Co dělat o prázdninách?

Od: Datum: 27.06.14 10:08 odpovědí: 8 změna: 30.06.14 10:53

Dobrý den, je mi 15 let, dodělal jsem 8. třídu a vůbec nevím, co budu dělat o prázdninách. Bydlím v malém městě, což by až tak nevadilo. Každý by mi nyní řekl, že je milion věcí, které můžu dělat. Například už mám naplánované, že budu jezdit na kole. Ale co dál? Mohl bych jet na tábor - tam jsem se hlásil, ale nevybrali mě. Mohl bych třeba opravit starou motorku, což už jsem zkoušel si něco přečíst, ale moc se v tom nevyznám. Spíš aby mi někdo pomohl. Problém je, že nemám to s kým dělat. Měl jsem 2 dobrý kamarády, ale ti se odstěhovali, a nechci se k někomu vtírat. Díky za jakékoliv upřímné odpovědi a chápu ty, co možná budou naštvaní na mládež a budou říkat, že neměli počítače a nenudili se.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.14 11:24

Já jezdil k babičce a chodil jsem tam na koupaliště. Pak jsme s kamarádem jezdili k jeho dědovi na zarhadu (chatu), tam jsme mu pomáhali na zahradě a koupali se v bazénu. Nyní s přítelkyní jezdím na výlety (nákupy,muzea,zoo,hrady,procházky,obědy). Ta motorka zní jako fajn nápad (co někdo z rodiny ti nepomůže?táta,děda,strejda,brácha,bratranec?)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonym0
Datum: 27.06.14 11:34

Táta by mi možná pomohl, ale má v létě vždycky hodně práce a málo času. Mohl bych se zeptat jednoho kluka, ten tomu možná celkem rozumí

Datum: 27.06.14 14:05
avatar

A taťkovi pomoct v té práci, aby toho měl méně, nemůžeš? V 15 je už na časse ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonym0
Datum: 28.06.14 09:59

Jo,občas na stavbě a rád pomohu, ale jak má hodně práce, musíto odsejpat a ne mě něco učit, ale díky.

Od: anonym0
Datum: 30.06.14 10:53

Motorka je dorý nápad, jde však o starou ČZ z roku asi 1950. Nevím, čím bych měl začít. Chce to úplnou GO, opískovat, pochromovat... To není pro mne až tak zajímavé. Rád bych se jen šťoural v motoru, ale nevím, čím začít. Něco snad najdu na googlu, ale kdyby mi někdo ochotný pomohl, byl bych moc rád.

Od: buss
Datum: 27.06.14 12:00

Ano, jak říkáš jsou miliony činností. To kolo je fajn, dej si ho do pucu, jezdi a foť památky, zjišťuj a popiš zajímavosti, kde se co stalo v místě a okolí, historie něčeho, zajímavé osoby v místě, vyzpovídat seniory. To můžeš využít na střední v sočce, napsat do místního plátku, dát si na web. Otázka, jaké máš zájmy. Motorku opravuj, nevzdávej to. budeš mít radost, o typu něco určitě bude na intu, kluby, někdo v místě. Dodnes hebel leží, poptej se. Co třeba brigáda si něco vydělat? Něco zorganizovat, od sportu (třeba na tom kole), výlet, burzu ...?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonym0
Datum: 28.06.14 10:00

Tak Vám všem děkuji :)

Od: agathexp*
Datum: 28.06.14 10:38
Táborů je hrozně moc a když prohledáš internet, tak určitě najdeš nějaký neobsazený. :) Já se kdysi na tábor přihlašovala týden před začátkem.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.