Kde je možno narazit na chlapa - pohodáře

Od: Datum: 28.07.14 15:01 odpovědí: 54 změna: 24.08.14 23:04
Zdravím, chci pomoci náhodě a proto mě zajímá, hlavně od pánů - rádců, kde je možno narazit na pohodáře, chlapa co hledá ženu na kamarádský vztah , ale také se mu to třeba nedaří, určitě se někde vyskytujete! Poraďte kde, hezký de
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.14 15:22

Teď v létě třeba u vody. Pokud tam leží sám muž na dece nějakou delší dobu, pokud se pořád nerozhlíží (vyhlíží) nebo nekouká pořád do telefonu, tak je to pohodář, co jen tak relaxuje sám u vody. Toho byste mohla využít a když seberete odvahu, tak k němu klidně přistupte a zeptejte se ho, jestli nebude vadit, když si přisednete. Pokud mu to vadit nebude, máte o odpoledne postaráno a kdo ví, třeba i o večer .) Pak jsou to i jiné veřejné akce, kde je dost lidí a pokud mezi nimi uvidiíte někoho, kdo si akci užívá sám po svém, tak je také možné se u něj zastavit a pokecat.

Rozhodně bych nehledal v hospodě nebo hudebním klubu na baru. Tam většinou sedí odvařenci.

Datum: 28.07.14 15:26

K tomu pánovi na pláži: Abyste se nestyděla úplně, vemte s sebou balíček karet a řekněte, že hledáte spoluhráče, protože Vám třeba nedorazila kamarádka ;)

Datum: 28.07.14 15:29

Přesně tak, to je nejlepší fígl :)

Datum: 28.07.14 22:28

cobrak, čertovy obrázky? panenkomarja podsrpenská, no vidíš to? !

Datum: 28.07.14 15:47

Zdravím,
přihřeju si polívčičku jako modelář - hledejte pohodáře mezi modeláři. Ti totiž pohodáři být musí, ke svému koníčku potřebují klidnou povahu, trpělivost a také samozřejmě pečlivost. Ovšem modeláře většinou nepotkáte u vody (kromě lodních modelářů), ale vyskytuje se převážně doma ve svém koutku, kde si "hraje". Kde ovšem modeláře potkat můžete jsou různé modelářské akce - soutěže a výstavy. A tam navázat hovor není vůbec žádný problém - stačí projevit zájem o nějaký model, který vás zaujme a říct třeba "to muselo dát práce".
Samozřejmě dát nějakou radu obecně je dost těžké, když nevíme nic o vašich zájmech, věku atd.

Datum: 28.07.14 15:58

Přesně.! . . . .Ovšem hned nato mě napadla památná věta z jednoho letitého seriálu z ČT..

"Ty tady jen sedíš a smrdíš.!" (s lepidlem) Pronesla to paní Bohdalová a už ani netuším, ve kterém seriálu to bylo.

Taky mi to připomělo loňskou bouřku, kdy se nám na zahradě povichrem zkácela půlka hrušky.

Dcera přiběhla... "Tatííí, ta vichřice nám skolila hrušku.!"

Já nato... "Hmmm, asi budu muset nabrousit řetěz na pile". *smich*

Datum: 28.07.14 15:50

Proč si na kamarádský vztah nenajdete kamarádku? :)

Datum: 28.07.14 22:45

nekdojiny - ty by jsi taky hledal na kamarádský vztah kamaráda?

Datum: 28.07.14 17:28

Rád se s Tebou zpřátelím :)

Od: jps
Datum: 28.07.14 17:30

Najít chlapa na kamarádský vztah moc nejde. To si najděte homosexuála.

Od: petrxx
Datum: 29.07.14 13:20
Proč by nešlo? Mám kámošku, která se mi nelíbí a tím pádem nemám potřebu po ní vyjíždět.
Od: lajla*
Datum: 24.08.14 21:47

Bravo!

Datum: 28.07.14 22:22

Vím o jednom kaktusáři, je děsně hodnej a pohodovej, také se zajímá o historii českého území, občas sem přispívá. A miluje cimrmany a stále hledá kamarádku. A kamarádství mezi mužem a ženou může v pohodě existovat, je to pěkná blbost, když někdo tvrdí že ne...

