Dámy, spaly by jste s nevěrným?

Od: Datum: 11.01.15 22:04 odpovědí: 27 změna: 29.01.15 21:42

Ahoj. Byla tady otázka týkající se nevěrného manžela a tak jsem začala přemýšlet a otázka na vás, dámy..žily by jste intimně s manželem, který je vám nevěrný? Často slýchám jak se ženy baví, že je to pak ještě lepší a pestřejší, ale i jak říkají, že se jim při pohledu na něj zvedá žaludek. Co si o tom myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: faithoncemore*
Datum: 11.01.15 23:05

Adri.
Když Vám poradíme, abyste s ním nespala, přestanete s ním spát?
Když Vám poradíme, abyste s ním spala, budete s ním spát dál?
Anebo dokonce - když Vám poradíme, abyste mu už byla věrná, tak mu od nynějška už budete věrná?

https://www.poradte.cz/nejen-…80-jak-prestat-byt-verna.html

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.01.15 23:10
avatar
Pokud by mi ten můj byl nevěrný,tak by se mi zhnusil natolik, že bych nedovolila,aby se mě dotknul, takže já se hlásím k té sorte zen, kterým by z něj bylo zle..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: sylvie35
Datum: 29.01.15 21:42

Eivlis, já zas posílám manžela do bordelu, ať se tam vyřádí. To víš, mám ho ráda a přeju mu to :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 12.01.15 08:02
avatar

Tohle jen teoretické uvažování. Co kdyby. . . Slůvko "kdyby" z duše nenávidím. Kdyby měla teta š*ulina, tak by byla strejc! :-D Záleží, jak hluboká láska k nevěrníkovi je. Jak a co musíme udělat, abychom přežily my a hlavně naše děti. Jak veliká je tolerance. Také, kam patří sex, do těla, do srdce, do hlavy. A pak také, existuje něco, jako přátelsví s výhodami. :-D Myslím si, že to, že si něco myslíme, že bychom mohly nebo nemohly, bude těžce v rozporu s realitou. Přeji všem ženám, ať se jim to nestane. Bojím se použít slůvko "nikdy".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 20:37
avatar

PŘESNĚ *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 12.01.15 08:15

Koukám, že si na tohle téma zahltila poradnu spousty otázkama. Na nevěru můžu říci jen jediné: nevěra = nemoci! Ať už je to pouhá bakteriální infekce, po chlamydie nebo v nejhorším případě kapavka, syfilis apod. ani jedno z toho není příjemné a divila by ses jak například chlamydie jsou v dnešní době rozšířené a na pohled člověk nepozná, že je má. Ženy to poznají až po nějaké době, ale muži minimálně, a proto jsou přenašeči. A kdybys něco takového nedej bože chytla, tak by mne hodně zajímalo, jak bys to vysvětlila partnerovi, když se jedná o pohlavní nemoci a léčit se musíte oba. Takže za mě - NE nežila!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 18:04
avatar

"...můžu říci jen jediné: nevěra = nemoci!"

Nezastávám se nevěrných, ale proč myslíte, že každý milenec (milenka) musí být nemocný *sok*? Pokud má nevěrník stálou milenku, není nebezpečí nákazy o nic větší, než v regulérním vztahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 13.01.15 07:14

A kdo zaručí, že něvěrníkova stála milenka má jen jeho? Asi tak...

doplněno 13.01.15 10:06:

No vidíte, i kdyby nevěrníkova manželka byla nevěrná, tak jsme stále u toho, co jsem psala. Je jedno kdo je komu nevěrný, prostě tam ta nevěra je, což znamená, že i vysší riziko nakažení pohlavní nemocí než nakažením někde v bazénu, to se na mě nezlobte, ale slovo "pohlavní" už naznačuje, že se dá přenést ve většine případech pouze pohlavním stykem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.15 09:50
avatar

A kdo zaručí, že je nevěrníkovi věrná jeho manželka? Kdo zaručí, že něco nechytím v bazénu, či na toaletě? To už hraničí s paranoiou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tinaver
Datum: 13.01.15 09:39

O tomto jsme se jednou bavili s mým gynekologem... Ženatý má vdanou milenku, či vdaná ženatého, že je to jako byste spali/y s xx počtem lidí, protože chytáte i jejich biry, bakterie (některé choroby údajně prolezou i přes kondom), můj lékař tomu říká "ping pong", kdy na to doplácí chronickými potížemi právě ten jediný, kdo je věrný.. ... chvilky touhy a až za pár let zjistíte, že jste nakazili sebe či svou ženu papilomaviry a ten druhý umře i Vaším dílem na rakovinu.. Běžná populace je velmi prolezlá viry, chlamydiemi, aniž o tom ví, navíc pokud se jeden setká např. se čtyřmi druhy papilomavirů a má další partnery v životě, tak už těch papilomavirů má víc, tudíž větší riziko rakoviny atp. Zřejmě proto je názor, že nevěrný-nemocný. Záleží, jak si každý váží toho nejbližšího člověka, jestli by ho vystavil takovým rizikům.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 08:45
Toto Vaše zamyšlení mi přijde velmi úsměvné, když uvážím jiný Váš dotaz, ve kterém sama píšete, že nevěra z Vaší strany je normální. Nevěrný partner, nevěrná partnerka, nevěrné milenky partnera, nevěrní milenci partnerky... Jediné, co zde vidím jako pozitivní, je fakt, že si uvědomujete, že něco není dobře... M
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 12.01.15 15:43
avatar

Dobrý den, další pozitivní záležitost by možná byl i test na HIV. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 08:55
avatar

Baví se dvě sousedky přes plot:

Vomáčková, slyšela jste to? Novákovic Máňa se po roce vrátila z Německa. A hned si prej koupila nový auto!

