Branišovský les

Od: Datum: 04.10.14 18:19 odpovědí: 26 změna: 07.01.15 16:29

Ahoj lidičky.Je to hrůzný les na máji a dneska sem tam byla s kamarádkou.U zbořeného domku kde se zabili dva kluci.A něco mi říkalo v hlavě že mám zapálit les a já nevěděla že mám v kabelce zapalovač ale vyndala sem ho a naštěstí sem se pak vzpamatovala a raději sem odešla.Taky sem měla bundu a měla sem husí kůži a pocit že zamnou někdo furt chodí.a na konci lesa jsem měla pocit že slyšim lva.Prostě o půl noci bych tam nikdy nikdy a nikdy nešla.Asi my to nebudete věřit ale kdo to taky zažil ví o co jde.Moc o tom lese nevim ale něco asi na tom bude.Byli jste tam taky?A stalo se vám tam něco.Děkuji.

kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.10.14 18:59

Tomu se říká paranoia, nebo stihomam. Vyhlejde psychiatra, než něco provedete.

Od: dejv*
Datum: 04.10.14 19:16

Dobrý den.I já sem něco podobného zažil jako TerezaPi!Není to paranoa ale pravda!

I když vy jste to asi nikdy nepocítil na vlastní kůži.Já se v branišáku potkal s duchem ženy ve tři hodiny ráno.A komunikovala semnou pře přístroj.Nic o tom nevíte a nerozumíte tomu.Ano někdo může mít paranou ale tahle paní má pravdu.Jděte do toho lesa také o půl noci a pak si hrajte na hrdinu.

Datum: 04.10.14 19:43

Že by se přidaly projevy schizofrenie? 13-ti letá holka ve tři ráno v lese? Kdybys věnovala víc pozornosti přírodopisu, tak bys věděla, že les sám o sobě vydává různé zvuky, které jsou snadno vysvětlitelné. A matematika by zase posunula tvé logické myšlení, takže by se ti v hlavě neodehrával ten zmatek, který tam teď je.

Od: grou
Datum: 05.01.15 07:17

Já bych to nepodceňoval. Nedávno jsem byl v lese mrtvých na Svíbu u Hradce - moc divné místo. Všude naprosté ticho , ani ptáček , či jiná zvěř , jen hřbitovní břečťan a spousty šachtových hrobů všude po lese. Když jsem vystoupil z lesa Svíb do protějšího , tak bylo najednou živo - ptáci , zajíci , srnky... Večer jsem se vracel znovu přes Svíb a atmosféra bya stejná jako předtím - mrtvo... Byl jsem tam už po několikáte , ale tuto nehybnou mrtvolnost lesa jsem si uvědomil až když jsem tam byl s kamarádem , který tam byl poprvé a na kterého ten les nedobře působil už napoprvé a to jsem mu detaily událostí kolem Svíbu předtím nijak nepopisoval. Zajímavé bylo , že se Svíbu vyhýbají i srnky a to i přesto když jsou honěny psy nezodpovědných majitelů . Pokaždé se lesu Svíb vyhnuly obloukem a se psy v patách radši pelášily k silnici a co jsem je pozoroval , tak do lesa nevkročila žádná a to jich tam bylo opravdu hodně.

Datum: 05.01.15 10:38

grou. U Sadové jsem nějakou dobu bydlela. Les Svíb znám. Poprvé jsem tam byla s vnučkou, když jí bylo asi 6 let. Nic o lese nevěděla. Jen tam vešla, tak na ni padl obrovský strach. Takže jsme jím prošly, co nejrychleji. Ani mě tam nebylo nějak dobře. Prostě ten pěkný pocit, když jsi někde na procházce v lese tady chyběl. Párkrát jsem ji do toho lesa ještě vzala, šly jsme do něj z jiné strany, takže nemohla to místo poznat a opět se tam bála. Jinak je zvyklá být se mnou stále někde venku a chodit na neznámá místa.

A mám ještě jeden obdobný zážitek. Krátce po válce v býv. Jugoslávii jsme tam jely na dovolenou. Já, dcera (16 let) a neteř (17let). Jely jsme obytným vozem. Přes den jsme se někde koupaly, k večeru nasedly do auta a jely dál. Na mě když padla únava, tak jsem někde zastavila, vyspala se a jelo se dál. Jednou v noci jsem uviděla opuštěný kemp. Vjela jsem tam s tím, že zastavím a budu spát. V tu chvíli se holky probudily a za žádnou cenu tam nechtěly zůstat. Čehosi se bály. Tak jsem řekla, že popojedeme dál. Ony hned usnuly, tak jsem do toho kempu najela znova. Na jiné místo. Opět se probudily a musely jsme odjet, protože se tam necítily dobře. Takže jsme zůstaly spát kousek dál na parkovišti. Ráno jsme se od místních dověděly, že tam bylo zastřeleno několik lidí. Je to opravdu zvláštní, ten jejich strach, protože jinak jsme několikrát zůstaly spát třeba u místních hřbitovů a tam se ničeho nebály a nevadilo jim to.

