Proč jsou herci tak hnusní?

Od: Datum: 27.10.14 23:59 odpovědí: 11 změna: 28.10.14 19:43

Dobrý den,

nevím, jestli se mi to jen zdá, nebo máte stejný názor, ale myslím si, že většina herců, jsou doopravdy až nechutný. Ve filmu se mi vždycky zalíbí nějaká postava, tak si napíšu na google jméno toho herce a vyjedou mi obrázky, kde vypadá jako bezdomovec. Stalo se mi to nejméně 5x. Taky se vám zdá, že ty krásný hrdinové z filmů o sebe doopravdy vůbec nepečujou? Dneska mě to až dostalo, koukala jsem na film s hrozně krásným hlavním hrdinou a koukla jsem se na google na toho herce a byl nechutně zarostlý, měl hrozně dlouhý mastný vlasy a ... prostě to vůbec nechápu, jak ze sebe ty krásný chlapi dokážou udělat příšery. Máte na to taky takový názor? Nevíte, proč to tak je?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 28.10.14 00:04

hm.. třeba si oni zase budou myslet to samé o Tobě.. Ty jsi zatím asi nic nedokázala.. tak tak..

doplněno 28.10.14 00:11:

Nebo doufám, že máte slečno dokonalé tělo, krásné lesklé vlasy a na těle ani chlup :D. když už takové ztížnosti...

Od: au1
Datum: 28.10.14 00:21

ono to totiž není tak že by ze sebe dělali příšery. to je totiž reálný život, naopak ve filmech mají po ruce deset maskérů kteří z nich udělaj krasavce, film je fikce. máte ty myšlenky nějaké obrácené naruby :)

Datum: 28.10.14 01:42

Přesně tak, právě naopak stojí hromadu úsilí udělat z oblud krásné herce v průběhu natáčení. Jsou i čestné výjimky, ale je jich málo a ti pak na sobě pracují sami o sobě i bez maskéru, ale najít je v té většině není zrovna snadné.

Od: ben®
Datum: 28.10.14 07:59

Dobrý den, je to tak, protože je to film. A z něho vzejde idol, který se potom obdivuje a sní se o něm. Lidem to dělá dobře, protože realita je neúnosně reálná a sen je tak krásný. Ono se to týká i hereček a možná ještě více. Opravdu bude rozdíl mezi hvězdou na plátně a tou stejnou paní, když se ráno probudí a vyleze z postele. Zdravím!

Od: paw®
Datum: 28.10.14 08:48
A ty kdyz se rano probudis, jsi hned namalovana, ucesana a v peknych satech? Smeti k popelnici bez dokonaleho makeupu tez nevynese,ze? Holt je to jako kdyz potkas pekneho upraveneho chlapa na chodniku a za 3 dny jej vidis taborit u vody v roztrhanem tricku s partou kamaradu.
Datum: 28.10.14 08:53

Asi proto aby je neobtěžovaly blbky zlatokopky!

Datum: 28.10.14 09:08

ale klid. Z těch svých nekompromisních názorů časem vyrosteš. I herci jsou jen docela obyčejní lidi se vším všudy.

Od: buss®
Datum: 28.10.14 09:59

Máš s tím problém, jak vypadají? Mám takový názor, že oni na tě dlabou. Pokud tě to pálí, napiš jim. Ale já je chápu, hrají a jinak chtějí být svoji. Jako v zaměstnání, něco po nás chtějí (uniformu) a my jsme a chceme být jiní. Přijdeš na to jednou.

Datum: 28.10.14 11:17

Palapo, pochop, že být hercem je povolání, zaměstnání. To, že jsou VIP, to z nich udělala pozornost lidí, jako jsi ty. Nic ti do toho není, jak žijí, jak vypadají a co v soukromí dělají. Tobě do života taky lidi nestrkají nos, nestarej se!

Od: nikc®
Datum: 28.10.14 12:42

Polapo, kteří herci to jsou? Mě připadá, že je to naopak. Pokud hraje krásná herečka jako třeba Charlize Theron hrála ve Zrůdě zrůdu, tak naopak ji udělali ošklivou. Nedávno jsem koukala na fotky herce Luke Evanse, co hraje teď v Drákulovi a ten vypadal líp na fotkách na googlu, než ve filmech. Napiš nám jejich jména. My jim to neřekneme:). Ale někdy je to tak, jak píšeš. U jednoho herce se mi to nedávno stalo. Tom Hardy to byl. Mimochodem vypadal v Temném rytíři pod maskou jinak než ve skutečnosti.

Datum: 28.10.14 19:43

Ahoj.

Něco podobného by se dalo říct i o situaci, když jsou prezentovány staré fotky z mládí herců a spěváků a hned vedle ty ze součastnosti. Jak asi mohou vypadat lidi ve svých 70 až 95 letech, když je známe z jejich filmů, kdy jim bylo o 50-60 let méně. Něco podobného zase nedávno kolovalo mejlama. Zvláštní, že někteří chlapi vypadali líp než dámy. Tazatelce bych doporučil, aby ona sama, už nyní ze sebou něco dělala, aby se sama ze sebe, za pár let neděsila, při pohledu do zrcadla. Já nesnáším i výlohy ve městě.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.