Líbí se mi hezký holky

Od: Datum: 22.09.14 16:46 odpovědí: 7 změna: 22.09.14 18:33

Ahoj mám, takový problém nebo není to problém, líbí se mi hezký holky, jenže když se mi třeba zalíbí a pochlubim se kamrádovi ze, se milibi hezká holka tak on hned, na tu nemáš, a takový kecy okolo, nebo když se zeptám spolužáka která holka ze třídy by se ke mně hodila tak jsou ty holky který mně vůbec nepřitahujou a já jsem pak bohužel z toho zkleslý a asi je to důvod že už jsem 2 roky bez holky, jednou se mi to povedlo, že byla holka opravdu hezká, a tak nějak jsme se dali do hromady jenže po 2 týdnech se to vybarvilo, že bych to snad ani nenazval vztah, nechci to tady rozebírat bylo to ošklivé to co se stalo, a od té doby jsem pořád takový zatažený

nějaké rady či názory od Vás jsou vítány


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jid
Datum: 22.09.14 16:49

Co popisuješ je úplně normální a prožívá to většina kluků. Není co řešit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.14 17:05
avatar

Ty se někoho ptáš, která holka se ti má líbit? Co by s tebou ta holka dělala, když nemáš vlastní rozum? Vztah se přece utváří úplně jinak. Vztah jsou dva, pokud máš potřebu tohle řešit ještě s někým dalším, tak nemá cenu se o nic pokoušet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.14 17:06
avatar

To je jednoduchý: Nechlub se kamarádům, že se ti líbí nějaká dívka ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: glow®
Datum: 22.09.14 17:07
avatar

Ahoj,

od kamaráda není hezké,aby ti takhle srážel sebevědomí,nenech se ním odradit,je to pouze jeho subjektivní názor,objektivně to zjistíš až,když to vyzkoušíš,tak se osměl a nezahálej.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 22.09.14 17:37

Zajímej se o ty který se líbí tobě, a nejen vzhledem ale hlavně povahou, chováním, zájmama. Vzhled není všechno. A vůbec se neptej kámoše jaký holky se ti maj líbit, ani mu neříkej která se ti líbí. A ty se líbit můžeš i hezký holce, ale když jí neoslovíš tak se to nedovíš - odvaž se, ak se uvidí. Hlavu ti neutrhne, maximálně bude trapas. Pojede se dál a dřív nebo později to klapne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.14 18:17

Já jsem to nemyslel tak že se ptám kamráda jaká holka se mi má líbit jen se vzdycky tak jako pochlubim

Datum: 22.09.14 18:33
avatar

Chlapi v Chlapském klubu mají zásadní pravidlo: Nemluví o tom, co je jim blízké, co milují. Dovedou o ženských kecat velmi dlouze, ale o té své vůbec. Ta je jen jejich. Tu nedávjí všanc všem plkalům.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.