Nevíte někdo co to je?

Od: Datum: 19.06.14 09:22 odpovědí: 17 změna: 23.06.14 17:43
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.14 09:25

Klíček od kufru nebo od vysacího zámečku na kufr.

doplněno 19.06.14 09:32:

Ježíšmarjá! visacího! *ee*

doplněno 19.06.14 12:40:

Záslepky na zásuvky se otvíraly jiným, větším klíčkem s kulatým očkem!

doplněno 19.06.14 12:42:

Je třeba si uvědomit velikost klíčku. Z obrázku je patrné, že má maximálně 3cm!

Datum: 19.06.14 09:28

Připomíná mi to klíček od dětské "pokladničky".

Datum: 19.06.14 09:56

něco takového jsme měli, myslím, že se tím vyndavaly plastové záslepky do zásuvek..

Datum: 19.06.14 12:12

to si myslím, že je blbost, má to krátké boční výstupky.

Datum: 19.06.14 13:18

Klíček na záslepky zásuvek vypadá takhle

Datum: 19.06.14 10:21

Prijde mi to jako klicek k supliku, takove ty zamecky s plastem

Datum: 19.06.14 12:25

Ahoj. Tak s tímhle názorem docela souhlasím. Něco podobného bývalo u skříní a nábytku (sektorového) vůbec. Moc to tam ale nedrželo. Byla to jen taková rukojeť pro urvání dvířek z magnetů.?

Datum: 19.06.14 13:04

Nene, tazatelův klíč má "zuby" čelně, taháním za něj byste dvířka neotevřel, protože byste klíč normálně vytáhnul. Vámi zmiňovaný klíč vypadal takhle. A kupodivu byl číslovaný teoreticky nezáměný (v praxi jsem se ovšem setkal jen s č. 3 a 4). Tam, kde se používaly tyhle problematické rozvorové zámky magnety nebyly. Ty se přidávaly dodatečně, protože ty zámky moc nefungovaly.

Datum: 19.06.14 14:00

Jo, Magdone. Tak to je on, o kterém jsme vedli ,,řeč,, . Byl jsem se kouknout a podobný mám doma, a je ještě kratší, skoro poloviční. Ten je tam opravdu jen jako chytátko. A prd tam v tom drží stejně.

Datum: 19.06.14 13:40
Podobný klíček měl syn na odpojení autoalarmu. Další jsem viděl na pootočení a vytažení teleskopické autoantény.
Dohodněme se na tom, že je to nějaký klíček.
Bez napadání a kritiky. Děkuji.
I kdybychom to věděli určit, tazatel zřejmě příslušný protikus nemá. Takže i přesné určení mu bude na ...
Datum: 19.06.14 13:46

Klíček na anténu měl konce zahnuté do jakéhosi háčku, což tenhle zřejmě nemá (nebo to není vidět). Ali jinak s Vámi zcela souhlasím.

Od: ben®
Datum: 19.06.14 14:02

Dobrý den, může to být klíček k něčemu, otvírák něčeho nebo zcela něco jiného. Já, kdybych neměl protikus, bych to používal jako drbátko nebo šťourátko něčeho zcela nevyšťouratelného.

Rozhodně bych to nevyhodil. V domácnosti se to může hodit (zvláště, pokud se časem najde ten protikus) a "chleba to neujídá". Zdravím!

doplněno 20.06.14 06:38:

dehiup - asi jde o to, že Vaše jednání v této otázce bylo nezodpovědné . Dávám tam toho smajlíka, protože nejde o život, ale když jste znal odpověď, tak jste to mohl hned napsat - a nechat nás hádat. Takto se Vám (patrně) každý snažil pomoci a myslel si, že to nevíte. A v tom je ten rozdíl.

Takto jste z nás udělal blbce, kteří v dobré víře pomáhají někomu, kdo se tím baví. Zkrátka, měl jste to hlásit předem, vypadalo by to lépe a závěrem bychom se všichni zasmáli. Takto jste se bavil sám.

Od: dehiup
Datum: 19.06.14 14:47

Tak já Vám povím, co to je. Je to část mechanismu, držící větráček s chladičem připevněný na základní desce PC. ;) Jen jsem Vás zkoušel, kdo to dokáže uhodnout. :D :P :P

Hezký den všem. :)

Datum: 19.06.14 17:17

Tak to jsi, hochu, popsal špatně, protože mechanizmus je něco, co se pohybuje při působení mechanické síly ( např. pákový mechanizmus). Pochybuji, že se ten Tvůj držáček větráku na základové desce PC nějak pohybuje :))

Od: dehiup
Datum: 19.06.14 22:52
Ja vim co to znamena. Ten mechanismus ma malou packu, kterou se chladic s vetrackem primackne na tesno k procaku. Funguje to na principu paky...
Datum: 20.06.14 05:10
Uhodneš, co si pomyslíme, když sem nevložíš fotografii celého tvého mechanizmu držícího větráček s chladičem na základní desce PC tak, aby byla vidět i tato část?
Od: lotus*
Datum: 23.06.14 17:43

Klíček...

doplněno 23.06.14 17:45:

Aha, tak ne.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.