Administátorské heslo u Vodafone

Od: Datum: 10.06.13 15:33 odpovědí: 3 změna: 10.06.13 19:52

Zdravím, když se přihlašuju do Vodafone samoobsluhy, jsem tam vedená jako uživatel a chtějí po mně uživatelské heslo. Znamená to, že je administrátorem mého účtu někdo jiný?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.13 15:37
avatar

Přihlašujete se pomocí telefoního čísla a hesla, které má 4 - 6 znaků (číslic.) Administrátorský účet u předplacenek a fyzických osob určitě není, možná tak u firemních účtech.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 10.06.13 16:08

Jistě - administrátorem tvého účtu je Vodafone, ty jsi uživatel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.13 19:52

Zdravím,

administrátorské heslo, je heslo majitele účtu u Vodafone, majitele daného telefoního čísla/smlouvy, tedy Vaše. Pokud ho neznáte, zavolejte si na samoobsluhu Vodafone a oni Vám ho po alternativním ověření vydají znovu. Uživatelské heslo má nižší oprávnění, nemůže tedy např. měnit podmínky smlouvy. Například u firemní smlouvy je pouze jeden administrátor, který může měnit podmínky třeba 10 uživatelů (zaměstnanci se služebními telefony), kteří mají nižší oprávnění k daným číslům.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.