Jak vaši psi prožili Silvestr?

Od: Datum: 01.01.15 17:44 odpovědí: 5 změna: 02.01.15 10:54

Já jsem do půlnoci nevydržela, kolem 23. jsem zapadla do peřin. Dorotka si lehla na peřinu v nohách. Bouchání ji nevadilo. Když začalo půlnoční šílenství, tak znejistěla, začala se bát. Nepanikařila, ale bylo vidět, že má strach. Ležela jsem na boku a ona se mi natlačila pod bradu. Pevně jsem ji objala a tak jsme obě usly. Probudily jsme se až nad ránem. :-D Kde strávili půlnoc vaši psi? Báli se moc?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.15 17:53

Pejsková byla docela v pohodě, dokud nezačlo to šílenství kolem jedenácté. Pak občas bafla, ale byla se mnou v obýváku, tak ji stačilo uchlácholit slovem. Po půlnoci jsem si k ní sedla a konejšila ji, ale připadlo mi, že čím víc je opečovávaná, tím víc fňuká. Tak jsem si asi po dvaceti minutách sedla zase na gauč a chlácholila jen slovy, a byla v pohodě. Kocour byl docela vyděšený, do jedné se ztratil, a číča, pro kterou to byl první Silvestr, se uvelebila tak, aby na mě viděla, ale abych na ni nedosáhla, a ostražitě se koukala okolo.

Datum: 01.01.15 18:02
Dobry den, nase Klea (stafford) vsechen ten humbuk sledovala z postele kde ma krasnej vyhled z oken.. ze by se bala nam neprislo. Naopak mela radost a s nadsenim vse sledovala.. kdyz se slo spat zalezla pod perinu a spinkala ostatne jako kazdou jinou noc.. sme moc radi ze se nebala..
Od: honzajs122
Datum: 01.01.15 18:16

Jako každý jiný cvičený pes, prochrápal to v boudě a vstával dneska až v devět, už je to starší pán ...

Datum: 01.01.15 18:23

Letošní Silvestr byl super :) u nás ani jeden ohňostroj ani petarda (jediná výhoda bydlet nedaleko vybouchlého muničáku)...jinak běžně na cvičáku petardy hážeme, takže můj pes na ně kašle...

Datum: 02.01.15 10:54

My pejska ani kočičku nemáme,ale mladí sousedi kterí si do paneláku!pořídili pitbulteriéra,ho na silvestrovskou noc cca do 3:00 nechali doma.Chudák vyl a po ranním upozornění majitelé koukali jak vyvoraná myš!Tak jsem chtěl tímto napsat,jací jsou "chovatelé"psů...Vy ostatní se jistě staráte lépe.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.