Chování k policii-

Od: Datum: 19.07.14 02:53 odpovědí: 8 změna: 19.07.14 12:50


Nadávají sprostě policistům a ti je nechají.

Koukněte se na tohle video, stojí to za to.

Úplně mě to šokovalo, jak si vůbec tohle někdo může dovolit, to je hrozné.

Měli je zatknout a dát do cely.

Co si o tom myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jochanan
Datum: 19.07.14 06:33

Inu, soudruzi zločinci, které tenhle tupý panárod stále dokola volí, už dávno rozbili porevolučně se rodící policii a po mnoha čistkách zde zbyla toliko banda zkorumpovaných fízlů, která si vskutku nezaslouží ani za mák úcty nebo respektu.

České fízly chtěl už před lety rozpustit Špidla a začít "od píky" za pomoci zahraničních styčných důstojníků – za což byl urychleně uklizen do EK.

Prostě se tihle šašci bojí, jestli náhodou neperlustrují synáčka nějakého papaláše nebo jinou korupčnickou pakáž, aby si "nepřidělávali problémy".

Jinak se samozřejmě nezastávám ani těch arogantních trotlů - viděl jsem to kdysi.

A jelikož české ovce milují zločince a na českou blbost se dá spolehnout, tak změnu k lepšímu vskutku nečekejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 19.07.14 07:24
avatar

Dobrý den, asi je fakt, že si ten policista mohl sjednat větší respekt, ale jinak jednal jako profík, s klidem, bez emocí a také se nenechal rozhodit opilcem. Myslím, že to ten opilec pocítí až při tom projednávání na radnici, kde udělal chybu a už se smát nebude. Možná, kdyby byl ten muž zákona výrazně urostlejší, tak by měl větší respekt, ale ne každý policista musí být Rambo. A kdo se bál policie před rokem 1989, tak má respekt asi stále. Mladí ho nemají a jsou asertivní (dříve to znamenalo být drzoun). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.14 08:11

jochan: ty budeš dobrý vymetlo, už to nehul..:)

jde o to, že tohle byli nějací zobáci po škole.. otázka na koho narazíte, myslím, že by pán ve většině případech tvrdě narazil! :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.14 09:13

Bývalý ministr Langer udělal z policie nemohoucí státní organizaci,která nemá skoro žádné pravomoce.To ,aby "nemohli" na mafii se kterou spolupracuje.Těm frajerům být policistou tak ještě za urážku veřejného činitele.A pár ran pendrekem přes drzou hubu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 19.07.14 10:06

Jaký respekt když nejsou ani řádně ustrojeni. A víte vy, jak by měli postupovat (možná to ani oni neví)? Museli by sakra dobře ovládat zákony. Kdo se za ně pak postaví? Jak si vůbec tohle někdo může dovolit, ono se také vraždí, že ano.
V tomto národě nikdy nebyl respekt k moci, k dodržování zákonů, k úřadům, ale to si zavinili sami.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ccc
Datum: 19.07.14 12:04

Policista se choval naprosto slušně. Za komančů by parchant skončil na zemi po pár ranách obuškem. A právě proto, že jsme věděli za komančů, jak by to dopadlo, nikdo si na policajty tak nedovoloval jako parchant na videu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.14 12:29
avatar

jak může mít dnes někdo respekt s policie ... ze slušných lidí dělají zločince a skutečných zločinců si nevšímají. Když nám vykrádali garáže tak než přijela policie tak zloději šťastně odjeli s lupem a člověk co jim chtěl zatarasit cestu autem dostal pokutu za parkování ... vítej v dnešní době. U policie je opravdu jen PÁR normálních lidí.

doplněno 19.07.14 12:30:

krom toho, někdy ti policisté neznají ani zákony ... jak si můžete potom takového člověka vážit když tím čím se živí ví méně než člověk kterého chce za to pokutovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 19.07.14 12:50
avatar

Mám takovej pocit že todle nejsou pravý policajti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.