Svatba trošku jinak

Od: Datum: 21.07.14 12:17 odpovědí: 8 změna: 21.07.14 20:43

Co si myslíte o svatbě jinde než v kostele nebo na radnici? třeba svatba v létacím balónu? Šli byste do toho?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.14 12:21
avatar

Proč né,je to přece jenom den těch dvou lidí takže at jsou štastní oni.Fotím svatby a jde vidět,že je to jen shon a novomanželé dělají většinou všechny ty tyjátry jen kvůli tomu at je rodina spokojena,ale to je podle mě špatně.Je to přece jen Váš den,tak proč se ohlížet na kohokoli...a tak by to mělo být i v životě,nikdo to za vás neprožije.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.14 12:22
avatar

Tak já myslím, že dneska už se fantazii meze nekladou... Páry se berou na hřbetech koní, při skoku padákem, při potápění... tak proč ne v balónu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 21.07.14 12:32

Určitě ano, šla bych všude krom kostela a radnice. Možná, že nenajdete oddávajícího, který by byl ochoten nastoupit do balonu, tak potom oddat se na zemi a odletět do pryč. Tam, kde vám bude dobře. A nejlépe na vydařenou fotku napsat ...byli oddáni dne ... a rozeslat příbuzným. A to jen proto, abych nemusela již předem poslouchat řeči, že je to nevhodné, co řeknou tomu sousedi atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 21.07.14 12:32
avatar

Brácha si s přítelkyní projeli Ameriku a jen tak mimochodem se tam vzali :) místo drahé svatby rovnou svatební cesta. Ideální :).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.14 12:33
avatar

my jsme měli svatbu rovnou ve sportovním klubu. Kdo chtěl, mohl si zahrát golf nebo kuželky nebo squash nebo kulečník, jak komu bylo libo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.14 14:59

Do balónu bych nešel, ale líbila by se mi svatba v botanické zahradě, jeden můj kolega kaktusář jí tam měl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: amy®
Datum: 21.07.14 19:42

Šla bych do toho hned, let balónem plánuji již dlouho Známí měli svatbu na zámku, na hradě, jiní známí jen na zahradě, v parku...takže možností je hodně. Všechny svatby byly krásné, ale nejhezčí podle mě jsou na nějakém zámku. Pokud budete přemýšlet o jakékoli méně obvyklé variantě, musíte si zjistit, pod kterou matriku místo, kde budete oddáni, spadá a zda budou ochotni vás tam oddat. Pokud by to bylo přímo v balónu tak to nevím, snad v místě, kde se bude balón vypouštět? Je pravda, že bude možná problém jak to technicky udělat, ale svědci i oddávající by se do balónu snad měli vejít No a pak také sehnat oddávajícího, který do toho půjde. Pokud nechcete klasickou svatbu, možná se budete setkávat s nevolí příbuných, ale je to jen a jen vaše svatba a vy na ní budete vzpomínat, takže si to udělejte jak hlavně chcete vy a ostatní se musí přizpůsobit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.14 20:43
avatar

My měli svatbu na ostrůvku uprostřed rybníka, v zámeckém parku. Byl to fajn zážitek a ještě to po nás nikdo nezopakoval ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.