Jaké líčení? - názory pánů jsou vítány:)

Od: Datum: 13.08.14 21:57 odpovědí: 11 změna: 15.08.14 15:22

Hezkej večer přeju :)

Maluju se už nějakou dobu, ale oproti svým vrstevnicím, co používají i linky, stíny, makeup, apod., používám já jen řasenku a korektor, občas rtěnku nebo lesk.

Jde ale o to, že té řasenky opravdu používám hodně -


tak nějak podobně jako tato slečna. Líbí se mi to, ale docela dloouho to trvá vytvořit (aspoň 20 minut) a často slýchávám, že a) mám úplně boží řasy! nebo b) jsem zmalovaná a mám řasy jak moucha nožičky (to slýchám v 70% hlavně od starších generací, o dost starší). Jenže já se prostě nedokážu ubránit pocitu, že čím delší, tím lepší. :-D

Teď bych se ale chtěla začít líčit takhle -


tudíž i s linkami. Ovšem to mi přijde už trochu moc, kdybych to kombinovala se svými řasami. :-D A než já si udělám linku, co je stejná s tou druhou, uběhne dalších 5 minut. Takže bych ty řasy ani pořádně nestihla nalíčit a malovat se ve vlaku nebo po cestě, to mi příliš inteligentní nepřijde. Takže se chci zeptat:

Jaké líčení je podle vás lepší? Výrazné řasy, nebo méně výrazné řasy a linky?

Prosím, odpovídejte spíš lidi -30, přece jen jsem mladá, takže moje představy o líčení se nebudou shodovat s představami paní, které je 60. Tím nechci vůbec, ale opravdu vůbec urazit! - jen podotýkám, že prostě mladším lidem se líbí roztahováky, zatímco ti starší to nemůžou vidět. To je tak trochu vývoj - jak osobnosti, tak vkusu - a to je naprosto přitozené, no nemám pravdu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.14 22:04
avatar

Nalič se tak, jak se líbí tobě. Proč potřebuješt potvrdit, co je hezké a co už ne? Jinak za mě - méně výrazné řasy a linky. Ty moc výrazné působí nepřirozeně... Ale nepatřím do tebou vymezené hranice, jsem a 30 plus s tím, že se nelíčím. Proč si ničit oči, obličej nějakými umělými přípravky? Oči mám výrazné i bez líčení...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.14 22:07
avatar

Nic se nemá přehánět , aby se někdo nelekl až budeš nenalíčená :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukasb*
Datum: 13.08.14 22:20

"Názor" na to co hezké se během dospívání mění velice rychle.

Souhlasím se vším co tady bylo již napsáno (nic by se nemělo přehánět a přirozenost je taky krásná :) )

Jinak za mě, také určitě to druhé (spodní) video/líčení.

Pro úplnost je mi 20.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.14 22:23
avatar

Právě v tom spodním je hezky vidět jak je slečna ,,krásná,, i nenalíčená :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.14 03:26
avatar

Je snad ošklivá? Akorát že nenalíčená nevypadá jako filmová hvězda, nýbrž jako normální holka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.14 22:22
avatar

Mě se líbí buď úplně nenamalované ženy, nebo naopak hodně namalované /výrazně/.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.14 22:58
avatar

To horní video vypadá, jak by řekl Terry Pratchett, jako když dvě mouchy havarovaly v cukřence. Opravdu nevidím řasy, ale nevzhledné muší nohy. Ale je pravda, že jsem stará a nevím, co je hezké. Takže ať si každý chodí jak chce. Však ono ho to jednou přejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.14 03:22
avatar

Ahoj,

mně se takto silně nalíčené řasy nelíbí vůbec (a nelíbily se mi nikdy). Ale nutno říci, že dávám přednost přirozenějšímu vzhledu, takže na mě celkově výrazné líčení nedělá velký dojem. Ta slečna z druhého videa vypadá ovšem určitě lépe. Jinak je mi 26.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.14 09:59
avatar

Má na tom prvním vážně svoje? Tak to pak lze leda závidět, to musí být v pohodě i nenalíčená :-D

Po pravdě si myslím, že je to jedno. Navíc proč tak či tak, střídej, v něčem se budeš cítit líp, v něčem hůř, podle nálady, počasí, roční doby... jen pozor, ať se to nerozjede do moc divokých otáček. Jak si na sebe člověk zvyká, připadá mu to slabé, i když okolí už omdlévá. Rozhodně je zdravé vědět, kdy si dát oraz, a občas si ho na pár dní i dát. Stav, kdy ženská propadá lehké hysterii, když má vyjít ven nenalíčená, je velice, velice nezdravý ;)

Líčení je náhodou výtečná forma vyblbnutí se, mnohem lepší, než když si člověk dokazuje identitu piercingy nebo tetováním. Umeje se to, a je to. Hlavně ať je to kvalitní kosmetika s minimem chemie a občas střídat značky, aby se i na to minimum nevytvořila alergie - to jediné je na tom důležité. Co se týká kluků, tihle to mají takhle, jiní onak, tam to člověk nevymyslí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.08.14 11:54
avatar

Promiň, ale jestli si ty řasy přejedeš řasenkou 50x a jsou totálně nasáté obsahem řasenky tak tomu se prostě a jednoduše říká slepené řasy. Nikdy to nebylo in a nikdy asi nebude, protože na takové řasenky ženy nadávají a ty si ten efekt děláš schválně? Raději si kup řasy nalepovací, budou husté, dlouhé a hlavně ten neslepený efekt. Ty linky teď hodně frčí. Takže já bych doporučila nanést nějaký nude stín na oči, vytvořit linku a následně pak nalepit řasy. Své řasy dvěma tahy řasenky spojíš s umělými a budeš mít očka jako kočka :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.08.14 15:22
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.