Dejte pokoj, a jaký?

No, nevím, ale asi to bude něco hodně velkýho. Sestra od doktora tuhle povídala, že prej se v tom veze už půl vesnice! *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 16:41
avatar

*smich**smich**palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 18:15
avatar

Jestli bych spala s nevěrníkem? No kdyby spal v jiné místnosti než já, tak klidně...*smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 12.01.15 19:13

Dobrá dámy, postavte otázku jinak- zeptejte se chlapů jestli by spali s nevěrnou ženskou, no doprčic kde ti ženatí chlapi ty baby co jim podrží berou...že by byly všechny svobodné nebo rozvedené?

Otázka stojí jinak ženská utáhne chlapa na vařené nudli, ale když ženská nechce dát tak nedá! A co se zvedá chlapovi při pohledu na nevěrnou manželku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 15.01.15 17:49

Když je chlap pěknej, voní a je přitažlivěj, proč by ho ženské nechtěly? Takový muž vždy ženskou najde. Jeden ze seznamky mi řekl, že jich měl spoustu. Po čtyřicítce už jich moc pěkných není. A ženská si chce užít, pokud manžela nebo chlapa nemá, taky. Každá nechce žít jako jeptiška. U některých lidí je silnější chtíč než myšlenka, jestli něco chytnou nebo ne. Podle těch odpovědí tady, co čtu, souložit už asi nikdy nebudu, pro jistotu. Naštěstí už mě nikdo nechce. *smich* Je to vlastně štěstí? Pokud se někdo bojí pohlavních chorob a kvůli tomu ani nesouloží, je to úchylka taky. Takže co je vlastně normální?

doplněno 15.01.15 18:54:

Není to úchylka, ale fobie - venerofobie.

doplněno 16.01.15 09:02:

Ten chlap o kterým jsem psala, nebyl ženatý ani zadaný. S ženatým nebo zadaným bych to dohoromady nikdy nedala. Psala jsem to proto, aby věděl pán, co se ptal, kde ti chlapi ženské berou. V seznamkách asi. Tam je volných holek dost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 19:26
avatar

Já si o tom nemyslím nic. Zato si něco myslím o této otázce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 19:31
avatar

ani spát,ani dívat,ani bydlet...raději sama,než aby se na mě uspokojoval někdo ze zvyku.Chlap se špatným charakterem,co dělá za zády kdo ví co mě ani nemůže přitahovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dharma
Datum: 13.01.15 09:44

Případ z mého okolí:

Manžel podváděl, manželka odpustila. Měla problém s ním spát. Po čase se přemohla a sex fungoval. Po nějaké době, manžel opět podváděl a přinesl domů kapavku. Žena s ním zůstala kvůli dětem, ale už se ho nemohla ani dotknout. Nakonec skončilo manželství rozvodem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mynameis
Datum: 25.01.15 00:50

Sice nejsem dama, ale poradim vam. Nebudete zit s manzelem intimne, bude stoprocentne intimne zit s nekym jinym.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 25.01.15 09:06
avatar

Mnoho žen vůbec netuší, že jim je jejich manžel nevěrný a co dělá za jejich zády.Platí to i naopak...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 09:34

Nom asi budu také patřit k těm co by s nevěrným mužem nespaly prostě by to ani nešlo, možná po delší době ale nevím naštěstí mám manžela který je mě věrný takže tohle řešit nemusím

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 25.01.15 10:01

Tohle si myslí většina vdaných žen a asi je to dobře - jen se tou nahlas projevovanou jistotou kapku rouháte ;) ...chci říci - být ráda, že je mi manžel věrný, to ano, ale nebrat to jako samozřejmost a nejpevnější skálu světa. Chlap je taky jenom člověk, a to docela zranitelný. Někdy stačí nečekaná dávka upřímného obdivu a zpříma projevené touhy od jiné ženy (obojího se mu po letech manželství jistě nedostává denně v dostatečné míře) a nevěra se prostě stane i chlapovi, kterej svou ženu má hodně rád.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 16:36

záleží v jaké fázi života vás něvěra partnera potká.něco jiného je ve třiceti , kde jsou malé děti a nebo v padesáti , kdy se mužete rozhodnout zda v manželství setrvat či né.Každé takové rozhodnutí bolí a nikdy už to není jako před tím...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 20:01
avatar

Korino, *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 20:46

ano!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.