Miroslav Kadlec spam

Od: Datum: 26.08.14 20:54 odpovědí: 5 změna: 28.08.14 10:31

Také vám, už po několikáté, poslal Miroslav Kadlec návod tedy SPAM, jak lehce zbohatnout na binárních opcích? Já být jím, tak naberu tiché společníky, ať půjčí prachy a za jisté procento provize vydělávat, za cizí. Kde se tam ty peníze množí, někdo musí prodělat. Už jste to zkoušeli, zbohatli nebo prodělali gatě?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.14 22:13

Ne, nevím, vo co gou, a ani mě to žíly netrhá. Kdyby to fungovalo, tak je každý druhý Čech, Moravák a Slezan milionář, že

Od: mcgregor
Datum: 27.08.14 10:49

Chlape nebudu hamoun a podělím se se svojí zkušeností. Pustil jsem se do téhle nabídky a mám peněz, nebudu říkat kolik ale dost. Společníky bere, protože ve všem je prostě risk. To je jako napsat proč akciovka bere akcionáře..Šel jsem do toho tak, že nedělám momentálně nic jiného než že od rána do noci brouzdám na poradte.cz :D

Datum: 27.08.14 11:08

Ano tento pán mi píše pravidelně, nečtu to a jde to rovnou do spamu (poslední email dnes ráno). Další byl od nějaké australské společnosti, že jsem vyhrála spoustu peněz-nic jsem nehrála, chtěli jméno, adresu a číslo účtu kam mi peníze pošlou-opět jsem je poslala do spamů.

Od: buss®
Datum: 27.08.14 21:14

A jest i takový drzoun, nechce někdo?

Vážený příteli,
Kontaktoval jsem vám poslední dva týdny a já jsem nedostal žádnou odpověď. Jsem se zmínil o mé pozdní klienta, který má stejné příjmení s vámi. Byl uložen součet 16600000 dolarů v bance a oni mě požádali, abych poskytnout další příbuzní.
Laskavě potvrdit své osobní údaje níže:
Jméno: ...
Příjmení Jméno: ...
Země původu: ...
S pozdravem,
Amell Afia

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.