Sympatická moderátorka zpráv

Od: Datum: 14.11.14 19:58 odpovědí: 8 změna: 15.11.14 17:51

Je Vám sypatická moderátorka zpráv TV Nova která se vrátila po krátké mateřské do práce?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.14 20:09

Dříve jo , teď ten kačeří usměv už nemusím

Od: futurama
Datum: 14.11.14 20:25

Nikdy nebyla. Paroduje mi

postavičku ze seriálu Futurama, kde taky

ve zprávách moderuje bloncka a morbo.

Datum: 14.11.14 20:55

Od té doby, co je s tím hezounkem Hrdličkou už mi sympatická není.

Od: smiler
Datum: 14.11.14 21:09

Vůbec tu paní neznám je mi ukradená...Ale.Pochybuji že ji zná někdo osobně a blíže z vás.Proto obdivuji jak někdo může hodnotit sympatičnost někoho kdo čte zprávy na obrazovce..Takové divné,krátkozraké až uboh**é..

Datum: 15.11.14 00:10

co je ubohého na hodnocení toho, kdo je mi sympatický a kdo ne? O.o

Datum: 15.11.14 16:25

Mě také není sympatická-moje dcera je poctivě na mateřské a v práci ji řekli ať přijde za dva roky a tato dáma se cpe do práce po dvou měsících...

Datum: 15.11.14 17:41

lada1: no jo, ale za dva roky už by asi televizní noviny nemoderovala

Datum: 15.11.14 17:51

lada. Domluvila si to Vaše dcera v práci ještě když byla těhotná? To, že nastoupí po dvou měsících po porodu? Dala záruku, že když bude dítě nemocné, tak bude mít hlídání? Já osobně znám dost maminek, které začali pracovat do půl roku od porodu. Pavda je, že jsou to většinou ženy, které mají v práci vyšší postavení. Ona dost těžko může nastoupit do práce mamča s půlročním prckem, která by měla dělat osm hodin u pásu nebo sedět někde na pokladně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.