Ebola - dostane se k nám?

Od: Datum: 02.07.14 20:42 odpovědí: 9 změna: 02.07.14 22:27
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 02.07.14 20:47

nedávno jsem se zamyslel nad tím, proč nás je tu tak hodně, že by měla přijít nějaká nemoc a trochu to probrat. všude aut, obchody narvané lidmi už i v poledne. kdo řekne, že se nebojí, tak kecá. když to přijde, tak to bude

Od: jdsd
Datum: 02.07.14 20:49

Škoda, že nenapíšeou kolik lidí jen v ČR měsíčně zemře na chřiku, zápal plic a jiné nemoci. V to nepočítám nevhodnou/žádnou lékařskou. Stačí vozit pacoše po Praze a nakonec se ušetří - odveze se rovnou na krchov. Tedy nějaká Ebola a 500 mrtvých - nula nula nic. Jen další strašení lidí a další vynakládání prostředků ze společné kasy pro farmaceutické společnosti.

Datum: 02.07.14 20:50

tak dojit to muze , kdokoliv to muze zatahnout vlivem cestovani , pak fik do MHD , metra a je to ...

Od: julief
Datum: 02.07.14 20:57

Cetla jsem, ze se prenasi pouze primym stykem, jako jsou sliny, krev...

Datum: 02.07.14 21:35

jj sliny , krev , ale i pot. Takze prakticky kdekoliv kde se lide poti (v MHD v lete neni problem) nebo kde lide kychaji a smrkaji

Datum: 02.07.14 21:36

Zakážem nemocnice,bordely a náhodný styk na koncerech :D

Datum: 02.07.14 22:08

Tohle strašení Ebolou tu už bylo tak před deseti lety zhruba. A žijem.

Datum: 02.07.14 22:15

Nemám, dokonce nám na ní jede jeden web. Ostatní máme ale u Wedosu ;)

Datum: 02.07.14 22:27

Já myslím, že obecně z eboly je strach, protože je v podstatě nevyléčitelná, chřipku lze celkem vzato poléčit, naočkovat apod., ale ebola je nevyzpitatelná. Navíc v civilizovaném světě naprosto neznámá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.