Šílenosti při tanci?

Od: Datum: 17.01.15 21:41 odpovědí: 4 změna: 20.01.15 15:39

Ahoj. Přátelé, co se vám šíleného přihodilo při nějakém tancování? Třeba někdy někde na plese a tak? Třeba jako mě. Za svobodna jsem byl nahuškaný na návštěvu nějakého bálu. Dokonce jsem se opovážil vyzvat jednu starší dámu, co se po mě koukala a její doprovod asi dost pochlastával. Všechno docela dobře fungovalo, protože hráli několik kousků pomalých. Pak trochu přidali, lidi začali odcházet z parketu a tak na nás začalo být dost vidět. A pak se stalo, že jsme oba uklouzli a já padal na tu paní. Nechtěl jsem ji zmrzačit svým tělem a tak jsem to chytil rukama. Ona byla podemnou, já na ni. Mě se smekaly nohy a výsledný dojem prý byl, že tam na tom place kopulujeme. Pánovi se to nějak moc nelíbylo a tak něco namítal. Ale, byl dost ožralý a tak ani k bitce nedošlo. Smích okolostojících, mu ale asi vadil stejně. Povedlo se vám, někomu něco podobného? Pochlubte se. Ahoj.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 19.01.15 12:38

Hezky jsem se odreagoval na jednom večírku - firemním... Jako jeden z mála (možná i jediný) jsem byl v obleku. Cca. 500 lidí se bavilo,... já taky a celkem slušně. Po půlnoci se hrálo něco rockového a já začal kalit na zemi - jak jsem tak pařil, roztrhly se mi kalhoty od puntu až k řemenu na druhé straně.

Nikdo nic neřekl a já to zjistil asi po hodině... - možná si toho nevšimli.. nevím.. ale jestli si toho všimli, pak mi to dalších 5 let zatajují.. Jenom já si to pamatuju, jako by to bylo včera

Datum: 19.01.15 16:07

Čauko, pořád mám v hlavě dva největší trapasy, z tanečních. Na první hodinu jsem nestíhala, jeli jsme z hor, kde se stavěla pec a sváželo se dřevo, tak jsem si říkala, že první hodina je informativní a beztak tam budou všichni v riflích. No, všichni byli. Ovšem v šatech. Takže já v maskáčích, nenalíčená a rozcuchaná jsem tam pasovala jak pěst na oko, bylo to hodně nepříjemné. Buran největší.

Na prodloužené jsem tancovala s kamarádem, ožral se jako prase a při tanci mu podjely nohy. Držel se mě za šaty, takže z možností zůstata stát a nechat si strhnout šaty nebo spadnout na něj jsem si vybrala číslo dvě. Kdybychom byli na kraji, všimne si toho pár lidí... jenže my byli uprostřed parketu. Všichni se rozestoupili jak na divadle, hudba přestala hrát... jak ve špatným filmu. Tenkrát dostal přímo na place onen kamarád takovou facku, že se mi omlouval ještě na srazu po deseti letech *smich*

Datum: 19.01.15 21:41

Ahoj. Ještě přidám. Byli jsme pozváni na bál, do vedlejší obce a na kraji byla vystavena tombola. Samý hodnotný věci. Lístky se prodávaly po celý průběh bálu. O půlnoci bylo losování a za chvíli vyhlásili jako výhru obrovskou plyšovou OPICI. Nikdo od našeho stolu pro ni nechtěl jít. Hajzlíci, věděli proč. Já blb jsem se nachal nahuškat a šel pro ni. Těch keců, co pak bylo. A ne jen ten večer. Ty všechny známé, to drželo několik týdnů. Furt jsem slyšel. No, tys ji měl. Ta se tě držela. A tak podobně.

Taky jsme byli v jiné obci na Babím hopu. Vše bylo dobrý. Jen, když jsme jeli domů, zaparkoval jsem před tím pravou stranou auta blízko u nějaké stodoly. Když jsme pak přišli k autu, měli jsme poblitou kliku od zamykacích dveří. Jediných dostupných. Bylo to přimrzlý, eklovní a nešlo se dostat do zámku klíčem. Zapalovačem se musely ty blitky odtavit z těch krycích plíšků před zámkem.

Bože, na co si ještě vzpomenu?

Datum: 20.01.15 15:39

Stalo se mi v tanečních zhruba to samé, jako Vám. Tančili jsme právě polku, měla jsem obtloustlého, ale jinak moc fajn tanečníka. Kolem tančil jiný pár, dívka vyhazovala nohy dozadu jako jankovitá kobyla. Podrazila mému tanečníkovi nohy. Já se najednou vznáším ve vzduchu, padám dozadu na záda jako šraňky a buch - tanečník leží na mně. Jen parkety zaduněly. Jenže on z toho buď byl nějak v šoku a nebo se mu to líbilo. Prostě ležel jako pytel krup a nevstával. Tak jsem se vydrápala zpod něj, vstala, oprášila se, podala mu ruku a následně oprášila i jeho. Podotýkám, že alkohol na vině nebyl, v tanečních se pila jen limonáda za 50 haléřů. *smich*

Bylo to právě před orchestrem, muzikanti přestali hrát a chechtali se, až se za břicha popadali. Ono cizí neštěstí pokaždé potěší.

Asi před 30 lety se konal v nedaleké vesnici slavný myslivecký bál. Šli jsme se se známými podívat. Ale ne tancovat, jen tak v riflích a tričkách, sednout si chvíli do šenku a pokoukat. Známý myslivec prodával losy. Ze sálu se brzy doškrábal i do výčepu. A hned - kupte si...Měl je ale drahé, po 10 Kč, v té době byly losy běžně za korunu. Proto jsme nechtěli. Až nás na dva umluvil. Losovalo se, ženské si nosily většinou plato vajec či pytlík jablek. Najednou na mě manžel od dveří do sálu volá: Běž si pro svou výhru! Myslela jsem si, že si dělá legraci. Já a něco vyhrát? No co, ta jablka budou dobrá. Když jsem přišla k pódiu, myslivci mi poklepali rukou, poblahopřáli k výhře a ukázali na pořádného střeleného divočáka. To byla, panečku, výhra!

Jenže pak to začalo - na manžela: musíš dát nějaké panáky - já střílel, já nadháněl, já mířil, já taky, ale netrefil jsem, já ho dohledával, já...Tehdy tam nechal velkou útratu, ti myslivečci měli zlost, že kance nevyhrál někdo z nich, ale přespolňáci a tak manželovi propili všechny peníze.

Konec byl nejlepší - to když se pak doma kaneček připravoval "se šípkovou a se zelím". *haha* Jaga.

A od těch dob jsme už nikdy nic pořádného nevyhráli.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.