Volby, běsnění. Skončí to?

Od: Datum: 09.10.14 20:15 odpovědí: 5 změna: 10.10.14 14:38

Ahoj. Jste rádi, že už zítra proběhne první den voleb a skončí to předvolební běsnění? A, nezačne naopak to po volební? A jak je to u vás s povolebníma dojednávačkama. To pouliční automobilové pojíždění, od úspěšného zvoleného kandidáta z jiného uskupení k dalšímu, se nikdy nedá přehlédnout. Letos, se prý takhle jezdilo už začátkem září. Je i tohle nějak možné?

doplněno 09.10.14 20:50:

Milane, ta hláška o zákazu mluvení s cizíma lidma, je fakt dobrá. To si musím pamatovat. To určitě použiju. Většinou mu furt někdo volá na telefon. To se zas vymluvím, že mi teče sklo a odložím MT.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.14 20:32
avatar
Já nevím, co všichni s těmi volbami mají? Do schránky mi přišlo pár letáků, ty jsem pročetla a šup s nimi do sběru. Škoda papíru, a kolikrát tak kvalitního. Na druhou stranu - tiskaři a roznašeči letáků měli práci, takže to je vlastně fajn. Když jedu autem, nestačím sledovat ty billboardy při cestě, je jich tolik, až zrak přechází. Zítra si odvolíme, při tom stačím vyvenčit psa, tak ta cesta k volební urně bude mít aspoň nějaký užitek.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.14 20:37
avatar

Nevím, zdali je to běsnění.

Šel jsme kupovat vstupenky do divadla, zastavili mne krásky a začali vysvětlovat..

tak jsme je zabrzil, že se nesmím s cizími vybavovat, ani nic od nich brát. Jedinou vyjímkou je řízková pochoutka. Pokud jí máte, rád se s Vámi pobavím.

a šel jsme dál...

a zítra v klidu odvolím..

a pak za vnoučkem..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.14 22:58

Jediný běsnění, který jsem zaznamenal, bylo moje vlastní. To když jsem zjistil, CO všechno kandiduje (záměrně píšu CO, ne kdo) a jak nám lžou - nejen o tom, co udělají. Už i o tom, co udělali. Asi tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.10.14 02:14
avatar

není nad to sledovat v tv pouze sci-fi z vlastních zdrojů a číst ze zpravodajské čtčky jen to co mě zajímá a co není vlastněno tím či oním... a volby, mno kočka byla z toho papíru nadšená, má zábavu na týden, pírati do urny a čabas...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.10.14 14:38
avatar
U nás na žádné běsnění nedošlo. Výsledek je prakticky předem jasný. Kostelní ovečky prosadí svého kandidáta, protože jsou nejorganizovanější skupinou v obci. Současný starosta dostane od strany za úkol pokračovat ve funkci protože už v tom umí chodit. Opět sí k sobě dosadí do úřadu šedou eminenci která fakticky vládne obci. Šejdíře a manipulátora tak odporného, že ho strana raději ani nedá na kandidátku aby jim nekazil jméno.
I tak to funguje na menší obci :(
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.