Jaké to je mít holku/kluka?

Od: Datum: 27.08.14 10:19 odpovědí: 15 změna: 27.08.14 16:37

Ahoj,

já jakožto člověk, který partnerku nikdy nebude mít, se alespoň ptám Váš šťastnějších, jaké to je mít partnera/partnerku? Mazlit se, cítit vzájemnou blízkost, políbit se, chodit po ulici a držet se za ruce, být tu jeden pro druhého?

Popište to prosím tak 10-15 slovy pokud možno.

Děkuju

Díky
Marek, 21

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.14 10:27

Marku nechápu, proč nebudete mít nikdy partnera (i lidi bez nohou, rukou časem zpřízněnou duši najdou). Mít někoho ke komu se můžete přitulit je super.

Od: dotazce
Datum: 27.08.14 10:29

To je 25 slov.

Datum: 27.08.14 10:31

@lidus jeho odpověď odpovídá tvému dotazu :-D (6 slov)

Datum: 27.08.14 10:36

Já jsem byl předurčen k tomu prožít život v samotě, takže pokud nemáte nějakou smysluplnou odpověď na původní dotaz, tak radši nepište nic. Děkuji.

Mimochodem těch slov tam máte 7 (8 pokud počítáme i to číslo).

Datum: 27.08.14 10:45

No když myslíš, že si byl předurčen, tak ti to nebudu vyvracet. Smysluplná odpověď neexistuje, páč pocity popsat nejdou, ty musíš vyzkoušet sám. A prosím, nepočítej mi slova, ty se mi opravdu dodržovat nechtějí.

Datum: 27.08.14 10:47

Aha, takže vám se nechce je dodržovat, a proto jste v tom svém prvním blábolu do závorky pro jistotu ten počet slov uvedl. To dává smysl (konec ironie).

Od: kolibrikusaty
Datum: 27.08.14 11:59

hmmm reakce člověka bez partnerky/partnera. Leze ti to na mozek. Dej si dvě půlky nějakého alkoholu ať opadne strach a jdi lovit ženské.

Nebyl jsi předurčen k žádnému životu v samotě. Jen si to nalháváš protože máš strach oslovit ženskou. Ženská nekouše ani se ti nevysměje pokud je rozumná a ani tě nese*ere až ji přestaneš bavit...pokud teda nenatrefíš na kanibalku...ale v těchto končinách asi prozatím nehrozí.

p.s.: místo počítání slov jdi ven...tedy pokud neděláš průzkum ;)

Datum: 27.08.14 10:50

Jste předurčen k samotě a kdo to za vás rozhodl? Je to jen váš problém, váše volba.

No a zde máte jak to je:

1 první láska na kterou se vzpomíná celý život

2 první pusa na kterou se vzpomíná celý život

3 první sex na který se vzpomíná celý život

4 a pak už je to až do smrti jen a jen život s někým komu se můžete svěřit, ke komu se můžete přitulit a nebo se s ním taky můžete denně hádat-to je jen na vás.

Datum: 27.08.14 10:54

Děkuji za relevantní odpověď.

Rozhodl to za mě osud, ale to se špatně vysvětluje a ani to není předmětem této otázky. Díky za pochopení.

Od: dako®
Datum: 27.08.14 10:55

Když si dva rozumí, jsou k sobě tolerantní a jeden druhého si váží, pak je to štěstí.

Od: dedoslav
Datum: 27.08.14 12:53

Ja jsem taky sam a naramne si to uzivam. Nemusim se s nikym delit o svuj cas a penize. Prijdu z prace a mam svaty klid. Jsem si na to zvykl a nemenil bych.

Datum: 27.08.14 13:47

Moje řeč... ale po chvilce mi ten vztah chybí a už utíkám... a pak si zase dlouho užívám samoty.

Datum: 27.08.14 15:24

Existuje i něco jako samota v partnerství, bez blízkosti, podpory, soudržnosti.

Datum: 27.08.14 16:30

Je to úžasný pocit, bez kterého si nedokážu svůj život představit:)

Datum: 27.08.14 16:37

Láska znamená strávit život s někým, koho byste občas nejraději uškrtili, ale neuděláte to, protože by vám moc chyběl.

*smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.