurva" "věděl jsem, že je to prostitutka"

Jděte k lékaři.My tady nevěštíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: johnhenry
Datum: 24.01.15 19:33

Když jsem se s ní bavil, tak jsem nevěděl, že je to kurva. Když mi to pak řekla a chtěla mi to udělat, věděl jsem, že je to kurva a nebyl jsem naivní a důvěřivý, že je čistá jak lilie. Takhle jsem to myslel.

Datum: 24.01.15 19:42
avatar

Ježíši, před chvílí jsem měla jakousi depresivní náladu, ale vy jste mi ji teda rozehnal. *smich* Jaké konkrétní pohlavní nemoci se obáváte? Pokud máte na mysli Aids, tak by Vás musela při felaci buďto pokousat, nebo byste musel mít na penisu nějaké oděrky, aby se Vám to dostalo do krve. Pokud by tedy ona byla seropozitivní a zrovna v tu chvíli krvácela třeba z dásní, nebo se při tom úkonu kousla omylem do jazyka. Jinak kapavka se takto nepřenáší, syfilis není až tak rozšířen, ale mrkněte na Goole jak se přenáší. Takže podle mne můžete být klidný a nějakému pofidérnímu věštci nevěřte. Přece se spletl v tom základním, jste panic. Ale podle Vaší otázky, "kdy přijdu o panictví", je to fakt dost neschopný věštec, když na to vůbec nereaguje a plácá takové nesmysly. Takže klídek, nic se neděje. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: johnhenry
Datum: 24.01.15 22:20

Podle toho co o těch nemocích vím, tak se nejvíce obávám viru HIV.

Asi máte pravdu. Něco odhadl, ale to nejdůležitější odhadl špatně.

Od: johnhenry
Datum: 25.01.15 21:01

To je sranda. Zrovna v úterý budu mít schůzku s jedním klukem v hospodě ohledně práce a ten kluk má černé vlasy a vysoký okolo 180 cm. Tak to si na něj budu muset dát pozor :D

Datum: 24.01.15 19:48
avatar

Bohužel, přenos pohlavní choroby při felaci (orálním uspokojení muže ženou) možný je, zde máte odpověď lékařky - jak k tomu dochází a co můžete chytit. Bohužel, většina lidí toto naprosto netuší. :-/

Pokud chcete mít jistotu, že jste v pořádku, nezbývá, než k tomu lékaři vyrazit a nechat si zkontrolovat krev.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 09:14
avatar

Ano, v případě aktivních ložisek v ústech. To znamená, že by musela mít v puse už takové puchýřky, (boláčky) nevím jak to napsat a to je hodně bolestivé a pochybuji, že by v tomto zdravotním stavu měla chuť na felaci. A i on by musel mít nějaké zranění, samozřejmě to není doslova kousnutí, schválně jsem to přehnala, abych to trochu odlehčilla. Ono se to někdy opravdu hodně přehání právě proto, že nejsou lidé dostatečně informováni. To by musel mít teda sakra smůlu, kdyby se při první felaci nakazil. Stát se to může, to netvrdím, pokud by byly splněny veškeré podmínky k tomu, aby k nakažení došlo. Ale dohadovat se nechci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.15 22:35
avatar

I orální sex je sex (tím panictvím se moc neohánějte). Jinak souhlasím s Dejavu, pohlavní nemoc můžete chytit i při felaci.

Nespoléhejte na odpověď ohledně výskytu syfilis, statistiky nikdy nejsou úplně spolehlivé. Zajděte co nejdříve k lékaři.

–––––––– K "věštci": Po skončení kalendářního roku se podávají daňová přiznání, s nimiž má problémy (jimž nerozumí) spousta lidí, někteří si přiznání radši nechávají zpracovat daňovým poradcem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 01:59
avatar

Never tomu, je to nesmysl.. Moje svagrova ma dceru 13 let a kdyz mala mela 3 roky, tak kartarka ji vestila, ze az bude mit jeji dcera 5 let, tak prijde tezka dopravni nehoda.. Jak se blizil 5. rok male, svagrova naprosto silena a z tohoto vesteni ji musel dostat az psycholog, protoze mela hruzu, ze je jeji mil0vana dcera v ohrozeni..Dnes ma mala uz 13, nic se nestalo a svagrova pochopila, ze blbc...u je plnej svet a mezi ne patri i ten co ti rika tyhle kraviny.. Jak se rika, mnoho povolanych, malo vyvolenych..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 08:15

Zachovej klídek, buď to dobře dopadne, nebo máš HIV a to za to pokuřeníčko jistě stálo

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.15 15:32
avatar

Tito lidé /kartářka,hadači,věštci.../ jsou především dobří psychologové co dokáži pár otázkami vytáhnout z vás vaše tajné tužby,aniž by Vám přišlo na mysl,že jim něco takového říkáte! A z těchto vašich tužeb,přání ,obav ... pak použijí to co se jim hodí aby z Vás vytáhli prašule za věštění a polechtali Vám uši!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: johnhenry
Datum: 26.01.15 15:49

Nevím jestli je to pravda, ale všechno v mém případě jsou to všechno věci, o kterých jsem celkem přemýšlel. Taky jsem po inkriminovaném orálním sexu přemýšlel, zda je možné se nakazit a zjišťoval si o tom informace.

Datum: 27.01.15 05:33

Ahoj,

nemá cenu dělat si těžkou hlavu z předpovědí věštce. Je až příliš snadné psychologicky zhodnotit jakéhokoliv mladého muže, jeho stav a předpoklady. Vždy z predikcí je něco téměř pravda, protože je to pravděpodobné. Nejsem věštec, ale je mi jasné, že mládenec zatím stále ještě bez sexuálního kontaktu se bude dříve či později vrhat do jakýchkoli sexuálních hrátek. Jednak aby se utvrdil ve svých pohlavních schopnostech a také aby ze sebe konečně už setřásl onu duševní "zátěž" - panictví. A z takového počínání pochopitelně snadno vznikají kontakty, ze kterých často bývají výsledky, jako jsou sexuálně přenosné choroby. A pozor! Mezi takováto onemocnění zahrnujeme i choroby přenášené i úzkým kontaktem, jako jsou líbání, felace a např. vzájemné masturbace. Také v těchto aktech hrozí běžná rizika přenosu patogenů i jako je např. chřipková nákaza, event. angína a jakákoliv další virová či bakteriální, ale i plísňová či parazitární onemocnění.

Ano, i když prostředí v ústech je takovým nákazám poměrně utlumující, je dost jedinců (i "jedinek"), kteří/které jsou pro patogeny na různých částech svého těla jen přenašeči, aniž by sami/samy pociťovali/ly příznaky nějaké nemoci.

Velký vliv na zisk a rozvoj pohlavně přenosných chorob má také zdravotní i momentální fyzický stav každé osoby! Například opilost do jisté míry tlumí aktivity patogenů při přenosu od jiné osoby, na druhé straně však nemoci "otvírá dvířka" právě dost alkoholem oslabený organizmus příjemce.

Vpodstatě by se mohlo říct, že už jsi poněkud mimo nebezpečí po onom prvním kontaktu. I když poněkud méně zdařilém, jak sám jsi zhodnotil. Avšak opatrnosti v tomoto není nikdy dost! Podbízivé děvy nebrat!

No přeju ti jen pěkný milostný vztah, ve kterém se i toho "poprvé" dočkáš, neboj. A pomni, že vlastně každá část lidského těla může být kdykoli místem přenosu infekce.! Bez ochrany v současnosti už prakticky vůbec nelze!

Zdravím tě Tvůj doktůrek (lékař)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.