Mám šanci?

Od: Datum: 05.01.15 21:39 odpovědí: 10 změna: 07.01.15 18:09
Dobrý den,jsem holka. toto je otázka spíše na muže. Je mi sice teprve 14, ale stejně mě to zajímá. Jsem umělecký typ, středně vysoká, nejsem zrovna miss universe, ale špatně nevypadám, mám štíhlou postavu,ráda pomáhám lidem a nedělá mi problém poradit nebo zvednout někomu náladu. Jsem dost tichá, ale chodím na kroužek herectví a na jevišti se dokáži uvolnit. Nejsem ani Einstein, ale selský rozum mi nechybí. Dávám peníze na charitu, ráda čtu a kreslím, hraju na kytaru a housle. Zbožňuji svojí rodinu a přátele. Zajímalo by mě jak to na vás působí a jestli si myslíte, že mám šanci v budoucnu uspět u opačného pohlaví.Díky za odpovědi a prosím nechte si hloupé komentáře, jen mě to zajímá.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.15 21:43

mohou odpovědět i ženy?

doplněno 05.01.15 22:14:

Já jen, že vypadáš jako chytré a svědomité a nadané děvče s dobře využitým volným časem a správně nastaveným hodnotovým systémem, akorát jsi zapomněla napsat, zdali se ráda (a třeba často) směješ? Ono je to pro přitažlivost tak nějak podstatnější a více vypovídající než skutečnost, zda přispíváš na charitu - aniž bych to chtěla snižovat. No prostě jestli k tomu všemu, co jsi vyjmenovala, je s Tebou navíc ještě i legrace, tak se rozhodně nebuj ...Nobody puts Hasha in a corner

Nobody puts Baby in a corner

Datum: 05.01.15 22:06
Pokud chtějí... :D
Datum: 05.01.15 22:51
Směji se veeelmi ráda,Řekla bych až přílsamozřejmost, tak jsem to nepsala :) už jako samozřejmost
Datum: 05.01.15 22:53

Tak to je fajn

Datum: 05.01.15 21:52

Když mají šanci uspět i ty extrémě ošklivé, velkonosé, nehubené, tak proč bys neměla mít šanci?

Naštěstí se každému líbí něco jiného, takže šanci "uspět" má opravdu každý.

Datum: 05.01.15 21:54

to je sice všechno pěkný co píšeš, ve 14-cti máš docela slušnej "profil", ale až dospěješ, tak už je potřeba mít trochu i jiné dovednosti, které chlapa zajímají, např. postarat se o děti, o domácnost, a pod., jako dítě na to asi ještě nemáš názor, ale to zatím nevadí, to přijde,... no a co ty by jsi vyžadovala od chlapa, jaký by měl být podle tebe vhodný pro nějaký vztah?

Datum: 05.01.15 22:04
S tím samozřejmě počítám, jinak umím vařit, uklízet samozřejmě a mám 11 mladších bratranců a sestřenic o které se občas starám, myslím si, že dítě je radost :)
No chlap na vztah...určitě by měl být věrný a tolerantní, hlavně pochopit když se mi třeba o něčem nechce mluvit nebo tak, neměl by být cholerik, samozřejmě by měl být aspoň trochu k světu,a podle mně jsou nejlepší gentlemani, což je dnes bohužel trochu "nedostatkové zboží". A také by měl být rodinný typ, čímž myslím aby ho vztah brzy neomrzel.
Datum: 05.01.15 21:55

kazde zbozi ma sve kupce , ono od cca 16-17 zacnes mit uplne zajmy a stane se z tebe zena

Datum: 05.01.15 22:19

Šanci z opačného pohlaví určitě máš. Jen abys narazila na někoho, kdo i tobě bude vyhovovat a bude mít o tebe zájem. Není těžké najít nějakého chlapa, těžké je najít chlapa, co skutečně stojí za to. Ale myslím, že ve 14 letech zatím ještě není co řešit Máš to všechno teprve před sebou a určitě na tebe někde nějaký fajn kluk čeká.

Datum: 07.01.15 18:09

Ahoj ,

je fajn že se o toto téma zajímáš už teď :) Určitě mnoho z nás tady v poradně by rádo mělo takové zájmy a talent jako máš Ty. Každý člověk je vlastně v něčem jedinečný. Máš tedy určitý talent a tím pádem budeš ve společnosti vždycky oblíbená a také žádaná a proto si dej pozor na ty , kteří toho budou chtít využít ať už pro potěšení citů či vlastní peněženku.

Z celého srdce Ti přeju, ať máš v životě a ve vztahu úspěch a štěstí

Petr B. ( pb.consulting@mail.com )

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.