Kamarád mě zplynatěl

Od: Datum: 10.08.14 00:01 odpovědí: 14 změna: 28.08.14 14:52
Ahoj, mám problém, můj dobrej kámoš mě zplynatěl, co mám dělat? Máte s tím někdo zkušenosti? Chtělo by to nějaký přípravek, po kterém by to nešlo poznat, ale jaký?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.14 00:15

Na tohle nejlíp funguje SEMTELE. Vynikající přípravek se 100% účinkem.

Datum: 19.08.14 21:25

Jenyku SEMOSEL funguje také. Otázka je pro mě záhadou, prosím o vysvětlení, co to je a jak se to dělá. Pak určitě společnou silou lék najdeme.

Datum: 19.08.14 21:28

SemTele, jsem občas taky... *smich*

Datum: 10.08.14 00:31

To máš dobrý, to už nebudeš potřebovat tu občanku. *palec*

Od: ben®
Datum: 10.08.14 07:44

Dobrý den, otázka je to zajímavá, ale potřeboval bych vysvětlit, oč jde. Můžete to napsat trochu jinak, abych to pochopil i já - tedy, čím byl Váš kamarád postižen, resp. co myslíte tímto výrazem?

Zdravím!

Datum: 10.08.14 08:20
Kamarád mě zplynatěl, tedy čtvrtý pád. A čím vás zplynatěl? A jak se to projevuje?
Datum: 10.08.14 09:54

Hmmm, milí rádcové. Nedělejte si z toho prdelku. Jestliže někdo zplynatěl a nebyl IHNED uzavřen v nějakém prostoru, tak je to docela průšvih, páč teď už je rozptýlen všude kolem nás. A bacha na to ! Zplynatění je těžce nakažlivé *zed* *smich*

Datum: 10.08.14 10:40

Myslím, že máš problém. Nevím, nakolik je tvůj kámoš zdatný odborník, aby tě z plynného skupenství dovedl vrátit zpátky do pevného. Každopádně by to měl napravit on. A to rychle. Stačí trocha větru a jsi fuč!

Jen mi nejde na rozum, jak plyn namačkal na klávesnici ten dotaz. Použil jsi nějaký kompresor? *smich*

Třeba to ale nebude tek zlé. Třeba jde jen o prd... *smich*

Od: uska®
Datum: 10.08.14 11:00

Tak jsem se zasmála také, ale myslím, že alfík prdí kudy chodí. Nejsi jedinný na světě, problémy má spousta lidí. Kup si v lékárně PANGROL a používej dle návodu - před jídlem. Když se tvé prdy nezklidní, budeš muset k lékaři.

Od: lulu
Datum: 11.08.14 22:17

Tak lepší tě zplynatět, než aby tě zplynoval :))

Datum: 19.08.14 20:54

Co to je a jak se to dělá?

Datum: 22.08.14 20:42

můj bože...nic ve zlém, tak tady se budu určitě vracet sice vegetuji spíše auto-moto ale jste dobří ...rubrika Volná diskuse je prima!

Od: alfik
Datum: 28.08.14 12:37

Děkuji, že si z toho děláte legraci, ale ono to moc vtipné nebylo. Musel jsem se ostříhat, což mě mrzí, protože jsem si pěstoval dlouhé vlasy. Ale bohužel byly načichlé a nešlo se toho smradu zbavit. S kamarádem se nebavím, ani se mi neomluvil a navíc to vyzradil mým rodičům, takže ti teď nechtějí být se mnou při večeři u jednoho stolu. A to všechno jen kvůli jednomu blbému zplynatění.

Datum: 28.08.14 14:52
Vymyslíš si slovo které nedává smysl a divíš se že se lidi baví při přemýšlení o tom cos tím vlastně myslel. Co ti bránilo hned po druhém třetím příspěvku napsat, jak a čím jsi byl zplynatěn a jak se to projevuje? Jinak se totiž pojmu zplynatění nejvíc blíží chemický termín sublimace - změna skupenství z pevného na plynové bez mezistádia tekutiny. Vzhledem k tomu že máš ještě pořád čím mačkat klávesy a odnesly to jen vlasy, zřejmě ještě tak úplně v plynném skupenstvi nejsi.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.