Od: hop®
Datum: 28.07.14 22:27

@sea oceňuji, jak přesně jste definovala svůj dotaz, snad chápete, co tím myslím ! ;)
A opravdu Vám přeji, abyste našla takového, jakého si představujete a bylo vám oběma spolu fajn ! *slunce*

doplněno 28.07.14 22:42:

@ukulele, s kolegyní @sea jsem si psal vnitřní poštou, proto můj vzkaz možná ostatní kolegové nechápou...

Datum: 28.07.14 22:32

ale no tak, je tu nová a je víc diplomatická, než to děvče, které se tady ptalo, jestli to tu funguje jako seznamka. Však ona se nám rozpovídá.

Datum: 28.07.14 23:14

ahá, tak to nevím, no jo, uvidíme, co vlastně hledá, asi je ,,pohodář,, stejné heslo jako,,normální,,pro někoho to je techno, vymetání fesťáků, hulení trávy, chlastání piva, úpravy aut, skákání po zdech nebo kýho výra a pro někoho je normální a pohodář, kdo si dá rád šálek dobrého čaje, naroubuje si pár kaktusů, vyseje pár semínek, nebo si přečte dobrou knížku.

Datum: 28.07.14 22:43

Zdravím.Najít pohodáře můžete .Vyskytují se v domech důchoců či domech sociálních služeb.Hmmm

Od: sea*
Datum: 28.07.14 23:08

Ahoj, díky za vaše nápady a zamyšlení. Jen na upřesnění, pod označením pohodář, by se neměla skrývat lenost, nebo nezájem, stáří a podobně. Jen aby to tak nevyznělo, že jsem měla na mysli podobný typ. To se ale určitě nevylučuje s místy a situacemi, kde mi radíte takového chlapa potkat. Určitě ocením další tipy a zkušenosti zdejších rádců. ;) Hezký večer

Datum: 28.07.14 23:14

Dobrý den ještě jednou. Pohodáři jsou většinou Ti, kteří sokážou bez problémů pracovat pod neustálým stresem. Nemyslím tím třeba vedoucího největší telekomunikační sítě pro republiku, ale mám tím na mysli policisty, hasiče a záchranáře. Víte, ono přijet na bouračku, kde jsou zraněné děti, chce umět pracovat v klidu, to znamená, že jsme v osobním pohodoví nebo aspoň se to o nás říká ;)

Od: kulik*
Datum: 28.07.14 23:17

Když to tu čtu,tak se nestačím divit-už jen dotazu vážené sea@ ,to jaký chlap je,nepoznáš podle toho,kde se právě vystavuje,nebo vyvaluje,jestli je sám u vody,nebo si skládá lodičky,povahu ono poznáš časem,nikdo nemá nálepku na čele jaký je ,Prostě život je o náhodě,chce to jen nesedět doma !

Datum: 28.07.14 23:22

Dobrá odpověď Kulíku, ale nemohu souhlasit s tím nesedět doma, může sedět doma a navázat kontakt přes net, třeba mě jsou divný ty co pořád někde lozej a nejsou doma.

Datum: 28.07.14 23:33

Tak jo, jestli můžu požádat admina, ať smaže specifikaci - pohodář, páč to odvádí pozornost od jádra pudla. Kde se dobře seznamuje, jakou máte vlastní zkušenost, nebo představu, že tam by "to" mohlo vyjít, to mě zajímá. Hezký večer

Datum: 28.07.14 23:41

A co tady napsat : myslíte že / poraďte mi prosím - to je nenapadnutelné, ač všem je jasné, že se chcete seznámit, jestli jsou takový a takový chlapi a třeba kde? Nebo napište, jaké máte zájmy a pak se zeptejte, chtějte poradit, jestli je možné, že by se s vámi chtěl někdo seznámit. 99% dojde o co jde a jedno procento bude ctít doplňující odpovědi, haha.

