Koho byste si vybrali do Receptáře?

Od: Datum: 02.01.15 16:34 odpovědí: 11 změna: 03.01.15 13:47

Ahoj. Tak nám odešel pan doktor Přemek Podlaha. To se stává. Ale, chtěli by jste, aby se stalo to, že jeho dalším následovníkem bude ,,kuchtík,, p. Hruška z NOVY? Nebo by měl zůstat ve vysílání Saša Hemala? Pro mě, by mohl.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.15 16:37

mě se líbí Hemala, ale viděl jsem jen kousek jednoho dílu. Ovšem Láďa to je jiny kalibr, týkalo by se to snad Novy a nového pořadu, takže to se mě netýká :-D

doplněno 02.01.15 17:03:

nenadávám konstatuji

Datum: 02.01.15 16:58

Mně se Hemala líbí, ale Hruška by byl zase "jiný kafe" - nechápu, proč na něj všichni nadáváte? - je přinejmenším zábavnej a měl DOBREJ nápad - to mu asi český člověk jen tak neodpustí.! A k vaření žádné recepty nepotřebuju, stačí co mne naučila maminka a když něco nevím, mrknu na internet. Hrušku bych zkusila !

doplněno 02.01.15 18:16:

lucie

- Polívka je zajímavej nápad - mě nevadí, ale spousta lidí ho dnes už "nemusí" a Hruška by se mi tedy líbil víc. No, ale Hemala je asi nejlepší volba, pokud by to chtěl dělat - pokračoval by v duchu P.Podlahy.

Vlastně - teď jsem si uvědomila, že jde spíše o náhradu Gondíků v Loskutákovi, tam by být mohl.

doplněno 02.01.15 18:18:

- myslím Hruška.

Datum: 02.01.15 18:28

jooo,pokud jde o pořad na nově,tak to souhlasím, tam by jim Hruška sedl,jako náhrada za Gondíky.

Datum: 02.01.15 17:20

Já jsem to info zaregistroval v souvislosti s Receptářem. Z Loskutáka odešli Gondíci. Čas určitě ukáže, kde kdo vlastně bude. Někoho Vládík nasírá, jinýmu je šumák a někdo ho má rád. Tak to prostě je. Mě na těch vařeních, docela baví Kluci na český tv a Polraich při prvním skouknutí. Ty opakovačky mi vadí. Je to už vystřílená munice a dávat to kolem 9-10 hodiny večer je čistá debilita. No, když nic jinýho nemají.

Datum: 02.01.15 17:40

Hruška je borec,že měl tak geniální nápad a toho by se měl držet.Mi by tam neseděl.Buď nějakého nového,mladého,neznámého co by se tipově hodil nebo třeba takový Bolek Polívka,přece jenom už to není střeštěný komik,teď má solidní,starší vhled,většina lidí ho má spojených s farmou a životem na Valašsku...takže proč né,pořad pro kutily,zahrádkáře.

doplněno 02.01.15 19:28:

Každopádně hlas jakým disponuje Hemala je jedinečný,byla by škoda jeho potenciál nevyužít.Už dávno měl být více obsazovaný.

Od: hdo
Datum: 02.01.15 17:43

To jakým způsobem byl p. Podlahou veden bylo dobré za starých času, nebo před 15ti lety. Dnes je fakt doba mírně jinde a forma pořadu připomíná dobu Mistra Jana.

Od: ju®
Datum: 02.01.15 19:09

Jednoznačně by tam měl být JÁ VÁCLAV NEOMYLNÝ PRVNÍ...

Datum: 02.01.15 19:17

Tak vzděláním, chytrostí a umem se na Podlahu nikdo nemůže dostat, nicméně pokračuje v tom Hemala a jako moderátor umí. Nevím proč se tady bavíme i neumětelovi Hruškovi. Nemyslím si že on sám měl nějaký dobrý nápad. Je to hlavně dílo Novy, které dokonale vynáší.

Od: hdo
Datum: 02.01.15 19:21

Hemala umí mluvit a je váženou osobou, byť je odstaven na druhou kolej a nezaslouží si to. Ten projekt ale potřebuje změnu.

Od: dam*
Datum: 03.01.15 13:09

Co takhle pan Větvička, nebo tři další skvělí odborníci, kteří by se v moderování střídali...

Od: zirafka
Datum: 03.01.15 13:47

Pan Hemala tak nějak plynule navázal na p. Podlahu, že ten rozdíl ani nebyl znát. Myslím si, že i vizáží by mohl být synem p. Podlahy a pořad uvádí dle mého mínění na jedničku. Doufám, že ho nevymění za nějakou drmolící modelku !

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.