Společnost FreeHome

Od: ® odpovědí: 5 změna:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s firmou FreeHome. Ve vyhledávači se mi vždy zobrazí spousta nabídek od různých lidí spolupráce s touto firmou, prý se zabývají reklamou a dokonce spolupracují s jednou významnou bankou. Tváří se velice seriozně, dokonce je to údajně akciová společnost, ale žádné oficiální stránky nemají, také jsem je nenašla v rejstříku firem. Zdá se mi to tedy velmi podezřelé.

5 odpovědí na otázku

 

 


0x

lol tak tohle na první pohle smrdí na sto honů*smich* Na stránkách Komerční banky se kterou mají údajně spolupracovat (jak? mají tam svoje konto či co? :) ) není o FreeHome Club a.s. naprosto žádná zmínka. a na netu hafo stránek na free hostinhu tvářících se jako domovská. V rejstřících jsem ji nikde nenašel a na jejich údajné adrese v Praze je hafo dalších podivných firem:)

 


0x

Ja se spolecnosti Freehome s. r. o. mam zkusenosti! Jsem managerem teto spolecnosti.

Mate pravdu, ze se drive realizovalo vytvoreni akciove spolecnosti, ale bohuzel diky nekolika lidem se to nezdarilo.

Projekt, jak jste ho jiste do teto doby znala, jiz neexistuje. Po mesicni pauze sme vytvorili zcela novy unikatni projekt, ktery nema obdoby. Jak ja s oblibou rikam...je to FERRARI MEZI AUTY...to je nejspise nejprihodnejsi pojmenovani, jelikoz jsem jeste nevidel nic lepsiho. Financi je dost pro vsechny.

Od 1. 9. 2009 jsme novy projekt rozjeli po cele CR a za prvni dva dny jsme vydelali cisteho zisku 400 000 Kc...posudte sama, zda je to dosti verohodne.

Pokud budete mit zajem, zavolejte mi na cislo 722 900 873, popripade mne kontaktujte elektronickou cestou a to na adrese m.ferko@email.cz.

Preji prijemny den, s pozdravem Milan Ferko manager spolecnosti FreeHome s. r. o.

prostě Ferrari, již po 5 dnech mají spočítané veškeré náklady, odvody, předběžně udělané daňové přiznání a vědí kolik je jejich čistý zisk.

doplněno 07.09.09 08:45:

dotaz na společnost v ARES

Váš požadavek nelze realizovat
Nenalezena obchodní firma, která by odpovídala zadání.
Při úpravách zadání doporučujeme postupovat podle nápovědy.

Nejde o to, co kdo ma nebo nema spocitane, ale o projekt jako takovy.

Sam se presvecte, zda-li jsou ma slova pravdiva ci nikoli. Verim, ze budete prijemne prekvapen.

S pozdravem Ferko

Ale o to jde, uvádíte zcela konkrétní částku a k té lze dojít jen relativně složitým výpočtem takže to musíte to mít spočítané (ač o tom pochybuji, to Vám vydal operátor doklad na částku provolanou za dva dny, poskytovatelé energií vystavili FA na spotřebu za dva dny ...)

Přesdvědčit se znamená poslat kamsi nějaký peníz abych dostal okopírovaný seznam čehosi nebo si nakoupit nějaké nesmysly, přinejmenším se táhnout kamsi a zabít tam čas poslechem o čemsi velkém o kterém se stejně neřekne nic.

Pokud jde o to, přesvědčit se o čistém zisku za dva dny, víte tedy pokud tomu malinko rozumíte že to prostě není možné. To je strategie firem podobného ražení - mlžit, mlžit dokud se něchytne. Však i ve zdejší poradně je nesčetně dotazů na firmy podobného nejasného zaměření.

Podívejte, automobilka vyrábí auta a má na webu informace co za kolik, kde ,jak, banka nabízí svoje služby a na webu jsou sazby, podmínky tak prostě odkažte na web s informacemi a netřeba se trápit nějakým majlováním a zbytečným telefonováním. Tak to prostě normální společnosti dnes dělají, že dají svou nabídku krom jiného na web.

Uvádíte formu s.r.o. našel jsem odkaz na stránky a.s. ovšem nefunkční, byly umístěny na free serveru, to společnost která za dva dny vydělá 400 000 nemá pár stokorun na svou doménu a pronájem trochy místa pro svou prezentaci?

Nicméně ani a.s. ani s.r.o. není možné najít ani v obchodním rejtříku ani v ARES což je divné protože nabídky na spolupráci jsou k nalezení již třeba za červen t.r.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]