Od: kulik*
Datum: 28.07.14 23:48

Ukulele,souhlas,možná jsem to špatně formuloval.mohl jsem napsat-chce to být aktivní :-D ,internet? vpohodě,ideální pro seznámení,máš čas při chatu vymyslet vtipou odpověď Pro sea@:vlastní zkušenosti? :-D ,ty raději nebudu zveřejňovat,případně přes SZ

Datum: 29.07.14 00:06

Kulíku,mě by ale třeba nenapadlo vymýšlet vtipné odpovědi, já si myslím, že je dobré být upřímný a pravdomluvný, což také já činím, i když se dost často dostávám do problémů. Ale abych se přiznal, tak ty seznamky jsou nějaké divné, nebo ti lidé tam jsou divní. Neupřímní, namyšlení, ulhaní a povrchní, nechápu třeba tu namyšlenost žen ze seznamek, jak si myslej, že všem mužům jde jen o sex a jak jsou všechny žádoucí. Ne nejde a ne nejsou. Proč se nejde jen tak pobavit, třeba o svých zájmech a nebo o něčem jiném? Prostě kamarádění...

Datum: 29.07.14 00:09

*smich* Nezlobte se, prostě mě bavíte

Od: ben®
Datum: 29.07.14 00:02

Dobrý den, nebudu radit tazatelce, ale rádcům - je zde k použití i vnitřní pošta, tak se toho kontaktu nemusíte obávat. Zdravím!

Datum: 29.07.14 00:07

*bezim* *uf* nezbyl tady taky nějaký "pohodář" na mě? Jen aby na mě ksakru nevyšel Hopík *smich*

Datum: 29.07.14 00:15

Sebodko, jeden pohodář se těšil na kytku a ještě se stále těší, ale neví jak to dlouho vydrží.

Datum: 29.07.14 00:19

Když ty seš, milá sebodko, až od kameníků a to mám od hranic trochu z ruky *plac*

Datum: 29.07.14 01:07

ronyx. A to nevíš, že láska i hory přenáší? Tak proč by nepřenesla i mě? *smich*

ukulele. Kytky se dočkáš, neboj.

Datum: 29.07.14 18:34

@sebod se mnou by sis asi fakt moc neužila ! :-D
...ale to kafe na chajdě někdy spácháme... *placni*

Od: falco07
Datum: 29.07.14 12:32

Odkud jsi SEA@?

Od: hm®
Datum: 29.07.14 15:04

Já se snad taky přidám. ;)

Ale teď vážněji: Narazit na kdekoho (i nezadaného chlapa toužícího po kamarádce) lze, mimo již uvedených míst, třeba ve vlaku. Problém je, že ho nejspíš nerozpoznáte.

doplněno 29.07.14 15:53:

Pro @ben: Často nejezdím, to je pravda, jen 2krát denně. Možná jezdím divnými vlaky, ale když vynechám puberťáky, tak si zpravidla nikdo jen tak s mobilem nehraje. Někdo si čte knížku, někdo noviny, někdo spí, dost jich nedělá nic (= koukají z okna), pokud jedou dva (a víc) známí, povídají si. U puberťáků je vše jinak: hlavu mají napojenou na nějaký přehrávač (přeřvávač) a oči a ruce nezvednou od mobilu nebo notebooku.

Datum: 29.07.14 15:10

Dobrý den, to by to musel být strojvedoucí, protože jinak se ve vlaku každý stará jen o svůj mobil.

Patrně jste už dlouho vlakem nejel, ale člověka bez aktivní obsluhy mobilu tam prakticky nepotkáte.

A navazujte kontakt s někým, kdo se usmívá do svého mobilu. Zdravím!

Datum: 29.07.14 15:45

Ahoj, z Vaší odpovědi i jiných je jasné, že víte koho hledám. Ano, jde o kamarádsko - milenecký vztah.

Datum: 29.07.14 16:43

Konečně veřejné přiznání

To to trvalo *smich*

Datum: 29.07.14 19:05

nó, teď se ale vodkopala...parafráze z DJC

Datum: 29.07.14 23:25

Proč přiznání? Z otázky to vyplívá, ale zatím moc odpovědí tu není.

