1x

Chraštěni v hlave

Od: Datum: 22.01.15 22:40 odpovědí: 6 změna: 23.01.15 21:14

Dobry den. Chci se zeptat kdyz vstavam,tak vzadu v hlave me chrasti,jako v rumbakouli a nebo kyz zatrepu hlavou a nebo kdyz vstavam. nevite co by to mohlo byt?Dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.01.15 22:47

Dobrý den, myslíte toto vážně nebo je to jen vtip? Zdravím!

doplněno 22.01.15 22:52:

V tom případě navštivte lékaře, aby ta smrt nebyla blízko.

doplněno 22.01.15 23:08:

To by Vám, ovšem, nechrastilo vzadu v hlavě, ale v uších.

doplněno 22.01.15 23:26:

Ano, ten problém s krční páteří je pravděpodobnější.

Datum: 22.01.15 22:49

Myslím to smrtelně vážně

Datum: 22.01.15 22:51

Kolik je vám let? Může to být např. nízkým tlakem, může hrát roli tzv. tinius, který se projevuje různými zvukově rušivými projevy v uších...

doplněno 22.01.15 22:59:

Podívejte se na projevy a popis tinnitu http://zdravi.doktorka.cz/selesty-usich-tinnitus/

doplněno 22.01.15 23:17:

Ještě pak existují zvuky, které člověk vnímá v krční páteři, viz http://www.ulekare.cz/poradna…e/vrzani-v-krcni-pateri-51308

Datum: 22.01.15 22:56

Je mi 54 let

Od: ccc
Datum: 22.01.15 23:23

nemyslíte náhodou krční páteř?Jak končí v hlavě a vržou obratle když se zatočí hlavou?

Datum: 23.01.15 21:14

Zdravím. Také mi "chrastí" v hlavě - třeba po ránu, když se tělo pokouším rozhýbat z té příšerné ztuhlosti opět k životu, ale to na to obvykle nemyslím, protože se snažím přimět kolena, aby se ohýbala a já si mohla dojít na záchod. Ale když jdu za schodů (všimla jsem si toho poprvé, před 15 lety, jako 33 letá mladice hopsající ze schodů), tak mi na každém schodu v hlavě zachrastí přesně takovým zvukem, jako bych tam měla takový ten řetízek od kleštiček na nehty - takový ten slabý nerez řetízek. Zajímalo mě, copak to asi je, a chtěla jsem svou hlavu za tímto účelem odkázat po smrti k prozkoumání, ale pak mi došlo, že už bych se výsledek nejspíš nedozvěděla, tak jsem se na to vyprdla no a poslední roky to stejně již při chůzi ze schodů neslyším, neb slyším právě ta kolena.

A myslím si, že je to krční páteř, a že ty zvuky nejsou objektivně tak hlasité, že jen subjektivně mi rezonují v uších tak, že je vnímám, jakoby pocházely z mozku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.