Dárek pro přítelkyni

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den. Je celkem brzo, ale vím že tohle nezvládám, tak to řeším už trochu dopředu, a mám problém, prostě nemůžu nic vymyslet co bych dal k Vánocům mojí přítelkyni, prosil bych o nápady, tipy, ozkoušený dárky, prostě všechno, prosím, napište třeba co vaší příteklyni udělalo velkou radost, nebo jestli tohle čte žena, tak co vám udělalo radost, moc prosím o odpovědi, Děkuji. :)

4 odpovědi na otázku

 

 


1x

Zkuste nadhodit věk přítelkyně... takto radit lze fakt těžko, protože každé udělá radost něco jiného.

 


0x
avatar naufrago

To je strašně individuální. Já třeba, protože jsem si v posledních x letech nekoupila žádnou bižuterii a k tomu se mi rozvinula alergie na některé kovy, ze kterých se bižu vyrábí, bych ocenila stříbné naušnice. Ale copak se toto dá říct i o Vaší přítelkyni? Třeba preferuje zlato. Nebo třeba má šperků plné šuplíky.

Máte do Vánoc dost času, když spolu někam jdete, naslouchejte jí, ona se někdy zmíní o něčem, co by chtěla, když půjdete okolo obchodu. Nebo i doma, třeba by se chtěla někam podívat nebo něco zažít... třeba by chtěla dělat nějaký sport, ale stálo by jí to moc? Popřemýšlejte nad jejími zájmy a o tom, co vlastně dělá. Nepřijde to hned, nevymyslíte to do zítřka, ale věřím, že časem na to přijdete ;) mmch, nepovažuji za trapné se obdarovávaného zeptat, co by chtěl, popř. aby si klidně i vybral. Já se málokdy trefím do dobrého dárku, takže to tak mám raději. Přihodím drobnost jako překvapení, kterým nic nezkazím, a je to.

 


0x
avatar bimbam

Pokud děvčeti není 15 - 16 let a pokud už jste spolu jaksi intimně kamsi pokročili a pokud by se doma nestyděla pochlubit se dárkem od vás, tak doporučuji spodní prádélko nebo noční košilku. Takové, aby se vám v něm líbila. Podprsenku mužský zpravidla vybrat neumí, ale kalhotky by vybrat mohl.

Pokud je vztah ještě v začátcích, tak bych volila soupravu čepice a rukavic nebo krásnou šálu nebo nějakou malou kabelku...

 


0x
avatar babkazov

Včera v nabídce Kauflandu byla nabídka čokoládových Mikulášů a čertů *zed* Adame, žíjte dneškem ne tím, co bude a může se stát, že ani nebude nebo jen zpoloviny! Za tu dobu, která je do vánoc, poznáte svou dívku mnohem lépe. Poznáte, co jí baví, co má ráda, co potřebuje, co jí udělá radost. Uvědomte si, že ženy nechtějí dary, chtějí pozornost. Nevymýšlejte dárek pod stromek, starejte se, co jí můžete nabídnout dnes, zítra. Nemyslím věc. Myslím společnou činnost, společný zážitek. A nemusí být nijak náročný, třeba let na měsíc. :-D A společně si to užijte. Vztah dělají krásným společné chvíle. Ne dary!

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]