Platy sportovců

Od: Datum: 28.06.14 18:03 odpovědí: 4 změna: 29.06.14 00:32

Ahoj zajímalo by mně jaký máte názor na platy sportovců hokejisté, fotbalisté mně třeba přijde blbé proč by mněli takový lidi brát tolik peněz proč to nedají třeba hasičům, policistům, záchranářům, jen si vezměte otázku když budou povodně, nebo nějáké živelné pohromy kdo vám pomůže, sportovec nebo záchranářský tým, ale to není problém jen u nás v ČR ale i globální.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.06.14 18:57
avatar

Nad tím nemá cenu se pozastavovat. Vždycky je to o tom, kolik peněz se v tom konkrétním odvětví točí. Dokud bude dostatek diváků, kteří jsou ochotni za sportovní zážitek jakýmkoli způsobem zaplatit, tak se peníze budou točit dál a dál. Od počtu diváků se odvíjí i počet sponzorů a to, kolik jsou ochotni do tohoto obchodu nasypat. Živelné pohromy je nezviditelní tolik, jako sport.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.14 20:15
avatar

Přesně tak jak píše ladin, až budou hasičský auta jezdit polepený reklamama na cigarety,u každého zásahu bude televize,která stihne dát několik reklamních spotů,tak i hasiči by mohli brát víc. Ale takový věci jsou asi na hlavu postavený. To je stejný jako když na životně důležitou operaci malého dítěte se dělá sbírka, a kdejakej papaláš ve zdravotní pojišťovně má stotisícové odměny. A vůbec nejlepší je,když" miliony" placený profesionalní sportovec,který to totálně pos.re,v klidu řekne: je to jen sport,zrovna to nevyšlo. Kdyby tohle řekl třeba zmíněný záchranář,když mu někdo zemře pod rukama. No jo,zrovna to nevyšlo.Nebo doktor,který dělá špičkový zákrok na sále. Nevyšlo to, je to jen operace, no co tak pacient zemřel,příšte se to třeba podaří. Některý věci jsou pro Chocholuška.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.14 23:13

Můj názor . Pokud to jsou peníze ze vstupnýho , reklam atd . tak mi to nevadí. To ať si berou kolik si vydělají. Ale vadí mi , pokud to jde ze státního rozpočtu , to je z mých peněz.A na nemocné děcka se budeme skládat. Nechápu třeba Neumannovou . Udělá takovej průser. Dluží prachy a teď dělá poradkyni ministra . Ta by měla chodit kanálama.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 29.06.14 00:32
avatar

Přesně tak, kdo chce sportovce přeplácet, ať jim klidně dává milióny, ale ze svého. Ze státního bych jim nedal nic.

Neumannová, to je taky případ. Ona to snad neudělala schválně, ale je prostě blbá a gauneři okolo ji zneužili. Ovšem s takovou hlavou opravdu nemůže žádnou poradkyni nikomu dělat. Kdo jejím dosazením co sleduje, těžko říct.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.