Datum: 07.01.15 10:13

Násilná smrt zanechává jakousi negativní stopu a senzitivní lidé (hlavně děti) jsou sto ji zachytit.

Od: graou
Datum: 07.01.15 11:33

Ano , podobné jsem už taky zažil .

Datum: 07.01.15 13:56

A právě proto o tom píšu. Dnes je většina lidí schopna vnímat pouze jedinou komoditu a tou jsou peníze. :(

Právě malé děti mají tu vnímavost, či schopnost toto zachytit. Ještě totiž nemají zničenou "anténu" od těch blbých

keců od dospěláků... Typu "Starej se jen o prachy".

Pak tady máme spoustu skvělých právníků z Plzně.. :(

Datum: 04.10.14 20:07

Vtipný dejve, alias terezo... *smich**smich**smich*

Fakt si myslíš, že nikdo neví, že odpovídáš sám (nebo sama) sobě? Takže nejen paranoia, ale asi i schizofrenie. No potěš...

Datum: 04.10.14 19:05

To neni tim lesem, to je tema houbama co si snedla predtim. Nebo jinyma halucinogenama.

Datum: 04.10.14 19:17

O tom lese vím, nikdy jsem tam nebyl, ale myslím, že je to výsledek toho, co se o něm říká - prostě tam hledáte něco, co tam není. Každopádně jsem byl nedávno v jiném lese, ve kterém se koncem 19. století odehrála dost krvavá bitva. Les je plný jednotlivých náhrobků i hromadných hrobů a dobrý pocit to není, chodit po pohřebišti téměř 5000 lidí. Každopádně ani tam určitě nestraší.

Datum: 04.10.14 20:00

Tak už to svinstvo nehul !

Datum: 05.10.14 07:30

Asi tak - žádné drogy a žádný alkohol. Pak ani nevíš, kdo vlastně jsi a věšíš nám bulíky na nos. Někdy jsi TEREZAPL a jindy zase DEJV.

Zajdi si na psychiatrii.

V lese se nikdy nebojím, bojím se jen zlých lidí a doufám, že žádného nepotkám. Chodím sama do velkých lesů na houby, koupu se i v rybníku, kde se už několik lidí utopilo. Už jsem šla párkrát v noci lesem sama 5 km od vlaku. A nic na mě nevyběhlo. Co se dá dělat? Je to prostě tak.

Tak si nejdřív ujasni, zda jsi Tereza nebo Dejv / jestli si nejsi jistá, poznáš to v zrcadle, nebo po hmatu/ a pak upaluj k doktorovi. *bum* Jaga.

Datum: 07.01.15 08:28

Cinik = nikdy nic neviděl , nikdy nic neprožil , sedí celé dny doma u bedny nebo u kompu - popřípadě v hospodě , dělá jen chytrýho a má potřebu si do všeho a do každého vždy rejpnout ... Jeho image je vždy všechno zpochybňovat , udělat ze sebe borce , ale fakta ho nezajímají . Takových prostoduchých chudobných individuí znám mnoho . Je mi jich líto . Když pak osobně prožijí něco mimořádného a vyjímečného , co je mimo lidské chápání - jsou pak v hajzlu a nezvládají to . To jsou ti rádoby chytrolíni , co neumí nic jiného než vše popírat a popírat . Nic jiného jim totiž v jejich prostoduchém životě nezbývá , protože se zamyslit nad vlastním životem a jeho smyslem neumí .

doplněno 07.01.15 08:40:

A mimochodem , pro pány a dámy Ciniky ignoranty : Studoval jsem okultismus , chtěl jsem tomu přijít na kloub , co se za tím skrývá a taky jsem tomu nevěřil - Absolvoval jsem pak přímý atak z druhé strany a nebudu se o tom blíže rozepisovat jak to probíhalo . Jen - mněl jsem k tomuto incidentu přímé svědky , kteří nebyli do věci nijak zainteresovaní a byli absolutní skeptici . Mněli z toho silné šokové trauma a nebyli schopní to několik dní rozdýchat . Takže - může se klidně stát , ža na svůj cinický ignorantismus můžete jednou šeredně doplatit .

Datum: 07.01.15 11:56

Teda normálně bývám tolerantní k pravopisným chybkám, jakkoli mne bolí, ale čas strávený studiem okultismu Vám nějak chyběl jinde? Píše se "cynik", ale hlavně to slovo znamená úplně jiné vlastnosti, než popisujete...hlava mi to nebere, když jinak píšete bez chyb.

