Chci do vesmíru!

Od: Datum: 27.09.14 21:48 odpovědí: 6 změna: 28.09.14 17:01

Jak se podívat do vesmíru, když nejsem úplně zdráv? Tím chci říct, že mám mírnou skoliózu z těžké tašky a taky nějaký alergie. Co mám jít studovat? Myslíte, že mám jako Čech nějakou šanci? Umím rusky, fyzika mi nejde, ale klidně jí budu věnovat všechen svůj čas.

Díky za každou odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 27.09.14 21:53

Dobrý den, už je pár "vesmírných turistů" jen to uřčitě není levné :)

Datum: 27.09.14 21:53

Myslím si, že je to jedno. Spíš si vyhlédni práci nebo spíš možnost velikánského výdělku, protože výlet do vesmíru si může koupit každý. Teda každý kdo na něj má a má alespoň trochu zdraví v pořádku.

Datum: 27.09.14 21:56
Za 20 milionu dolaru te vypusti z Bajkonuru s jakymkoli zdravotnim stavem.
Studovat muzes co chces,nedostanes se.
Umet jen rusky stacilo mozna Remkovi,tobe uz asi ne...
Od: kosmonaut
Datum: 27.09.14 21:57

Hej, ono jde i letět do vesmíru jako turista...divné, že mě to nenapadlo :D akorát teda asi budu muset šetřit celej život :D nebo hrát sportku :D

Každopádně, díky moc !

Datum: 28.09.14 03:45

450 mil korun, mno to abys měl toho filipa víckrát po sobě...

No uvidíme co bude, spacex od Muska má cenu díky raketám co se vrátí na místo startu pekelně slevnit...uvidíme.

Nicméně pokud to tak bude odhaduji že cena na orbit a zpět bude pod 100mega čských a díky většímu počtu letů který si dovolí kdejaký "chuďas" to bude ještě levnější...

Datum: 28.09.14 17:01

To, že umíš rusky, je podstatné. Zašátrala jsem v paměti a vzpomněla jsem si na veršíky, které se říkávaly za totality:

Máme rádi naši vládu,

zdražila nám čokoládu,

není maso, nejsou auta,

zato máme kosmonauta.

Česky ani nemek,

jmenuje se Remek.

To "česky ani nemek" znamená, že když vylezl z kosmické lodi, úplně se mu to v tom stavu beztíže převrátilo v hlavě a on zapomněl, odkud vlastně je. A sypal ze sebe věty: Ja pazdravljáju vas i věs mir...atd. *haha* Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.