Na co budete koukat v televizi?

Od: Datum: 21.12.14 23:25 odpovědí: 18 změna: 22.12.14 20:17

Zdravím. Na co budete koukat v televizi na Štědrý den?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.12.14 00:41

No já budu koukat večer na ČT 1 na novou pohádku,tak jako každý rok.

Datum: 22.12.14 01:35

Na nic. Zabavíme se obvykle jinak.

Od: iv®
Datum: 22.12.14 05:46
Přes den nic pořádně neshlednu. Nebudu mit cas. Ale večer po večeři- Popelka Krásné vánoční svátky všem.
Datum: 22.12.14 07:51

Na Štědrý den jdu k mladým a ti televizi nemají. Mají několik počítačů a přehrávají jen to, o čem si myslí, že stojí za vidění. Takže se budu koukat na stromeček a šťastné vnoučky a dojaté, usmívající se dospělé. Úžasně se těším :-D Ale Silvestra, to se dost bojím.

Datum: 22.12.14 08:01
@babkazov Díky za obrázek,velice mě pobavil takhle poránu
Datum: 22.12.14 08:42

Na nic. Díky Bohu jsem v práci. *ua*

Od: nikc®
Datum: 22.12.14 19:08

To je taková radost? Práce?

Datum: 22.12.14 08:47

Taky zdravím,jestli to dopadne jako loňský Štědrý den,tak na nic...sotva jsem dosmažila poslední řízek,vypli proud,skoro na tři hodiny.Takže jsme zažehli svíčky a popíjeli víno.Ješte,že jsme měli co jíst,jinak bych asi zuřila,takhle to bylo celkem fajn*tanec* Přeji všem pohodu u stromečku!

Datum: 22.12.14 19:35

Zdravím Marečku. Hezky jste to napsala. Nevím proč, ale docela Vám závidím, že jste byli všichni pospolu, stihla jste ten poslední řízek a pak jste měli tu správnou vánoční atmosféru a tmu při svíčkách. Takže polotmu. A tak to má být. Horší by bylo být v té polotmě sám. Takhle jste si to "užili" a hlavně měli jste co jíst a pít. Ať to máte letos lepší než vloni. Přeji krásné Vánoce všem!

Datum: 22.12.14 09:31

My se na televizi nedíváme .

Datum: 22.12.14 09:43

Ještě nevím... ale Pelíšky to určitě nebudou, ten film z duše nenávidím...Asi si spíš budeme doma povídat.

Datum: 22.12.14 19:23

Ahoj. Taky ty Pelíšky už nemusím. Viděla jsem je snad 10x. Chtěla bych zkouknout film s Liamem Neesonem, můj oblíbenec. Ale nezkouknu, protože je to na Barrandově a ten nemají. A novou pohádku Kdyby byly ryby. Na tu se těším. Má to být sranda. Jinak jsem v programu nic moc zajímavého nenašla. Ale teď jsem zjistila, že to dávaj až 25.12. Tak si budeme asi taky povídat. Ještě na ČT1 bude 19 h pohádka.

Od: buss®
Datum: 22.12.14 13:59

A tam je na co koukat?

Datum: 22.12.14 14:21

Tak se tady směju. Jak Eulálie mluvila o filmu "Pelíšky", tak mi nějak v mozku vznikla na to asociace a zbytek věty jsem četla tak, že asi půjdou do postele, na to odpověděl Buss otázkou "A tam je na co koukat?" Přišlo mi to hodně vtipné a chvíli mi trvalo, než jsem si to v mozku řádně seřadila. Ale zasmála jsem se. *smich*

Datum: 22.12.14 19:48

Bussi, bohužel letos to je spíše na koukání na stromeček a dárky než na TV. A koukat budeme na sebe, když si nebudeme mít co říci. Procházka venku je taky dobrá, pokud bude dobrý počasí.

Datum: 22.12.14 19:50

Vzpomínám na" vánoční program" pohřbu V.Havla.To byly zkažené celé vánoce.A jinak asi nejlepší je ČT1 poněvadž opakují co bylo natočeno před 25 lety.Dnešní pořady stojí za houby.

Datum: 22.12.14 20:00

Stejně mám zánět spojivek tak budu koukat s tmavými brýlemi na rosvícený stromeček :(

doplněno 22.12.14 20:02:

pardon rozsvícený stromeček :)

Datum: 22.12.14 20:17

Na nic. Na televizi už moc nekoukám, navíc se mi špatně zapíná (musí se asi 20x zapnout než naskočí, vždycky se vypne) a na to já nemám trpělivost. Stejně jsem raději u počítače. V televizi stejně dávají většinou samé blbiny co mne nezajímají.. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.