Taky mám důkazy např. o telepatii (hezký příběh) a vím, že některá místa mají špatné vyzařování a některá dobré apod., ale to, že potrhlí lidi blouzní se zapalovačem po lese, obstavujou si počítač andělíčkama a do rohu místnosti dávají hořet svíčky, mumlají mantry a přesvědčujou se navzájem, jak vidí barvy aury toho druhého atd atd... - prostě jde o tu míru, o zdravý rozum, snad i o inteligenci a především o zdravé kritické myšlení - udělat si na věc názor sám, držet pohromadě sám za sebe, nepodléhat této módnosti duchovna - lidé, kteří se o tuto oblast zajímají, dost často přejímají názory jiných se vším všudy, na nic nemají svůj názor, prostě jim vyhovuje, že jim někdo přednesl nějakou tu vesmírnou pravdu na talíři - nesoudnost těchto lidí je tak smutná a nesympatická, že se nedivím, že reálně uvažující lidi to často popřou všechno.

doplněno 07.01.15 14:47:

Trvám na tom, že cynismus (dokonce dle vikidepie, považ) je něco jiného než řekněme jistá úzkoprsost a záliba v opozici, s kterýmiž vlastnostmi skutečně někteří lidé šmahem odsuzují věci jen proto, že je nejsou schopni vnímat nebo pochopit.

A u Tebe nešlo o překlep, neb to bylo opakované, nýbrž o hrubku.

Ale hlavně: PAK UŽ SE NEDIVÍM, ŽE JE VE ZDRAVOTNICTVÍ TAKOVEJ BORDEL, KDYŽ SI ZDRAVOTNÍCI V PRÁCI BROUSÍ PO INTERNETU! V pracovní době máš makat!

Datum: 07.01.15 14:20

To faithoncemore - asi takto "inženýre " - píšu z práce , mám tu v nemocnici fofr a i když se snažím nedělat chyby , tak při tom shonu se to jistě někde objeví . Jsi-li tak soudný , jak o tom , tedy o sobě rád píšeš , hned kvůli tomu nezvedej meč , ale chceš-li se pobít , pak jsem k dispozici . Přicházím sem , abych si popovídal , ale mnozí lidé jsou žel trapnou životní kuriozitou , jak je zde ve velkém vidno . Mimochodem , pokud nemáš jasno o významu slova Cynismus , navštiv wikipedii a tam se o tomto slovu něco dočteš . Pak si srovnej to posměšné vyjadřování zdejších "kuriozit" , kteří tu psali něco o Tereze a Dejvovi...Možná ti svitne , než něco sám napíšeš . Nechci tě napadat , ale sám jsi zvedl meč...

K tomu tvému : nejde ani tak o důkazy , zda to existuje , nebo ne a zda to funguje , nebo nikoliv , ale o to , co je za tím . Není to o žádném vyzařování , to jsem si dříve domníval také . Že si někdo obkládá PC svíčkama? To je jeho věc . Že někdo lítá po lese se zapalovačem a vzývá Ufony? To je taky jeho věc , jeho hloupost . Člověk má rozum od toho , aby přemýšlel , moudrost k tomu , aby hledal a našel skutečnou pravdu , neboť kdo hledá , ten i nachází . S tou moudrostí je to ale v dnešní době dost na štíru , že?

doplněno 07.01.15 14:25:

Ještě něco málo : Zkušený spisovatel , co píše svou knihu udělá i ve svém díle mnoho pravopisných chyb , to bys mněl vědět , ale na tom není nic k jeho odsouzení . Pokud to tak někdo dělá , sám sebe tak pozvedá pyšně nad druhé a to je rozhodně k odsouzení !

Datum: 07.01.15 14:58

Ani s tvou moudrostí to asi nebude tak žhavé, jinak bys věděl, že na Wiki se nachází spousta nesmyslů, co tam někdo napsal, takže na tu bych se moc neodvolávala.;)

Kdybys místo těch sáhodlouhých blábolů kolem své gramatiky s nadhledem uznal, že ti to prostě ujelo, vypadal bys daleko příjemněji. A jen tak pro info nakonec, Tereza a Dejv sedí u jednoho počítače. Kapišto?:).

Jen dodám, že na podobná negativní místa nechodím, není mi na nich dobře a vyhýbám se jim. Jsou opravdu věci, které člověk pochopit nemůže, a udělá lépe, když se v nich nebude šťourat.

Datum: 07.01.15 15:04

On za to chudák nemůže, neb on píše z práce z nemocnice, má tam totiž fofr - tak schválně, kdy zas upozadí pacienta a přijde si sem "popovídat"...

