Možnost otěhotnění

Od: Datum: 06.08.14 17:50 odpovědí: 9 změna: 08.08.14 14:05

Mám dotaz. S přítelkyní jsme byli v bazénu a poté jsme šli do kabinek. Tam na mě seděla. Oba jsme měli na sobě plavky. Pak jsme pohybovali pánvemi. Ona si poté sundala plavky a já ji na přirození sáhnul rukou, ale nestrčil jsem tam prsty úplně. Jen po povrchu. Seděla na mě a pohybovali jsme pánvemi. K mému úplnému vyvrcholení nedošlo, ale vzrušením nějaké kapky unikly. K vniknutí mého přirození do jejího nedošlo. Ona je panna. Po 5 dnech dostala měsíčky a bolí jí břicho. Takhle jí bolelo, jen když je měla poprvé. Je možné, že by mohla otěhotnět?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.14 17:55

Když po těch praštěných manipulacích dostala měsíčky, tak určitě těhotná není.

Datum: 06.08.14 18:05

To není docela pravda, může být těhotná ikdyž dostala měsíčky. Ale v tomto případě bych na 99,9% těhotenství vyloučil.

Od: cuca®
Datum: 06.08.14 18:26

Nemyslím si, ze byste z tohohle "upekli" dite, kdyz uz jsme u toho pečení. Prosím

te, , než na to jednou dojde, prostuduj nejake publikace, jak přítelkyni pokud mozno do jineho stavu neprivest.Nejlépe bude když vydrzite co nejdele u teto ci podobne praxe, jen se ty telesne tekutiny musi udrzet mimo ní. Rozumíme si?

Datum: 06.08.14 18:39

Jak to tak čtu tak ta sexuální výchova na základní škole by se měla hóóódně rozšířit. Jeden by řekl, že v dnešní době internetové ty děcka už všechno ví pomalu ve školce, ale ono ejhle ne

Od: axus®
Datum: 06.08.14 18:40

Nez budete zase priste pohybovat panvemi (nebo jinym kuchynskym nacinim na peceni deti), doporucuji zopakovat si ucivo z prirodopisu 8. rocniku ZS.

Datum: 06.08.14 18:42

Pokud je 8. ročník teprve nečeká...*sok*

Datum: 06.08.14 18:43

bude tehotna asi na tolik % , jako ja , ze se stanu prezidentem USA.

Datum: 08.08.14 13:56

Ahoj. Panebože, to je zase otázka! Tak slečna je PANNA, nezasunuli, ukápnul ,,kuličkový olej,, mimo. U takovýhle dotazů by se asi měl přidávat věk tazatele a nejvyšší dokončená třída na základce. Rada by měla nejspíš znít: Než odejdete do šaten, dejte si hodně studenou sprchu. Hlavně na hlavu. To je ten špunt, co máte oba dva na krku. Že je mino mladý pán, je divné, ale chápu to. U slečny mě to fakt překvapuje. V dnešní době?

Datum: 08.08.14 14:05

Nemůže být těhotná, když psala do bravíčka, že má klitoris na zádech ne, to dává rozum ... *ua*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.