Dívčí skupina

Od: Datum: 05.11.14 09:22 odpovědí: 12 změna: 06.11.14 10:02

Ahoj.. :) Chceme s holkama založit dívčí hudební skupinu. ;) Jsme tři a potřebovali by jsem poradit nějaký název.. ;) :) Napadlo nás jen 3Bubbles,ale nechceme to moc,aby to nebylo podobné 5Angels.. :/ :( Ještě nás napadl Signature,The Vampire Girls.. :) Nic jiného nás nenapadá.. :) :/ Poradíte nám prosím? :) |Děkujeme za každou odpověď.. ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janplinto*
Datum: 05.11.14 09:25

Upřesnit hudební žánr, please...*kafe*

doplněno 05.11.14 09:31:

Upíří nástin nemusí být od věci...Vampire Dolls.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.14 09:26

Proč musí být zrovna anglický název skupiny?. To čeština nezná nějaký výstižný název?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tereza20*
Datum: 05.11.14 11:16

Nezná ... :P :/ A chtěla by jsem anglický.. ;) Chceme se uchytit jak v Česku tak v Anglii.. ;)

Od: ben®
Datum: 05.11.14 09:28
avatar

Dobrý den, zdá se, že název má být anglický. A budete zpívat také anglicky? Raději volte název sice "nečeský", ale více mezinárodní (třeba z latiny). Já bych zvolil třeba TRIGA či TRIGA CZ nebo CZ TRIGA. Ale, to je jenom nápad. Zdravím!

P.S. TRIO CZ nebo CZ TRIO.

doplněno 05.11.14 11:27:

tereza20 - nechci Vám brát iluze, ale název nedělá kvalitu a podobných skupin jsou mraky.

Vy vlastně ani skupina ještě nejste, tak zatím zkoušejte a cvičte, hledejte si kontakty, snad sponzory a budete potřebovat schopného manažera, který vás prosadí a prodá. Toto není ani tak o hudbě a umění, ale je to kšeft. Ten název si můžete i změnit nebo ho udělejte jako zkratku vašich jmen, číslovku nebo šokujte hodně dlouhým názvem (to není moc praktické, ale zase to může být potom zkratka). A neuvedla jste, jakou hudbu hrajete.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tereza20*
Datum: 05.11.14 11:18

Chceme zpívat jak pro české fanoušky,tak pro anglické.. ;) :) :D Chceme se ale více uchytit v Anglii.. ;) chceme nějaký originální název v Angličtině. ;) Prosím zeptejte se ostatních.. ;)

Datum: 05.11.14 10:41
avatar

Pokud nechcete odjet hrát do Anglie, proč Angels, bubels, houbels, girls a jiné zpotvořeniny?

Jestli se chcete uchytit v ˇČechách, pak prosím, něco českého. Nevím - třeba Upírky, Divoženky, co třeba Jeskyňky? A pokud jste mladé, tak Poupata, Pampelišky... Nebo jen tak pro legraci už málo používané slovo: Dorostenky. A co MY TŘI? Asi by to mělo být i podle žánru, zda něco něžnějšího, či údernějšího. Čím pitoměji to bude na první dojem vypadat, tím to nakonec bude lepší. Uvidíš.

Kamarád má prima skupinu a protože se nikdy nedohodli na názvu, jmenují se BEZ NÁZVU. Také řešení. *smich* Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tereza20*
Datum: 05.11.14 11:15

Chceme se uchytit jak v česku,tak v Anglii.. :)A je nám 14.. :) Radši by jsme anglické názvy a nějaké originální,aby to zaujalo mladé a víceleté lidi.. :) ;)

Datum: 05.11.14 11:24
avatar

Wildcats nebo Restless girls nebo Three cats a podobně

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.11.14 11:33
avatar

Až budete jednou slavné a někdo se vás zeptá, proč se jmenujete "xxx-yyy", tak odpovíte, že vám to poradil pán na poradně? :-D

Píšete, že kapelu chcete založit; předpokládám, že tedy ještě pomalu nemáte ani nástroje. V klidu, také jsem "zakládala" cca ve vašem věku kapely. A že jich bylo :-D Název často vyplyne postupem času sám, a měl by být VÁŠ - a nikoho jiného. Hrajte, bavte se u toho, skládejte, pozvěte na vystoupení na zahradě pár známých a kamarády ze školy, a při vaší činnosti se jednou vyklube název, který se vám bude líbit, a bude jen a jen váš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tereza20*
Datum: 05.11.14 16:42

Dobrý koémentář.. :D Ale ne! :D Vlastně jsme tři holky a je nám 14,tak jako třeba 5Angels by jsme rádi chtěli být proslavené.. :D Zatím chceme přezpívávat covery,jo a kapelu máme se vším všudy.. :) Jde jen o ten název... :)

Datum: 05.11.14 16:50
avatar

Český název vás vždycky bude limitovat pro Česko, a navíc, pokud nebudete hrát pro důchodce, tak české názvy většinou znějí příšerně. Mě se líbí Signature, pěkné, zapamatovatelné a docela krátké. Vapire Girls znějí ale dost lacině a pubertálně. A taky nic ve stylu příšernosti LuŠtěLa, to se mi vždycky vybaví jistá část dámského přirození.

Samozřejmě jsou i české kapely, co hrají pro relativně mladé třeba na fesťácích - třeba Namrzlý schody, Zpocená uklízečka, Bumbrlíci z pomerančové zahrady.. no nevím, to už raději tu angličtinu. Anebo napůl, co myslíš? Znám skvělou kapelu The Fialky, a hrají dobře ;).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tereza20*
Datum: 06.11.14 10:02

Děkujeme.. ;) Ale už jsme se shodli na názvu The Vampire Girls.. :) Prostě nám to příjde originální.. ;) :) A líbí se nám to... ;) Ale jinak děkujeme.. ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.