Datum: 07.01.15 16:24

No vida Martino , taky asi budeš pěkná prehistorická kuriozita ty Blábolko - sekneš a pak se tváříš jakoby nic... a pak něco sama povídej. Já netvrdím , že mi to neujelo , jen říkám , že když máš hlavu z práce v pejru , tak si prostě nemůžeš dávat na všechno pozor...a taky kvůli komu? Kvůli vám rejpalům , co přes Comp řeknou cokoliv a jakkoliv , ale osobně z očí do očí by to nekvákli ani náhodou? Tak za to mi fakt vůbec nestojíte . Reagoval jsem na tyto zmetky , co sami někde hulej trávu jako diví a tady jen pokřikují , zesměšňují druhé a přitom o tom hovno vědí . Že na wiki... je spousta blábolů? Možná , ale pokud by sis to přečetla a sama jsi věděla něco o tom , co je pravda a co ne , poznala bys , že v tomhle zrovna nekecají . Rozumíš tomu , co říkám? Co se týče toho okultismu - rozhodně ho nehájím , spíše bych řekl , že je třeba od toho dát ruce pryč a od všeho co s ním souvisí .

Datum: 07.01.15 16:29

Jestli máš hlavu v pejru, tak se snaž radši v pracovní době soustředit na práci. Ale doktor naštěstí nebudeš, tak snad v té nemocnici moc škody nenapácháš.

Datum: 05.10.14 10:52

Včera byla sobota, že ano? Tak doufám, že už jste se z té kalby vyspal/a a teď je vám pěkně blbě :-D Nashledanou!

Datum: 07.01.15 11:38

Někteří lidé o těchto věcech prd ví , ale jen co o tom zaslechnou , už dopředu vrtí hlavou... Nevědí co je ukryto v některých horských masívech , nevědí ani proč žijí , nevědí zhola nic , ale vše zpochybňují a všemu se vysmívají... To je jediné , co vlastně umí a tím tak vlastně vydávají svědectví sami o sobě .

doplněno 07.01.15 11:39:

Všechno zpochybňují , ale na podobné stránky o záhadách rádi chodí... K smíchu...

Datum: 07.01.15 10:26

Ano , jistý pán v Mokrém opravdu chová Lva.
Když zařve, je to slyšet několik km.
Datum: 07.01.15 14:34

Nejsem už nejmladší a v životě jsem navštívil lecjaká tajemná místa. Nikdy jsem tam ale nic zvláštního nezažil. Dokonce jsem ze zvědavosti pár nocí přespal v bytě po zemřelém, ze kterého jeho nový nájemce v noci utekl, že prý tam straší. A zase nic. Takže jsem se rozhodl, že jakmile to počasí a mé staré klouby dovolí, vezmu spacák a půjdu přespat do onoho Branišovského lesa. Dám vědět (tedy jestli mě nesežere strašidlo *smich* )

doplněno 07.01.15 15:01:

k2 - ... no jo, na to jsem nepomyslel :( . Strašidel se nebojím, ale některých našich spoluobčanů teda jo. Budu to muset nějak promyslet *nevi* .

Od: k2
Datum: 07.01.15 14:49

Nocovat tam? To jste odvazny clovek. Nebal bych se toho, co je v tom lese, ale o par desitek metru dal na Volfovce.

Od: mahan
Datum: 07.01.15 14:40

V obci Branišov u Českých Budějovic trvale od narození žiji. Znám celou historii onoho strašidelného lesa. V místní kronice obce, která se datuje od první sv. války, je zmínka o nešťastných milencích, kteří se na pokraji tohoto lesa společně na dubu oběsili. Dle záznamu to bylo 22.dubna 1933 a šlo o Marii Kohoutovou a Karla Čondla. Našel je tam v objetí místní sedlák, který nedaleko oral pole a koně byli stále neklidní. O 5 let později se na tomtéž dubu oběsil hajný z nedaleké vsi Třebín. Nikdy se o tomto lese nějak moc v souvislosti s paranormálními jevy nemluvilo, až do doby, kdy jedna místní paní, která u sebe objevila senzibilní vlohy a je členkou jakéhosi spolku o tom začala veřejně psát v tisku. Do lesa chodí a chodili místní občané na houby a už jako děti na borůvky a nikdy nic nezpozorovali. Kolují o tomto lese dnes různé zkazky a člověk je opravdu rád, když z něj vykročí a má ho za sebou. V tomto lese byl i vojenský objekt s podzemními nádržemi na letecký benzín. Dnes je tento prostor opuštěný a zdevastovaný. Kdosi ukradl litěná víka ze dvou obrovských nádrží a zůstaly po nich nechráněné otvory. V jedné z nádrží byla nalezena nahá mrtvola. Je pravda, že jsou věci mezi nebem a zemí, na které nikdo nikdy nepříjde a ani nemůže, protože jsou z "druhého břehu". Od ostatních lidí senzibilů mám ověřeno, že v lese opravdu jsou negativní síly. Hodně záleží na tom, jak je člověk na tyto jevy citlivý. Slušní lidé se prý nemají čeho obávat.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.