Kolik holky utratí na nákupech?

Od: Datum: 27.06.14 17:14 odpovědí: 14 změna: 28.06.14 10:35

Zdravím, kolik peněz lze utratit když jdete s holkou na nákupy ? Myslím kolik vás taková holka výjde na pořádné nákupy :-D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.14 17:19
avatar
kolik vás taková holka vyjde? Takové holky nelovim, tak zoufalý nejsem.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.14 17:24
avatar

*palec* kdybych měla jít na takovéhle nákupy, zabiju se nebo uteču do lesa *blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bitch
Datum: 27.06.14 17:33

Vy to asi nechápete co? Mě nejde o prachy, je mi jedno jestli bych tam nechal 2 nebo 10 litrů. Nemám momentálně moc love, ale jdu koncem měsíce na solidní brigádu a za prachy chci udělat své holky radost.

Datum: 27.06.14 17:37
avatar
Mohla by mít radost třeba z kina a popcornu, ale to individuální. Některé stačí rifle, jiná jde nakupovat auta. To nejde určit.
Zaměřil bych se na nápad, peníze až jako poslední. ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.14 17:37
avatar

Aha. A jinak než nákupem to nejde? *nevi* Mě stačí ty čokoládky, že si vzpomene... *hi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.14 17:42
avatar

Promiňte, máte pravdu. Nechala jsem se unést. Podle mého názoru je možné utratit neomezeně vysokou částku a možná byste své dívce nemusel dávat najevo, že chcete něco takového pro její radost udělat. Nemohla by si toho pak vážit. Měla by mít pocit, že jí chcete udělat radost, přestože máte rozpočet omezený, ale pro ni jste ochotný překročit (jednorázově!) stanovenou hranici. Ono je to jako s malým dítětem, všimněte si, že když je zavedete do cukrárny a postavíte před výběr 30 druhů zmrzliny, je napřed okouzlené, pak bezradné a pak zoufalé a radost se překotí v něco, co jsme nechtěli... Asi tak: první kabelku a první boty bych koupila bez řečí a pak už jen nějakou maličkost. U dalších atrakcí bych začala brzdit, protože takovou dívku, které tohle dělá radost, stejně nikdy těmi šmuky nenasytíte. Nikdy nebude mít dost. A navíc by mi vrtalo hlavou, jestli je to opravdu láska. A ke komu nebo spíš k čemu. Asi tak, no.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.14 17:36
avatar

Klidně několik tisíc. Záleží, jak moc chce sex. Ale jak už tu někdo řekl, takovou nebrat.

Nevím, proč by měli chlapi platit holce nákupy. Sem tam dáreček (ten můj nosí čokoládky z večerky, když si jde pro pivo) je fajn, ale jít s holkou na nákupy a očekávat (on i ona), že platit bude chlap? Nechápu. Ale asi takové vztahy taky existují... A s tímto samozřejmě nechápu, proč chlapi vedou řeči jako "a co teď budeš dělat, když jseš na mizině? to si nemůžeš dovolit ani holku, ne?" a "já nevim, kolik do ní tak vrazíš... pět táců jo? ty vole měsíčně?! seš blbej?! - noo, tak auto, telefon, hadry a šminky, vono se to nasčítá." - zažito na vlastní kůži. U celkem "normálních" chlapů, kteří mají ne úplně špatnou práci, něco kolem 30 let, vlastní bydlení nebo podnájem apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bitch
Datum: 27.06.14 17:39

Jaj :D 5 litrů měsíčně to né.. Jsme spolu již dlouho, rok + něco a prostě jí chci udělat radost. Jinak do ní moc nevrážím, samozřejmě nějaké kafe, kino měsíčně, ale i tak si něco platí ona a něco já.

Datum: 27.06.14 17:44
avatar

Tak snad se Vám to podaří. Jak jsem se už zmínila, mě by tím nepotěšil, zapištěla bych a umřela, než abych lezla do krámu a kupovala cetky a hadry.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.14 17:41
avatar

Nebylo by rozumnější si najít holku, která bude stát o tebe a ne o nákupy? S tou, co stojí o nákupy, můžeš utratit všechny peníze ...

doplněno 27.06.14 18:04:

Také jsem odpověď psala, dokud ještě nebyla otázka doplněna (aspoň mně se ještě doplnění nezobrazilo).

Pokud je to takhle, neberte dívku na nákupy. Vezměte ji někam, kde by se jí mohlo líbit (za rok určitě znáte její zájmy, víte, co má ráda).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.14 17:45

Utratit lze nic i miliony... dle naturelu, stavu konta a toho, jak moc je někdo ochoten jiného "sponzorovat". Osobně bych s takovou holkou na nákupy (ani nikam jinam nešel).

Nicméně z Vašich dalších reakcí, jsem pochopil, že jste špatně položil otázku a spíš se ptáte, co své přítulce koupit, když jste spolu rok. Vemte ji třeba na dobrou večeři, kupte jí kytku a nějakou "hloupost" od srdce. Vy byste měl vědět co má ráda a co by jí udělalo radost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.06.14 17:46
avatar

holky utratí jen tolik co jim tvá kreditní karta dovolí ;), ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.06.14 10:19
avatar
No, ja většinou utracim za hadry z Itálie nebo Ameriky, to je trochu jiná částka pak:-D ale jinak když jsem byla mladší, nebo i teď když potřebuji neco společenského nebo prostě něco od jiné značky, nez normalne, vezme mě muž do obchodu, kecne si na křeslo a já mu delam přehlídku :-D utratime jak kdy, podle toho, s kolika taškami odcházíme a zda k tomu priberu šperky a boty:-D jinak to vychází cca kolem 8 tisic, rekla bych, když to zprumeruju:-D ale většinou to neplatí muz, ale jde to ze společných peněz :-D jinak na utrácení moc nejsem:-D moje znama ma manzela ktery ji vzdy jednou v měsíci vezme na nákupy do Paříže, to se pak karta smrskne na čtvrtku :-D jina kamarádka zase odmítá úplně nakupy hadrů za které by platil manzel a nakupuje ona jemu :-D jinak lze utratit částky ruzne velke, podle toho kam jdete na nakup a jak je žena náročná ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 28.06.14 10:35

Podle jejích požadavků a ochotě investovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.