Datum: 29.07.14 23:30

Odpovědí docela dost, akorát zatím žádná konkrétní nabídka, že? :-D

Ale někdo tady po Vás docela jde, stačí jen pochopit ! :-D

Datum: 29.07.14 23:48

Ale vy tady pletete dvě různé věci dohromady. To, že si někdo z mé otázky domyslí, že někoho hledám a taky s tím něco udělá, napíše třeba vzkaz do VP je jedna věc. Ale to, že mě zajímá kde VENKU, ne tady na int. jsou příhodné místa a situace, kde je větší pravděpodobnost potkat chlapa, který nejde prvoplánově udělat "svých 6 kousků", to je věc druhá a velmi podstatná. Právě proto, když těch příležitostí je málo. *jasne*

Datum: 29.07.14 23:58

Myslím, že nic nepleteme. Hledáte kamaráda, do života i do pelíšku, a jste ráda za každou nabídku nebo radu kde hledat. A tohle není nic proti pravidlům poradny.

Na druhou stranu, někdy i chlap, kterej si dá těch svejch 6 kousků pak "položí za rodinu život". A je lepší, než člověk, kterej na rodinu se*e a chodí si sexuálně užívat k sousedce...

Datum: 30.07.14 00:17

To všechno je samozřejmě možné a můžem si tu o tom psát donekonečna. Jestli tu ale najdu to co hledám, ať již skutkem :-D , nebo radou, s tím ale moc nesouvisí. Já respektuji, že tu nejsme na seznamce, ale z některých reakcí mě to tady tak připadá. Že se hlavně řeší, jestli už mám nabídku. A otázka jde stále stranou. Ale to není ani tak výtka, jako spíš povzdech.

Datum: 29.07.14 23:35

Dobrý den, snad jste chtěla napsat, že tu zatím moc očekávaných odpovědí není. Jenže, kdo by chtěl "kupovat zajíce v pytli", že? Asi by to chtělo zvýšit nabídku o informace - např. jestli už máte OP nebo jestli už dostáváte pravidelně důchod či jste spíše delší, než širší a podobné nicotnosti, které mohou být i zajímavé. Zdravím!

Od: host
Datum: 29.07.14 20:36

Zkuste si pro inspiraci nebo jenom pro potěšení přečíst knížku Valerie Freiové "Stesti.cz aneb Jak je těžké najít chlapa".

Datum: 30.07.14 00:26
Sea - tady jsou pohodáři všichni. Že jo chlapi
Datum: 30.07.14 01:41

Tak, tak, jak pravíš :) @stirecek

Datum: 30.07.14 01:49

Jasněěě, pohodáři, jenže někteří nehledáme ženskou !

Datum: 30.07.14 14:01

Jasááán! ;)

Datum: 23.08.14 18:20

Ahoj, zkusím štěstí po delší době, jestli tu jsou chlapi k "mání", kde je na vás možno narazit? :-D Poradíte? ;D A koupák už to letos asi nebude..

Datum: 23.08.14 18:33

Dobrý den, zatím nic? To je nepředstavitelné. A já jsem si myslel, že už jste v líbánkách. Na ten koupák je už asi pozdě, ale zase začnou zimní sporty, tak snad tam? A jinak, jak už jsem Vám jednou psal v příspěvku výše, tak bez nějakých dalších informací o své osobě, to budete mít obtížné i zde, kde je to jeden správný muž vedle druhého. Pojem "žena k seznámení" je značně neurčitý. Zkuste se nad tím zamyslet. Zdravím!

Datum: 23.08.14 20:54
Dobrý den ;) koukám,že po delší době opět píšete. Napište o sobě více informací,jak píše Ben a třeba budete mít právě zde štěstí ;)
Datum: 24.08.14 22:14
Jestli máte kolo a jste dostatečně výkonná, klidně vás "do vleku" vemu Ale žádný sex, poněvadž jsem kroužkovaný!
Datum: 24.08.14 23:04

Ó díky za nabídku, ale tohle by nefungovalo. Výkonná jsem :-D , ale na kole nejezdím (ale umím to) a ani ho nevlastním. *jasne*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.