Ztracený telefon, jak ho dostat zpět?

Od: Datum: 28.01.13 19:12 odpovědí: 4 změna: 29.01.13 13:05
avatar

Ztratil sem telefon,byla to už taková stará šunka takže sem si pořídil nový,kamarádi občas volají na moje staré číslo které dál užívá jeho "nový" majitel ,z toho vím že je někde blízko,poradte jak dostat tu sim kartu zpět?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 28.01.13 19:25

Tu konkrétní SIM zpět nedostaneš...

Ale - předpokládám - že jde o předplacenku, pokud prokážeš operátorovi, že jsi vlastníkem čísla, můžeš požádat o její zablokování a vyrobení nové - s týmž číslem - a ta bude opět tvoje, ta jeho přestane fungovat...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wogoos*
Datum: 29.01.13 08:57

Udělejte na něj boudu. Zavolejte mu a řekněte třeba: Policie ČR, u telefonu kapitán Mráz. Máme tady hlášení že došlo k odcizení tohoto telefonu. Jak nám to vysvětlíte? Atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 29.01.13 12:52

Pokud je tel. aktivní tak lze dohledat kde přesně je s přesností na několik metrů. Policie má možnost toto zjistit a telefon vám najít. Nahlašte odcizení telefonu a zkuste argumentovat tak aby to řešili, technicky to není problém (pokud tel. není někde v paneláku kde je problém přesné dohledání). Telefon jde dohledat i když SIM vymění (podle IMEI).

Pokud doložíte vlastnictví SIMky, tak jí operátor může zablokovat a vydat vám novou se stejným číslem.

Volat mu jako policie že telefon je kradenýa ať ho laskavě vrátí = vypne a nazdar.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.13 13:05
avatar

Policie už mobily nevyhledává a to ani kradené. Podle verdiktu soudu je to velký zásah do soukromý nového majitele když cena mobilů je dnes velmi nízká. V tomto státě vždy a vše nahrává zločincům a bude hůř.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.